Multiklany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Irenka49•™*, 27/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. siux

    siux User

    Jak tu již někdo psal, nevidím jediný důvod zrušení multiklanu. Myslím si, že mnohem horší zlo je to, když hráč z vlastní firmy není v klanu a ve skupině má cizí firmu, která tě nastřelí.

    Tudíž si myslím, že multiklany jsou dobrá věc a zrušení by vedlo ještě k větší záhubě hráčů.
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  2. MICKA

    MICKA User

    to je uhol pohladu ... 100 ludi 100 chuti :)
     
    bhagira22, bhagira2222 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. siux

    siux User

    Právě, že ani ne. Však si to zkus reálně představit. Budeš se střílet s rudým a najednou přiletí stejná firma, jako ty, bude bez klanu a najednou tě začně střílet. Ty bys byl ten první, co by se za tím PC stekal, že to není normální :-D
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  4. MICKA

    MICKA User

    sila zvyku ked to hraš viac ako 10 rokov stretol si sa zo všetkym možnym, ale multklany su zatial asi najhoršia vec čo sa tu objavila, ale treba to brat tak ako to je a myslim že sa to nezmeny, preto to beriem ako 100 ludi 100 chuti každy bude mat niečo ine proti a pre multiklany :p:D:rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ked zapínam hru ako nováčik mám 3 možnosti za aku firmu chcem hrat je to hned prvá možnost skor ako začnem hrat Uz prva volba /nastavenie/ dáva najavo kade a kam sa ma uberat hra výber jednej firmi a "vernost" tej firme
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Stačí si prečíst pravidla hry a od zacatku byly boje proti jine firme ted multiklany.za me spatně hraju tu hru od zacatku jeste stary klient nevím ale my staří pardalove jsme dodrzovali nepsane pravidla a bylo to super ted co vic jak polovina pardalu prestala hrat nastupem noveho klienta a pridani novinek do hry se vsechno obratilo k horsimu podpurne programy autopiloti a multiklany vsechno spatne
     
  7. Spectrum

    Spectrum User


    Možeš mi prosím ta vysvetlit rozdiel medzi hráčom čo robí to čo popisuješ a je v multi klane a je bez? Jediný dôvod je že mu nemôžeš dať war a pre koho je to dobre ?? NO jedine pre silných hráčov nie pre slabých.. topove multiklany .. (vlastne všetky) maju tendenciu vyhlasovať war každemu kto sa im hneď znepáči a samozrejme robiť aliancie s dalšími top klanmi... to ti príde v pohode ale to že jeden hráč ktorý vie že by si mu mohol dať hneď war a využíva to isté čo vy (len je slabší) tak ti vadí?? Si trochu protirečíš ... je mi jasne že ty zohan a podobný ste v pohode.. kedže ste niekde na tope a v topových klanoch..


    Ja ako slabý hráč môžem spraviť čo? Mám pár možností.... môžem na to kašlať a byť len potravou nie len pre enemy firmy ale aj pre vlastnu.. stačí že sa nejaký nenažranci rozhodnú ma vyhnať z mapy (kludne aj vlastna firma) tak si zavolajú kamoša z klanu či bez..to je jedno.. len je ina firma.. a mam smolu.. paradoxne toto využíva hlavne multiklan pretože má Tsko ludia viac komunikujú a je vás viac ako keď ma niekto 1-2 kamošov bez klanu v inej firme.. a pravdepodobne bez TS a podobne.. Jediný ako tak spôsob jak sa bránit (ked niesi rovnako silný.. ale aj to je v tejto hre už jedno pri autolocku a podobne... ktoré využíva z 95 % zase len topka...) je to že nebudem mať klan a nech ma má do mínusu pretože žiadny iný trest není.. radšej ako mať klan a vyhlasit mi vojnu z dôvodu že som sa vyskytol v hráčovej blízkosti.. (zase len slabým hráčom, pretože so silnými mate pon,spojko alebo je to nejaký kámoš.. ) samozrejme že ked som sám tak si proste či už s klane či už bez zavoláš niekoho z inej firmy a možete ma ničit furt.. problem pri vás multi klanoch nastáva ked je skupinka hráčov čo su inej firmy a nemaju klan.. to potom máte kus ztažené ale aj to sa dá.. ja vidím problém hlavne v tom že tá možnosť tu je furt.. to zneužívanie hráčov inej firmy na ničenie vlastných... (ktoré sa v drvivej väčšine využíva hlavne v "organizovaných skupinkách" čiže klanoch.. ktoré maju Tsko a podobne.... to že pár hráčov občas ma taku grupu je nič... ) keby táto možnosť je nejak eliminovaná.. v podobe toho prestupu bez straty cti a nasledneho automatickeho vyhodenie hráčov z multifiremného klanu.. (ostala by len väčšinová firma v nom) a následne kontrolovanie a trestanie využívanie tejto mechaniky tak by to bolo OK.. jasne nemôžu to spraviť lebo hráčov je málo ale minimálne to môžu spraviť a netrestať to aby neodradzovali hráčov ale aspon im to ztažili...

    Muselo by to byť prepracované, žiadná možnosť spojenectva z klanom inej firmy.. na normalnych mapach "filter" ktorý umožní niečo ako ked bola stará JB kde som nevidel meno hráča len svoje.. tak toto by mohlo byť presne taký filter na klany iných firiem prípade celkovo aj na ich meno... možnosti sú len ako píše punisher.. BP na to kašle ...

    Ja len nechápem ako uvažujú hráči v topke.. ničia všetkým hru a znechucujú eventy a tým len odradzajú ludí hrať... keď tu budu len oni tak to bude zábava.. Hráčom na tope by malo tak trochu záležať na budúcnosti hry, na vytváraní dobrej hráckej komunity (už ked na to BP ...) .. však su to prave oni ktorí tu vrazili najviac času a penazí.. nie slabý... slabý sa na vás vykašle a nájde si inú hru.. ale mne to už môže byť jedno.. ja top účet nemám ani som do toho nevrazil veľa penazí čiže keď príde koniec (tak som v cajku aj ked hru mám rád) tak jeden dôvod je ignorácia BP a druhý ste vy..
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ono keby BP chcelo, aby firmy drzali pri sebe, nedali by moznost strielania vlastnej firmy, ale fungovalo by to ako inde, ze proste nemozes napadnut vlastnu frakciu. A uvediem par pozitiv multiklanov a to napriklad, ked strazite zakladnu a dojde war z rovnakej firmy, ktory vyskoci z klanu (tym padom ho ani zakladna nestriela) a hadze Vam tam miny (aby ste mali co najmenej HP a potom Vas jeho kumpani sundaju velmi rychlo) a vy ho nemozete sundat bo dostanete zan minus cest, ktora sa stale zdvojnasobuje kazdym odstrelom. Ale pokial ste multiklan, dojde Vas spoluhrac z inej firmy a pekne ho sunda do plusu.
    Pokracoval by som tym, ze sa v minulosti neraz stalo, ked boli v jednej firme silnejsie klany a drzali SB pre seba vkuse a dalsie dve firmy si mohli piskat. Ked su multiklany, mozu sa dohodnut, ze raz to nechaju jednej, raz druhej a raz tretej firme, aby cerpali z bonusov.
    Moze sa stat, ze robite ulohu na nepriatelskej mape, kde Vam moze pomoct spoluhrac z multiklanu a tym padom mate vacsiu sancu spravit tu ulohu, ked do Vas nepojdu hraci inej firmy v takom meritku.
    Co sa tyka multiklanov, je to o prisposobivosti, cim skor sa adaptujete na to, tym sa Vam bude hra viac pacit, cim viac budete odmietat momentalnu situaciu multiklanov, tym tazsie to pre Vas bude. Tym nechcem obhajovat multiklany, ale proste kym s tym BP nic nespravi, tak sa s tym treba naucit hrat a vyuzivat to vo svoj prospech. Problem by som videl aj v tom, ze mnoho hracov si robi nove a nove klany, lebo si myslia, ze spravia velke terno asi a potom zobru o spojka so silnymi klanmi a divia sa, ze im daju war. No niet sa comu cudovat, ked je dost klanov poloprazdnych a vznikaju dalsie a dalsie klany. Snazte sa dostat do dobreho klanu, co ma dobre spojka, ale zas necakajte, ze budete si farmit na mapach bez ohrozenia, pretoze aj velke aliancie maju nepriatelov ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. jaritko

    jaritko User

    Punisher, úlohy robím zásadne na cudzích mapách a vôbec nemám problém s tým, že by ma niekto strieľal. Práve naopak, všetci domáci "hráči" letia na port skôr ako ich vidím. :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jaritko - no ja som na chate neraz cital, kde hrac pisal, aby ho nechali robit ulohu na mape napriklad strielal BVK :)
    Tak vidis, znemoznujes takym hracom farmenie, to je len dobre ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Předem bych chtěl napsat, že hru hraji již mnoho let a za tu dobu jsem byl v mnoha jednofiremních i vícefiremních klanech. Za mě mají obě varianty něco do sebe, ale chtěl bych zdůraznit, že můj příspěvek nebude o tom, který typ klanu je lepší. Můj příspěvek bude o tom, že si myslím, že důležitá je svoboda v tom se moci rozhodnout, do kterého klanu chci patřit a že si myslím, že je špatně tuto volbu ze hry odebrat.


    Multiklany už tu nějakou dobu jsou. Za poslední dobu jich docela přibývá a já se ptám... Čím si asi tak myslíte, že by to mohlo být? Hráčů v porovnání s roky 2008-2012 razantně ubylo a ubývá. Z toho vyplývá že :

    1) Z většiny čistě jednofiremních klanů, která suverénně "trestala" multiklany a jejich praktiky spousta hráčů zmizelo.

    2) Tím, že spoustu hráčů zmizelo, tak již není dostatečný počet lidí na jedné firmě pro vytvoření dostatečně bojeschopné jednotky hráčů, a proto se stalo to obrovské překvapení, že lidi kašlou na firmy a hrají za klany.


    Zároveň bych zde chtěl napsat, že držet se firem za každou cenu (kdo chce, ať tak klidně hraje dál) mi připadá neskutečně hloupé.

    1) Ta hra to (multiklany) prostě umožňuje. Pokud jsou hráči a skupiny hráčů schopni se lépe domluvit a zorganizovat, než vy, co na toto nadáváte, tak je to jejich schopnost dobré komunikace a organizace a tudíž si myslím, že je jedině dobře, když z toho dokáží profitovat. A je úplně jedno, že se domluví 2 firmy mezi sebou.

    2) Je to jen hra a firmy jsou jen umělé rozdělení hráčů. Když se hráč regne, tak neví na jaké firmě jsou jací lidé a navíc se to dost mění. Pak takový člověk udělá celkem pěkný rank a chce si ho udržet, ale zároveň chce hrát s lidmi z jiné firmy, protože to jsou jeho kamarádi. Proč by takový hráč měl přicházet o čest jen proto, že si chce zahrát s lidmi, s kterými ho hra baví?

    2.1) Otázka dočasně "beztrestných" přestupů je na místě, ale jak už bylo milionkrát napsáno, souvisí s tím spousta komplikací. Navíc jak už jsem psal... Pokud se klan/skupina hráčů dokáže domluvit na spolupráci, pak by firma neměla být překážkou - brání to volnosti hry.

    A to, že vás takhle střílí stejná firma s cizí je podle mě prostě dobře. Prostě silnější uskupení hráčů vyhraje. Vůbec se mi nelíbí, že přífrčí full loď na cubíky nebo kamkoli jinam a slabé lodě si tam flexí, protože je nemůžete sestřelit (když nemají klan) a berou vám uridium . Je to morální názor? No asi ne... ale hraješ střílečku, kde jde o zdroje... Co mi je po tom flaxáčovi? Když budete mít buď silné lodě, nebo vás bude dost, tak si prostě nikdo nedovolí, nebo si to s ním vyřídíte, ale do té doby si myslím, že je správně, že vyhrává ten silnější/chytřejší/ ten s lepší lodí/ ten s lepším klanem.... atd.... btw. spousta hráčů hned začne nadávat/brečet na chatu, čímž se naprosto pohřbí... Ono slušná komunikace na úrovni prostě funguje (ne vždy), ale prostě si uvědomte, že ty lidi nejsou žádný zrůdy a se spoustu lidí se dá zpětně domluvit (Pozdrav, popros, poděkuj), i když vás prvně střílí... prostě chtějí mít co nejvíc zdrojů všeho možného pro sebe. A je to fér... protože oni jsou na tom líp a tak by měli mít lepší možnosti. (btw. s tím jak jsou mapy prázdné mi neříkejte, že nejde najít klidné místo, kde vás nechají být)


    Co s tím a proč si myslím, že by to nefungovalo

    Dobrá... Když tohle zakážeme, většinu hráčů naštveme, hru jim zkomplikujeme (což pro BP není moc dobré) a krom toho... Vůbec si nepomůžeme.

    1) Zakážeme diplo klanům mezi firmami? Prostě se domluví a budou si dávat pozor a stejně do sebe nepůjdou. (Jinak tohle už mi ze zásady a vlastní logiky připadá jako hloupost. Chcete zrušit diplo mezi firmami, ale když by to tedy bylo všechno podle vás a eic by tudíž správně nikdy neměl napadnou eic hráče, tak k čemu bude možnost ponka eic klanu s eic klanem? To jako jsme stejná firma, tak si tam dáme ještě tu žlutou pro lepší den? Je snad jasné, že jediná diplomacie má být právě mezi firmami, jinak je přeci velký předpoklad, že stejná firma do sebe nebude střílet. Proto tam ta diplomacie je, aby ikdyž nick hráče je červenej, tak abys i ty s těmi 5 dioptriemi viděl, že ho střílet nemáš, protože je žlutej klantag...)

    2) Prvním bodem už jsme vlastně vyřešili druhý bod a to... zakážeme lidem různých firem být v jednom klanu... viz výše... prostě se domluví a bude to jak teď.

    3) Vše výše napsané zakážeme a budeme to trestat. No takže, řekl bych, že systém víme, jak funguje, ručně to nikdo dělat nebude (nikdo vám na takovou ptákovinu nebude vyhazovat prachy na zaměstnance, aby to kontrolovali ručně) a opět jen naštveme hráče - znovu pro BP nic moc...


    Tato hra pro mě byla vždy velice zajímavá právě proto, že je zde svoboda ohledně diplomacie a organizací hráčů. Jak si to kdo zařídí, tak to má a tato myšlenka, si myslím, že je mnohem důležitější, než bezduché dodržování firmy za každou cenu. Co mi je po mojí firmě, když s tím člověkem nekomunikuji, nehraji s ním, nepomáhám mu, ani on mně. Důležitější je pro mě někdo, s kým si rád popovídám na TS, rád s ním hraji, vím, že mu můžu věřit a jsem ve hře o to spokojenější, protože hraji s lidmi, s kterými chci hrát a ne s lidmi, které mi určila náhoda v tom, kdo si na začátku vybral jakou firmu a to v momentě, kdy většina lidí absolutně netušila, jaký by to mohlo mít dopad.


    Celkově bych chtěl znovu napsat, že zastávám hlavně onu svobodnou volbu. Tzn. klidně si hrajte v jednofiremních klanech, ale dle mého názoru, pokud to tak chcete, tak na to musíte mít. Pokud budete dostatečně silní, tak i s jednofiremním klanem, vyklepnete multifiremní jak nic. Ale neberte lidem, kteří mají spoluhráče a kamarády na všech firmách tuto volbu. Pro hru by to nebylo zdravé rozhodnutí.


    Můj pohled na stanovisko BP

    Podle mě to BP vyhovuje. Je to dobrá mechanika jak většinu hráčů (ano většina hráč je za multifiremní klany - to je taky důvod, proč na to nadáváte - kdyby to nedělala většina, tak vám to tak vadit nebude) udržet ještě stále ve hře a tak si udržet ony důležité finanční příjmy. Kdyby chtěli, změní to... ale kdo by si chtěl kopat hrob?


    Moje doporučení pro hráče, kterým se to nelíbí
    Přestaňte nadávat a pokud vám vaše situace na DO nevyhovuje, tak s tím začněte něco dělat.

    1) Založte silný jednofiremní klan (Ono každýmu se dobře pláče na fóru, ale abych něco udělal ve hře, to už je těžší, co?)

    2) Pokud je nedokážete porazit, přidejte se k nim. Třeba jen na čas a třeba tím pochopíte, proč to není, tak špatný nápad. Třeba pochopíte, že lidé ve hře jsou důležitější než rozdělení na firmy.

    3) Přesvědčte o vašem názoru, POMOCÍ LOGICKÝCH ARGUMENTŮ, tu většinou, která s vámi momentálně nesouhlasí a protlačte tak návrh na změnu.

    4) Smiřte se s tím a hrajte dál, tak jak do teď.

    5) Vypněte to. Co? Jo.... Pokud hraji hru, která mě nebaví z nějakého důvodu a nejde to změnit, tak pokud mi to opravdu tak neskutečně vadí, tak jdu pryč, ne? (Oceňuji vaši iniciativu a snahu měnit hru, podle vašeho názoru k lepšímu, ale pokud to opravdu nejde, což zatím nejde, tak to opravdu nemá cenu hrát, když vám to tak vadí.


    Profitují z toho pouze silné klany a aliance.
    Jasně... A co čekáš? Chceš hrát hru, kde na tom nejlíp budou zmatení flaxáči? A že si dávají diplo pouze silné klany mezi sebou a slabé střílí? No a nechápeš na tom co? Ty bys dal ponko někomu, kdo ti jen bere příjmy uridia atd. Za předpokladu, že toho člověka neznám, tak diplomacie je jen a pouze obchod. Klan A nabízí nestřílení klanu B a za předpokladu, že je to pro oba klany +- výhodné, tak to berou. Dávat jako silný klan slabému klanu ponko, když ho neznám, je diplomatická hloupost - Ve smyslu, že jasně, že můžeš, ale pak to děláš z dobré vůle a né kvůli diplomacii, jako takové. Ta hra momentálně nabízí určité možnosti a lidi, kteří jsou dosti šikovní, aby toho využili, z toho prostě mají prospěch - A rád bych napsal, že za poslední dobu nejsem jeden z těch, kteří by z toho ten prospěch měli. Některé akce jsem prostě nemohl dělat, protože to držely schopnější a početnější klany, ale co je důležité - Myslím, že tak je to správně! Každý dle své zásluhy, prostě jsem nebyl schopen vybudovat, nebo se přidat k natolik dobré alianci, nebo klanu, abych tu akci mohl dělat. Je to moje smůla, můj problém a je jen na mě co s tím udělám. A stejně tak je to na vás. A vzhledem k tomu, že antipatie k multiklanům opravdu není většinový názor hry (prosím, nenechte se zmást tím, kolik je toho na fóru, protože to je jen zlomek z celkové komunity, spousta hráčů jsem nic nepíše, nebo to ani nečte.), tak mi připadá logické, aby se menšina prostě podřídila většině.


    Závěrem...
    bych se chtěl vyjádřit k problematice ohledně toho, že tyto klany údajně ničí akce atd. Když multiklany nebyly, tak to prostě držela jedna firma, resp. jeden klan/aliance z ní a stejně jako teď spousta hráčů na tu akci nemůže, tak ani předtím ty ostatní 2 firmy na tu akci prostě nemohly. Chci tím říct, že vždy bude někdo vítěz a někdo poražený. V tomto ohledu si nepomůžete, když zakážete multiklany. Vždy bude někdo, kdo tu akci bude moci dělat a někdo kdo ne. Jen teď to prostě není na firmy a vám se to najednou zdá divné. Když tam ale doletí jiná firma než jste vy, tak na tom budete stejně.

    A úplně na závěr bych chtěl napsat, že jsem za rovnost příležitostí ve hře, kterou máme všichni, ale rozhodně nejsem za rovnost výsledků. Kdybychom na tom byli všichni stejně, tak by to bylo, podle mě dosti smutné. Hrajte tedy, jak nejlíp umíte a hlavně si tu hru užívejte s lidmi, s kterými si rozumíte a neřešte blbosti :)
     
    Perňa tohle ocenil(a).
  12. Spectrum

    Spectrum User

    Ak bola hra nastavená na firmy nech tak funguje a nech sa nešpekuluje... to rovno nech zrušia firmy pretože aj to je lepšie ako spoliehať sa že ma hráč vlastnej firmy nezničí a nakoniec na mna zautočí aby si vyžral odmenu.. však čo ho po 100 cti či 1000 alebo aj 10K... Za mna je to ako som napísal.. profitujú z toho len hráči na vrchu.. slabší len trpia ... ale stejnak to je uplne jedno čo si myslím ja alebo vy.. BP na to kašle a takže je vybavené.. Ved oni niesu schopny vybalancovať alebo vobec venovať čas Mimesiske a pritom okradli v podstate na tej lodi veľa hráčov čo si ju vyrobilo.. prístup ignorantov..


    PS: Píšete o spaceballe ako o jedinom evente kde su multi klany prospešne.. ostatne eventy čo? však aj ten blbý spaceball bol nastavený na boj medzi firmami, ide o to pretahovanie sa kto ju dotlačí skor k svojmu portu.. však si pozrite videa z 2009-12 spaceball uplne iný event.. bolo to zaživnejšie .. jasne bolo viac hráčov ... ale čo teraz?? Stejnak to drží jeden klan ktorý ostatných na porte vystrielava.. kradnut boxy sa dalo aj vtedy a da sa aj teraz.. a vlastne to už je jedina vec čo sa na tom evente robí.. inokedy to bolo zabavne v tom strielaní .. pretahovaní sa.. kto ovládne mapu na aký čas.. teraz je to proste počkaj si kým nepríde lopta na port a ukradni čo najviac boxov... výžerský event.. tu už nejde o to superenie ale len o to dotiahnut to k tomu portu (je jedno k akému..) demaner.. hitac... tam by to platilo rovnako...

    Inak Punisher... to čo píšeš o tých ulohách tak to je pekne dávno dozadu... to by si musel vrátit staré misie čo su v podstate dnešne výzvy aby si mal pravdu.. pretože tam boli misie na to aby si vydržal nejaku dobu niekde a nesmel umret.. teraz myslím taka okrem R-zony není žiadna čiže to neni žiadny + bod pre multi klany.. to že si tie multi klany so spojkami beru cubikov na všetkých 3 mapach a slabý sa možu aj poskladať už neni plusové no..
     
    Naposledy upraveno: 4/7/19
  13. Hra byla nastavena na firmy, ALE zároveň je ve hře povoleno mít více firem v jednom klanu, je povoleno mít spojka a ponka s cizí firmou a co se střílení hráčů týče, tak je to nastavené tak, že kdo první klikne, ten má odměnu/-čest. Určití hráči si z toho vybrali to, co se jim hodí, a není na tom nic špatného. Pouze jen využívají toho "jak je hra nastavená" - jak jsi krásně napsal. Takže pokud bys to chtěl měnit... nebyl bys ty ten, kdo spekuluje?


    Multiklany jsou prospěšné všude tam, kde si to ty samotné multiklany zařídí. Zdá se mi že používáš podobnou logiku, jako kdybys napsal, že k čemu je prospěšné mít s někým war... No pro ten klan, který toho umí využít to asi prospěšné bude. Pro toho, kdo tu war nechce, ale musí jí čelit asi moc ne... Stejně fungují multiklany. Kdo toho umí využít, ten se má dobře. Kdo se tam kvůli tomu nedostane, tak tomu to moc prospěšné není. Já jen nechápu, co ti na tomhle principu vadí. Prostě "silnější" vyhrál.


    Jasně, ale pochop, že už nejsi v letech 2009-12. Většinová komunita se změnila a prostě stojí víc o ten zisk z akce, než o nějaký dobrý pocit, že zrovna jejich firma vyhrála. Za dobrý pocit si ve hře nic nekoupíš. Chápu, že se ti to nelíbí, ale většina komunity na to má očividně jiný názor a tak se obávám, že ti nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit.
     
  14. Spectrum

    Spectrum User

    Lenže práve tieto zmeny tu hru pomaly ale isto pochovávajú.. Ano multiklany z toho tažia pretože využívaju všetko čo sa dá lenže ako som napísal.. nejde o ne.. ale ide o to že toto len ničí hru slabým hráčom.. o ktorých tu ide vždy.. bez prisunu nových hračov hra zanikne ... a mam pocit že sa aj o to snažia.. Väčšina komunity nie, veľa krát vidím v hernom chate ako sa stažujú na tie klany.. nestažujú si len ludia ktorý to práve využivajú.. ale čo z tej hry.. keď už sa nemôžeš spolahnuť ani na borca z vlastnej firmy na vlasntej mape pri ktorom ničiš NPC aby ta nesundal.. War ma zmysel ... lenže MultiKlan akurát tak zneužíva všetko čo ide.. a BP tomu len nahráva.. či už tým že eventy sa robia vyhradne pre elitu.. tým že to toleruje... a dalšie veci.. Mne je jasné že ty v tom multiklane si.. ale skús si zahrať nejaký slabši učet ak máš (flaxu) bez pomoci kamošov a hraj tak.. na cubikov (kde si možeš aspon trochu nafarmiť) ta nepustia a budu ta ničit vlastný.. prípade si zavolaju (ak nemaš klan ktoremu by dali vojnu) ích člena z inej firmy ktorý by tam chvilku bol a par krat ta zničil pokial by ta to neomrzelo.. na eventy to iste.. píšeš že kedysi si SB pre seba vzala jedna firma.. no a teraz ho ma väčšinou len jeden klan alebo aliancia pár klanov.. čorovat sa dalo boxy aj vtedy ked to mala len jedna firma a aj teraz ked to ma multi klan.. jediný rozidel je že zmysel eventu je pochovaný... no aby som to uzavrel... mame na to iný názor ale rozhodne v tejto hre chýba tolerancia k slabším či novým hráčom.. rozhodne aspoň ochota ich neničiť.. pripade občas pomôcť.. mam pocit že je to opak.. ked niekto vidí slabeho tak hned na neho aj z masky vyskočí lebo easy kill.. botky utečú na port a poctivec umre.. potom pride na rad multi klan a frustrovaný to vypne.. no radosť hrať.. Ja niesom nový ale mam slabší učet no aj tak vidím ake je to nespravodlivé.. a to sa v tej hre viem obracať... viem čo robiť a ako.. neviem si predstaviť že niekto príde a nič nepozná.. prípade príde po 5-6 rokoch kuknut sa čo sa zmenilo.. však to do par hodín vypne... Dalej nema cenu diskutovať ja mám svoju pravdu ty svoju... Ano a k tvojej prvej vete... no a čia je to chyba ? no BP... keby to dávno zrušilo tu možnosť (čo malo) tak by sme nič z toho neriešili a nevideli to ako problém alebo ako výhodu hry... čo je podla mna výhoda len pre tých ktorí tu vyhodu ani nepotrebujú..)
     
  15. Perňa

    Perňa User

    Spectrum

    To, že nováčka někdo odstřílí od cubikona, to se stávalo vždycky. To, že je pro úplného nováčka hra neatraktivní a těžká je problém bigpointu nikoliv hráčů. Když už hru znáš a víš, že během pár dnů můžeš mít level 20, 20 prometheus laserů apod. tak je hned všechno jednoduché, ale nováček tohle prostě neví a když zapneš hru ve které prvních pár minut letíš z jedné mapy na druhou a sbíráš suroviny, tak to #sorryjako, ale to bych asi vypnul taky hned. Pro nováčka nejsou multiklany problém. Třeba včera jsem letěl na 1-6 a viděl jsem skupinu 6 ti lidí jak dělají cubikona, 4 z nich byli full hráči a 2 byli flaxové, nikdo je od cubikona nevyhnal. A pokud už se budeme bavit o tom, že někdo vyhání nováčky od cubikona, tak opakuji, stávalo se to vždy, teď možná trochu víc, když je méně hráčů a často se stává, že si cubikony točí pouze 1 hráč a tak se nechce dělit.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  16. za par tydnu lev 20 hraju tu hru od zacatku sice pravda mam druhej ucet a mam lvl 22 hrozne rad bych vedel jak to delate za par tydnu udelat tak velkej lvl pomozte mi a poradte ale rady typu kup tohle a kup tamhleto na to neslysim tak sup povidejte at se hnu z mista
     
  17. MICKA

    MICKA User

    jednoducha odpoved 24/7 samohonka :D , ked pozrieš na mapy všade su novy hrači ale ked priletiš k nenu ešte ho ani nevidiš a on už zdrha k portu :oops: ked ho dobehneš vydiš mala hodnost a flaxiky tak to potom mu ide hore BZ :p tak nie za par tyždnov ale par dni a ma lvl hore :oops::D ale takych mam rad strielam to pokial je z neho odmena potom prepnem na mali učet a zase strielam kym je na mape :D:D:D
     
  18. Y*o*D*i*A*k* pokud do té hry nechceš dávat peníze, tak je to tvůj problém ;) Je hezké, že chceš věci zadarmo, ale kdyby takhle přemýšleli všichni, tak nemáte co hrát. Vývoj každé hry stojí peníze a už při vývoji se počítá kolik jim ta hra vynese zpátky a jestli se jim vůbec vyplatí tu hru dělat. Každá společnost míří především na platící hráče (předprodeje, speciální balíčky, sběratelské edice). Chcete hrát zadarmo? Nikdo vám nebrání, ale pak tu nemůžete brečet, že vás full hráč (pravděpodobně platící hráč) sundá na 2 rány. Nechápu proč se tady toto téma multiklanů řeší pořád dokola.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - ako rychlo spravit vysoky lvl? To nie je problem, staci robit ulohy a mat boostre na BS, formaciu, goliath veteran a este by sa hodilo BS zo stanic. Netreba kupovat ziadne ucko, kedze to si vystrielas a nieco ziskas aj z uloh.
    Dobre by bolo mat klan, kde by si so spoluhracmi robil tie ulohy, pripadne ak uz maju tie ulohy, pomohli by ti.
     
  20. Přesně jak píšeš starý kamaráde od té doby co tolerují podvodníky ve velkém a otočíli vývoj hry jen pro sypání peněz ,to přestalo mít pro mne smysl ..........škoda bavilo mě to
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.