Multiklany

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Irenka49•™*, 27/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spectrum

    Spectrum User

    Presne tak... Kedysi na tých mapach ludia mali aj nejakú uroven.. teraz ked vidím tých ehm "generálov" ktorý vyskakuju na mna z masku tak sa len smejem... na seberovného vôbec.. s tými si da spojko.. a ničia sa len slabši :) To isté BP... podla mna to vzdali.. nechcu do hry investovať peniaze pretože su nejak viac menej rozhodnutý že hra už upadla a nema cenu sa snažiť vrážať do nej prachy.. preto to vypadá jak to vypadá... tahajú peniaze odkial sa dá... na chyby kašlu.. či banálne.. či vážnejšie.. občas pridaju dizajn a nejaku strašne prehnanp akciu ako 1500 osmia za 80K chromia ktoré ti po skončení akcie zamenia za čest... pekne vidno ako sa už o hru nestarajú... pred koncom ešte nahrabať nejake tie peniažky a máme tu druhe BSGO .. však si porovnajte Drakensang.. každý 2 týžden update.. hotfix.. oznamy kde riešia chyby v hre... nejake plány do budúcna (týmto si niesom istý) ale tu?? Uplne nič.. tu si idu len to svoje (žiadne) tempo a kašlu na všetko ako keby sa nič nedialo.. však aj táto trivialna chyba so stihačkami že "zamzrne" obraz a musím dať "späť" a znova otvoriť stihačky aby som mohol robit konfu.. je dôkaz..

    Perňa.. jasne aj ked hru poznám a viem že sa to dá... tak sám to nedáš nikdy... aj keby si najlepší hráč na svete.. vždy si odkázany na ludí ktorí ta potahaju inak si môžeš kupit aj 5 boostrov na 100 % odmeny a nespraviš level 20 a 20 prometheus.. toto može spraviť len niekto kto ma niekoho silneho na servery vo pred kde plánuje hrať... a stejnak.... nemá formácie,havok,herkul,upgrady,profil, urko len tak z neba nepadá.. pokial to samozrejme chceš hrať poctivo.. pokial nie tak ta toto nemusí trápiť.. Nečudujem sa prečo nový hráči niesu žiadny.. a môže za to aj komunita hráčov.. to si môžeš myslieť čo chceš ale na hráčov rozhodne vplýva s kým hrá.. jasne možno menej ako to že BP nastavil hru tak že novačik sa dostane dost tažko svojimi silami vyšie ale aj tak to robí svoje...

    Yodiak na vysoký level treba minimálnu investíciu..(do 3 €) ide o to či máš pár ludí čo ti bude pomáhať s ulohami.. osobne si myslím že za 3 dni sa dá nahrat lvl 22, ale s tým že prídeš o možnosť mať 20 prometheus, budeš mat len 10, lenže level o sebe je nanič.. a aj 20 prometheus neni zázrak ked okrem toho nemáš nič.
     
  2. MICKA

    MICKA User

    Punisher ... aj to ale to neni na chvilku a z tych ukolov neni až taka odmena, dobra odmena je až s tych ukolov od 22lvl :p
    Spectrum ... nemam ani jednu prometeusku a ani zatial nechyba a keby som neblbol tak mam 22lvl ale pushing ma o to obral a aj o chut nahanat lvl :):D:p
     
    Naposledy upraveno: 7/7/19
  3. Almáreon

    Almáreon User

    Hrál jsem to přes deset let.Platil.Potom už jen premium.Teď už nic.Přihlásím se,podívám se na forum jestli už zabanovali podvodníky udělali něco s multiklany atd. a nic.Pořád při starém.Tak to zase vypnu.Našel jsem něco jiného a sem tam se zapomenu na DO i přihlásit a jak jsem to dělal pravidelně každý den zmiňovaných deset let tak už to neřeším.Nebudu podporovat fa.co toleruje bandu podvodníků a už vůbec něco řešit pokud nemají snahu něco řešit sami.
    V dnešní době,kdy se předkládají výroční zprávy o výnosech a ziscích,kdy pouze vydělané peníze měří hodnotu a kvalitu odvedené práce se nic ve prospěch hráčů měnit nebude dokud nepřestanou platit.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som nepisal, ze je to za chvilku, ale akym sposobom sa da rychlo spravit vysoky lvl ;) Je jasne, ze na nizsom levely budu ulohy za menej BS, kedze kazdym levelom sa zvysuje dosiahnutie noveho levelu dvojnasobne. Najdolezitejsie je robenie uloh a cim viac veci na BS ma hrac, tym rychlejsie mu BS porastie. No pokial si mysli niekto, ze za tyzden ma 22.lvl, tak moze zabudnut, predsa len DO je beh na dlhu trat a treba tomu obetovat viac casu. Co by to bola za hra, keby sa vsetko dalo dosiahnut lahko a hned? :D
     
  5. Spectrum

    Spectrum User

    Punisher, ono ak si niekto zmyslí že sa chce rýchlo rozbehnúť v hre (pretože ju v minulosti už hral atď..) tak možnosť nahrať 22 level do týždna existuje.. jasné treba partu borcov čo ti budú pomáhať ale ak máš 100 % booster + 50 % na expy + 20 % z b01 a b02, dlb 25 % nejaký dizajn na 10 % tak si môžeš robiť len tie najlepšie misie pre daný level a aj tak to dotiahneš až na level 22 ak máš pri sebe pár silnejších hráčov (nemusí byť nutne ani mat nejakeho nabušenca.. ) jediný problem su BL misie ak chceš 20 prometheus miesto 10... tam treba fakt silnejšich hráčov ktorý maju nejaký DMG pretože atendov ničiš sam nechceš :D o level nejde v tej hre, ten v podstate neznamená nič ale napríklad ak si na novom učte hráč takto rýchlo spraví level tak ma dosť urka aj na nejakú výbavu mimo toho levelu (na zety atď) a tiež má možnosť ak je lucker spraviť misiu na 10000 energií na ??? mape a má hned dalšie urko atď z brán.. pri investícii skoro ničoho.. Dôležité je využit ten 100 % booster.. bez neho tie misie idu tažko a aj s ostatnými boostrami čo som písal treba tých misií robiť o dosť viac a aj takých ktoré su neprijemné... výhoda je že ten booster je na 3 dni a stojí 0,79 € ... takže návod ako sa vylevelovať tu máte :D
     
  6. akoby som o sebe čítal-jediný rozdiel je že ešte si sem tam zahrám a stále živým mizernú nádej že sa to porieši-ale čím viac času ubieha tým je tá nádej menšia a skončím s DO ako mnohý ďalší-ostanú len spomienky na staré časy
     
  7. smoki170

    smoki170 User

    ahoj... Baghira2... nebylo by dobré aby se zakázal přístup na mapy ostatních firem.. v podstate by to znamenalo skoro nemožnost něco dělat
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    smoki170 - a taktiez by si nemohol splnit ani ulohy, ktore mas na mapach inych firiem :)

    Spectrum - a ty si to dal za tyzden? Pretoze je tam kvantum uloh, aby to dal za tyzden, aj keby mu pomahali a to neratam este ulohy na hracov. ;) Navyse musel by spravit investiciu, bez toho by to neslo, aby mal boostre. No ja som hlavne ratal, ze hrac nebude mat pri sebe niekolko hracov a to s boostrami, pretoze dost pochybujem, zeby nasiel hned plnu skupinu ochotnu mu cely tyzden pomahat a kupovat si pre neho double boostre.
     
  9. Kazy

    Kazy User

    Není to o multiklanech,ale o komunitě. Když je většina komunity stará do 18 let a chtějí si něco dokazovat a celkově se chovat jako primáti,tak se tu může vymýšlet co chce. Český tým to má na háku, protože kdo by chtěl vést takovouhle komunitu? - Já taky ne. A podpora spokojená,protože místo systému jednoduše řeší tickety,kde se primáti nahlašují navzájem,tak je vždycky co řešit,aniž by se muselo nějak zasahovat do hry.

    Nejlepší řešení je najít si partu fajn lidí,zařídit si TS a udělat si nějakou fajn atmosféru a společně lítat. Potom je i snažší se nad situací povznést a třeba se i některým hráčům v klidu zasmát. Ani nevíš,jak ublížíš takovému člověku,když si myslí,že tě nějak štve,ale ty ho máš úplně na salámu - A za to to stojí :-D
     
    -baghira2-, bhagira22 a bhagira222 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.