Myška

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 123sander123, 12/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrí deň mám 9tl hernú myš a chcem sa vás spýtať či môžem mať nastavené tlačítka cez program myšky a nie nie je to makro lebo teraz neviem či je alebo to nie je povolené. Skúšal som 2 tl na ktorých chcem mať zmenu konfi + skok brány ale na tie 2 tl sa to nedá nastaviť ale skúsil som iné 2tl a na tých sa to dalo nastaviť ale nevyhovujú mi akurát tie 2 tl tak sa vás pýtam či môžem mať v Programe nastavenia myšky 2 univerzálne tlačítka nastavené na C a J ? A podotýkam nie je to makro ale iba nastavené na univerzálne tlačítko a to nastavené na konkrétne písmeno ? Nechcel by som za to dostať ban no.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Takže je to povolené ? Cez program myšky nastaviť tlačítko na danú klávesu ?
    Lebo s tých tém to nie je na 100% poznať
     
  4. Sid

    Sid Guest

    123sander123 kolega ti jasně odpověděl, četl jsi odkazy, které ti byli strčeny přímo pod nos?

    Neochota a naprostá lennost z tvé strany čiší z každého tvého příspěvku.

    Fajn přístup, můžeme takhle editovat postupně každý svůj příspěvek, hlavně když moderátoři vypadají jako největší blbci viď.

    V tématech jsou odpovědi a dokonce je i vysvětleno co je a co není makro.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. Ty si si prečítal poriadne že som si to prečítal ale neviem s tých tém či je to povolené , a láskavo sa mierni vo výrazoch hej. Ja som ti z nosa nevypadol !
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No asi si si neprecital dane temy,kedze napriklad aj v tejto odpovedi to najdes: Klikni
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    Nikto ti tu nenapíše že je to povolené. Potom keď sa niečo stane , tak sa budeš odvolávať na moderátorov. Myšku používaš na vlastné riziko.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. Sid

    Sid Guest

    Jasně já se mám uklidnit, když po mé odpovědi přepíšeš celý příspěvek. :D

    Fajn přístup, hodně toho s ním dosáhneš a budeme tě moc rádi vidět.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.