Na email mi nechodí potvrzení hesla, ani změna.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Arizona*, 13/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Arizona*

    Arizona* User

    Zdravím, ID: 170916998 - Server: Glob. Evropa 2
    Nechodí mi na email žádný post od bp, jak změna emailu, ani heslo..a z druhého účtu to jde..napadlo mě, není mé ID účtu zaregistrované v černé listině? Popřípadě, odstranil by mě z ní někdo? Jsem z toho fakt hotovo..Díky moc..
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    nabizi se dve moznosti. Bud na ucte nemas potvrzenou e-mailovou adresu nebo se skutecne nachazi na blacklistu. Takze postupuj takto. Nejprve se podivej jestli je e-mailova adresa potvrzena, pripadne ji potrvd-navod najdes tady https://board-cs.darkorbit.com//threads/zmena-hesla-emailu-newsletter.1819/#post-891492, pokud by ti to neslo, tak napis na podporu o provereni zda se tvuj e-mail nenachazi na black listu. Dej nam pak vedet jak jsi dopadl :)
     
  3. Arizona*

    Arizona* User

    Potvrzený email mám, zřejmě bude na blacklistu, včera jsem jim psal :) Tak snad..
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    A co má dělat hráč, když má potvrzenou e-mailovou adresu, na podpoře mu sdělili, že e-mail není na black listu, ale nejde mu potvrdit bulletin, prostě ten potvrzovací e-mail nepřijde?
     
  5. ZOHAN, pokud se dobře pamatuji, tenhle problém se tu před lety řešil, souviselo to s tím, jestli byl učet založen přímo na stránkách BP, nebo přes stránky partneřů BP, těm pak bulletin nechodil.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jedná se o nově letos založené účty a u některých to funguje a u některých bulletin , to potvrzení prostě nepřijde. E.mailová adresa je potvrzená a nic se neděje a jedná se i o e.maily na kterých je i více účtů, ale nefunguhe to i tam, kde je pouze jediný účet.
     
  7. Však já jsem to vždy kupoval i tohle. Tady se moc free to play nedá hrát.
    Bohužel tohle je darkorbit.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nespletl jsis vlákno? Nebo ty kupuješ e-maily, neboť jsi konkrétně nepopsal význam slova : tohle?
     
    Juráás tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.