Na každeho ini meter????

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -joko22-, 15/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -joko22-

    -joko22- User

    Ahoj,priatelia..Dostal som banana!nič nove..stane sa každemu? ee..Nejde my ani tak o ban chat(pretože ho puživam iba sem tam) ako o princip jeho udelovania..100x som videl ako pisu ludkovia na chate veci za ktore by mali okamžite ban..no nič sa nedialo ,dalej pisali akože nič..Hmm ako to napisat,všimol som si že par vyvolenich si napiše čo ma na srdci a nič!Nenapišem meno hrača z ktorym ,ked pokažde mam potičku mam banan ,pretože by mohlo ist o moderatora No.1.To sa tyka aj ich priatelov z jeho klanu a DO.Ako ist na moderatora ktori zneuziva svoje pravomoci?,akomu ja obyčajny hrač dokažem ,že tu preferuje svoje vole a potreby?Zvyhodnuje priatelov z realneho sveta na DO.ako čerešnička nakoniec TI pan moderator napiše ,že takto si piš doma..to ako nieje uražka?hrača!Bol by som zvedavi či by my to povedal aj v reali do oči ..Prečo Pan moderator nezakročil ,ked tam uražali mna a robili si posmech?Priatelia-moderatory nwm držite asi spolu ,alebo sa tu najde nejaki ktori stoji za pravdou a poctivostou?Mam pomali 40 rokov a viem čo si možem dovolit pisat na chate i podla toho čo pišu ini...Hra by mala byt zabavou...Moderator by mal zabranovat vysmechom,ohovaranie,nadavok..a podobne..Dufam ,že som sa tymto nedoktol moderatorov aspon tych poctivich....PRAVDA VžDY ZVITAzi Dakujem za prečitanie ,snad Vas z toho nebudu boliet oči..
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    -joko22-: Poradím ti jednoduchý recept. Příště, až se ti začnou vysmívat, udělej si kopii četu a hlavně neodpovídej ve stejném duchu. Pak můžeš daného hráče nahlásit zde na fóru, viz. :

    Jak nahlásit hráče na chatu

    Moderátor nemůže být všude a tak se nediv, že někdy zareaguje až na to co píšeš ty a to předcházející přehlédne. To že ti někdo nadává tě totiž neopravňuje nadávat také.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    No musim se zasmat, spousta lidi me sna ze hry,ale ja urcite nehraju na vasem serveru.

    Jinak at ostatni si prectou co jsi zac a za co mas ban:
    Takze na vsechny je stejny metr a na ty co jsou jako ty,tak na ne je take stejny metr a kord na cloveka co je mladsi nez ja. Me aspon naucili se chovat slusne. A pokud se tve chovani bude opakovat,tak budes bez chatu uplne.

    TRIXT ale tu jde uplne o neco jineho, hrac neprekousl ban na chat.
     
  4. Korben

    Korben User

    -joko22- Moderátor nieje na chate 24 hodín denne, tak že sa môže stať, že tam hráči nevhodne píšu a nič sa nedeje. Preto tu máme možnosť a pravidlá pre nahlásenie hráča na chate.
    Ďalší dôvod prečo sa nič nemusí diať , je ten , že moderátor chatu má na starosti viac chatov a tak si nemusí všetko všimnúť a tak je tu znova možnosť aby to mohol hráč na fóre nahlásiť.


    Ak je moderátor v hre , tak nieje na chate a nekontroluje ho a tak isto nemôže dávať ban. Ak máš nejaké podozrenie , tak to napíš priamo na podporu hry.

    Nebudem ďalej rozoberať tvoje nezmyselné obviňovania moderátorov a prejdem rovno k tomu čo si písal na chate a za čo máš ban.
    Mimochodom dostal si ho od administrátora ktorý na tvojom servery nehrá a ani s ním nemá nič spoločné, dokonca na tvojom servery nehrá žiadný moderátor.

    Tak že tvoj text na chate:

    Toto je výtvor 40 ročného muža.:rolleyes:
    Mno mám viac ako 40 ale ak som už chcel niekoho utreť na chate, tak som to dokázal aj bez urážok smerovaných na rodičov. Podobné urážky sú úbohé a ako 40 ročný rozumný človek by som sa za ne hanbil.
    Tak že skôr ako niečo napíšeš, tak pouvažuj nad svojím konaním dospelého človeka a nad tým aký príklad dávaš svojím spoluhráčom.

    Stačí jednoduché pousmiatie sa nad tým čo na moju adresu napíše niekto na chate a dotyčného hráča nahlásiť na fórum. Nieje nič jednoduchšie a je to bez zbytočných nervov.

    Ešte doplním , že aj moderátor ktorý je v hre , dostane ban na chat ak tam napíše niečo čo nemal. Moderátor v hre , je hráč a je tak isto potrestaný.

    Nechám ti možnosť ešte sa vyjadriť , ak si to celé prečítaš.;)
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Belgame, já mu jen radil, jak má správně příště postupovat tak, aby ban nedostal on, ale ten co ho slovně napadl. V podstatě to stejné mu poradil i Korben. Osobně nechápu, proč lidi píší vulgárně, názor se dá vyjádřit vždy slušně.
     
  6. trix,napr. ked na mna niekto takto zautoci(rodina atd...)niekedy ma to dokaze vytocit do nepricetnosti,zial za to je BAn Ale malo by sa to podla mna trosku zmenit,ludia co si beru do ust rodinu by mali dostat ban na ucet aspon na den,je to ubohe ak niekto ti zacne kydat na rodinu len za to ze si ho sepalil ako si dava cuba...
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -joko22-- sice sa tu ohanas svojim vekom,ale sam si svojim pisanim porusoval pravidla chatu.Ak na danom servery nie je prave moderator,tak dojdes pekne na forum a nahlasis hraca: Jak nahlásit hráče na chatu
    Ja na tom nevidim nic zlozite.Ak ta niekto uraza,tak ho upozornis,ze ked neprestane,tak ho nahlasis a potom to je na nom,ci sa uvedomi.No urcite nema zmysel pisat vulgarizmy,kedze tym padom porusujes pravidla chatu aj ty.

    TRIXT - zial nie kazdy sa dokaze ovladat a kontrolovat svoje spravanie.Ja osobne ani moc nereagujem,lebo viem,ze takych,co porusuju pravidla na chate stihne trest. ;)

    »Mαяĸø«•ƒt•»Sαcяêd« - pokial je hrac velmi vulgarny alebo opakovane porusuje pravidla chatu,tak sa moze pristupit aj k tvrdsim sankciam ako je ban na ucet.No netreba sa nechat vytocit a radsej hraca nahlasit ako sa nechat stiahnut na rovnaku ubohu uroven vulgarizmov,to na chat nepatri.
     
  8. -joko22-

    -joko22- User

    Nazdar ,čakal som takuto reakciu a hlavne Belgama..pretože jak sa hovori trafena hus zagaga..Jasne že sa hned oprel o text chatu ..ale co bolo predtim to si tam nedal čo?O akom vulgarizme je reč?Vidi ta niekto vulgarne slovo!?Takisto som nepovedal že som neporusil pravidla chatu..pišem ,že neplatia pre každeho rovnako..zhoda nahod že pokažde ak sa vadim z hračom X dostanu banana ak už nema argumentov.Ja sa nemam začo hanbit ,takto tam piše x hračov..moderator ti dal ban a zaroven pišeš ,že moderator nepatri ani k serveru trosku popletene info tu davas..že mal som nahlasit?1to by som nič ineho pomali nerobil a 2 bol tam moderator chatu ,prečo nezakročil?ja to mam nahlasovat to čo on tam vidi a čita?samozrejme nič tam nespravil!? Ok ste ma nepresvedčili o spravodlivosti ,ja to prežijem ,nechodim tak často na chat ..sem tam až lietam sam sem tam čitam..
    A belgam až tam davas ukažku tak ju tam daj celu aby sme vedeli ako to vlastne cele začalo..tot všetko priatelia vidim že pravdy sa tu nedočkam..kedy?Aspon raz by som sa chcel dočitat,,prešiel som si na forku kopec prispevkov ,ale taketo nieco ako mal,maš pravdu omluvam sa som sa nedočital..stale vidim obrat se tam ,napiš tam..nebudu se bavit a podobne..Nakoniec ten najhorši som zostal ja..Vekom ani nie poznam aj staršich na DO ,ide tu o princip.Samozrejme priatelia su na to aby si pomahali že Belgam?to si tam nedal čo si my napisal hmm???
    Prosim ak si mal čas hodit prispevok ,aby si ma očiernil hod tam čo si my nato napisal ,nech vidime ako sa sprava moderator x ročni...Dakujem priatelia forum za vaše prispevky a beriem si ponaučenie z toho..nepiš-nečitaj-nepomahaj...
     
  9. Korben

    Korben User

    -joko22- Je vidieť že si nič nepochopil. Namiesto toho aby si sa za svoje správanie ospravedlnil, tak sa tu správaš ako usoplené decko. Takto sa nechová 40 ročný inteligentný človek , ale len obyčajný hulvát ktorý sa nevie správať. Poukazuješ na druhých a ty sám sa nevieš chovať.
    Je jedno čo písal niekto druhý, ty nemôžeš vedieť či aj on nedostal ban, podstatné je to čo si napísal ty.

    Neviem čo tu splietaš o priateľoch, kolega na cz3 nehrá, asi si nečítal môj príspevok. Moderátor vidí chaty na všetkých serveroch v konzole ktorá je určená pre moderátorov a keď moderuje , tak ani nieje v hre.

    Tento tvoj výrok naozaj svedčí o všetkom. Keď sa chovajú všetci ako prasatá , tak sa budeš chovať aj ty ? ( ospravedlňujem sa prasatám za urážku)

    Ukážku ktorú tu kolega dal, je priamo s tvojho banlistu a tam je len to čo si písal ty sám. Slúži to ako dôkaz tvojho unikátneho správania.

    S tebou tu nieje viac čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Velice rad sem dam to co jsem napsal. Aspon si vse srovnas v hlave a mozna se naucis psat slusne.
    Nevim co na tom je spatneho.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.