Nabídka která se neodmítá!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Mrakodrap, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mrakodrap

    Mrakodrap User

    Dobrý den,
    Ještě včera jsem měl 50% slevu na balíček 330 000 uridium, došel jsem si tedy koupit PaySafeCard. Protože jsem se zde dočetl že platí na MHH tak jsem počkal až na dnešek kdy očekávám že bude cca. od 19:00 do 20:00 ale sleva se mi již od rána nezobrazuje. Taky jsem se zde dočetl že po promazání cache prohlížeče by se měla nabídka objevit ale nestalo se tak, zkusil jsem 4 různé prohlížeče se stejným výsledkem, dalo by se s tím něco udělat?
    Předem děkuji za odpověď.

    Server: CZ3
    ID: 100634158
     
    Naposledy upraveno: 23/2/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mazal si tie cache pomocou cleanera pri vypnutom prehliadaci?Pretoze ja som to prave spravil a objavila sa mi znovu ponuka.
     
  3. Mrakodrap

    Mrakodrap User

    Ano, mám explorer, mozilu, chrome a operu, vše jsem měl vypnuté a spustil jsem CCleaner na všechny 4 prohlížeče, to samé i na jiném PC a nepomohlo to
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Obcas sa moze stat,ze dana akcia ti moze skoncit a dalsi den sa ti znovu moze objavit bud ta ista alebo ina,to podla coho su pridelovane neviem,ale pokial si zmazal pri vypnutom prehliadaci cache a neukazalo ti danu akciu,tak mohla ti vyprsat.
     
  5. Mrakodrap

    Mrakodrap User

    No, já už jsem 2 podobné nabídky využil (sleva 66% na bronzový premium balíček a sleva 33% na 150 000 uridia) a tuhle nabídku nemám zas tak dlouho jako například na CZ1, kde mám stále 1 a tu stejnou už od začátku.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja tiez mam na jednom servery uz pekne dlho zlavu,ale som ju tam nevyuzil a stale mi ukazuje.Ked neukaze,tak zmazem cache a po prihlaseni sa mi zas ukaze,preto je zvlastne,ze tebe nie.
     
  7. Mrakodrap

    Mrakodrap User

    Tak to vypadá že mně ty akce někdo zrušil, ani dnes se žádná nová nezobrazila.
     
  8. Korben

    Korben User

    Je možné že ak si akcie už vyčerpal , tak sa ti už nemá čo ukázať.
     
  9. Mrakodrap

    Mrakodrap User

    Právěže tuhle jsem chtěl vyčerpat teprve včera, kvůli tomu jsem si pořídil Paysafecard, ale už se nezobrazila...
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ostava ti uz len jedine a to pockat na dalsiu akciu,mozno ti znovu nejaku da.
     
  11. =Ergasrer=

    =Ergasrer= User

    Zkus restartnout/uspat počítač,mě to pomohlo ;)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa uz dlhsiu dobu neozval,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.