Načítanie hlavnej stránky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem robikSVK78, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. robikSVK78

    robikSVK78 User

    neviem či to majú aj ostatný ale hlavnú stránku mi nejako dlho načítava, problém s netom nemám lebo akékoľvek iné stránky načítava rýchlo.

    to dlho je cca 2 minúty hlavná stránka ďalšie dve log na účet , a momentálne mi dobré 2 minútky načítava skylab

    akurát pozerám, že je to už v poriadku, asi bol na chvíľlku niekde problém ďakujem :)
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. »vojta«

    »vojta« User

    Přidám se, taky se mi nenačte hlavní stránka. Načítala se 10 minut a nic, zatímco obvykle je za 2 vteřiny.
    [​IMG]

    test připojení
    [​IMG]
    [​IMG]

    Java
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).

    FP
    You have version 11,2,202,310 installed

    Prohlížeč
    Opera

    Verze
    12.16
    Sestavení
    1860
    Platforma
    Linux
    Operační systém
    i686, 3.2.0-4-686-pae

    Chrome Verze 29.0.1547.76

    Doplňující informace
    Linux-debian
     
  4. Hráč robikSVK78 neumí přispívat, jelikož nenapsal ID, sever, prostě nic. Já hraji na CZ3, id:86390990 a mohu potvrdit, že mi to dnes večer jede stejně tak. Musím několikrát otvírat herní okno, aby se vůbec rozběhlo. Vím, že je to hloupost, ale i na další hře (Farmerama) od BP jsou zajímavé lagy. Všechny ostatní stránky mi funguje na 100%, takže se zastávám prvního přispivatele ;)
     
  5. Korben

    Korben User

    vosinoha1, robikSVK78 Posty bez informácii zmazané, ak nieste schopný chápať základnú potrebu informácii , tak sem ani nepíšte.

    »vojta« V inom prehliadači ti to tiež nejde ?
     
  6. »vojta«

    »vojta« User

    teď koukám, mě už všechno funguje. Jinak ano, zkoušel jsem všechny prohlížeče a i údržbu, ale to je asi jedno, když už to jede :)
     
  7. Korben

    Korben User

    Tak je hlavné že ti to ide. Ďakujeme za informácie.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.