Nahlášení hráče

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sygauras, 13/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, A jak vysvětlíš ban za 10 sestřelů války(jiná firma ještě k tomu) při plné odměně?
    To si mám jít stěžovat na lampárnu, že česká podpora má nějaké interní předpisy a pro hráče jiných podpor tohle nikdy neplatilo?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - na posudenie, ci slo o pushing alebo nie je tu podpora hry nie forum. Tu mozes napisat kluddne aj, ze slo o jeden odstrel, vela ludi uz tvrdilo rozne verzie a skutocnost bola celkom ina. Podpora moze dohladat aj dalsie odstrely a zistit pushing.
    No kazdy ma moznost napisat staznost na pobocku do Nemecka, ak sa citi byt ukrivdeny. Avsak forum na toto nesluzi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokiaľ chcete napísať sťažnosť, tak nemecká pobočka pre Bigpoint je:

    YOUSU GMBH, HAMBURG
    Drehbahn 47/48, D-20354 Hamburg

    Snáď to niekomu pomôže.

    Je to presne tak, ako to napísal Punisher. Fórum od toho neslúži.

    EDIT:

    chodnik najlepšia mapa na odstrely hráčov je 5-3. Vôbec sa nebránia.
    Okrem tých, čo aktívne strieľajú do druhých. Ľahko tam splníš úlohy..

    Najlepšie strieľať hráčov čo sú tam nonstop, teda 24/7. Stačí len 12 lvl.
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/body-skusenosti-a-levely.107557/

    Na pvp mapy: 4-1, 4-2, 4-3 a 4-4 byť Tebou, tak tam nechodím.
    Tam strieľajú všetci kvôli súčasnému eventu. Hlavne elitní hráči..
     
    Naposledy upraveno: 19/11/22
    chodnik a zdarec1234 tohle ocenili.
  4. kentik007

    kentik007 User

    Podľa mňa to nebudú ani čítať majú dosť práce užívať si peniaze... Možno sa jednalo o mňa na mape 5-3.. plním si tam úlohu na 10 000 hráčov skoro za nikoho tam mi už nedáva odmenu. V tejto hre na začiatku nikde nebolo napísané že je to matematická hra že mám počítať to koľko krát koho zostrelím. V správach som si po love našiel pár správ no bohužiaľ mám ban na chat... Takže pre systém ma nebolo možné v hre kontaktovať v reálnom čase a upozorniť ma. Beriem to na seba nakoľko som si prežil toto isté tak odkazujem bojujte nerátajte a na svoju obranu mám toto... : nemám povinnosť rátať na mape 5-3 pri love kde sa potrebujem sústrediť to koho koľko krát pošlem na port. Za 2.: Namiesto toho písať sem alebo súkromnú správu môžete zmeniť mapu a robiť niečo iné. Výhovorka palladko je len jedno je na prd... palladko sa nachádza aj na mape 5-1 v strede... Proste hráč čo má úlohu na 10 000 killov nebude rátať koľko krát strelil jednu muchu podotýkam nie na porte ale na mape... To vy o tom porušovaní viete lepšie takže problém je u vás že nezmeníte mapu.. Alebo je vám ťažko to prestaviť? A u teba -baghira2- si v pohode nemám problém no občas sa pozastav a prever fakty nech vieš koho a čoho sa zastavuješ. Predsa keď dostanem facku tak si nebudem pýtať druhú keď vidím že ich niekto rozdáva. Hráč ktorý hrá ručne nemá problém zmeniť mapu.. aj na pvp mapách sú boxy kde sa nachádza extra energia a rovno 2X. Mám také tušenie že tu niekto prišiel plakať preto že mu klesala hodinová sadzba a padal softvér. Prajem pekný deň
     
    zdarec1234 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor odpovede dostal a co sa tyka nahlasovania hracov, tak sa treba obratit na poporu hry, forum v tomto pripade pomoct nevie.

    LOCK!
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.