Nahlašenú BUG-U

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *[Møñştęr~€ñ£rğ¥]*, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nevým, jesli už o nich víte, ale chtěl bych nahlasit pár bugů.

    1. Falcoln ve skupinovce ... zavolal mi kámoš, že prej dáva sám falcolna .. nevěřil ijsem ... tak jsem jel s nim skupinovku .. jenom pobral ty bójky, potáhl to bokem (NPC zdrhli) a pak zustal century s jeho vargant-mi .. vystrilel jich 5-10, potáhl je (zbylý zmyzeli) ... když zustal falcoln samotnej .. strelil dva krat do nej a pak se posunul .. opakoval to hodně dlouho a najednou jakoby mu došla munice. Střílel jenom rakety ... a tak sme ho po hodně dlouhé době zničili (prej to je legální) že prej je tak nastavenej .. no me to nedalo sem nenapsat (nechci problémy a nějakej ban za zneužití a neohlašení BuG-u)

    2. Pak se mi i párkrát stalo že ijsem začal střílet třeba boss krisu ... ale ona po mě nestřílela .. je to taky bug ? .. nebo jen nějakej "DO UPGRADE" .. chci se vyhnout průserům (jesli to není normální) .. vopred děkuju za všechny informace
     
  2. Kristo

    Kristo User

    Omlouvám se za OT ale lidská hloupost nemá meze -))
     
  3. Zafod

    Zafod User

  4. Takže můžu čekat ban ?!
    moc milé překvapení
     
  5. Zafod

    Zafod User

    Raději klikni na odkazy, které jsem ti dal a nepiš nesmysly...

    Další odkaz: BUG? alebo UPGRADE?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    *[Møñştęr~€ñ£rğ¥]* klikni si na odkazy které ti sem vložil Zafod a dobře čti co se v těch tématech píše. O problémech se ví a na úpravách se pracuje.
    Duplicitní téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.