Nahrávanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »Σlιтє•Δşsasşįn★«, 1/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, nechce mi nabehnúť tlačítko START keď spustím hru. Stále ukazuje nahrávanie. Často sa to zastaví pri písmenku H a stojí, niekedy sa načíta viac ale stále nie celé. Raz som sa už na to pýtal ale riešenie sa nenašlo. Nabehlo mi to samé no teraz už vyše 2-3 týždňov mi to nefunguje. Adobe Flash mám aktualizované, internet pohodička. Nejde mi to ani cez Operu ani Explorer, Mozilu...
     
  2. na jinym pc, nebo jinym pripojeni (sousedova wifi trebas) to jde?
     
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    divný ani ve 2D ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

  5. skús iný prehliadač
     
  6. Skúšal som overiť kvalitu. Všetko je v pohode. Najlepšie je na tom to, že raz to ide a raz nie. Úplne som z toho mimo. Na inom PC som to ešte neskúšal. A tiež ani zo susedovej WiFi lebo môj net je úplne v poriadku. Skôr som rozmýšľal či to nebude niečo s Javou alebo také niečo.
    [​IMG]
     
  7. Kdysi se psavalo, ze kdyz ti test vyhodi nemoznost otestovani ztraty paketu, opravdu nemas aktualni javu. Zkusila bych ji odinstalovat a pekne nova cista instalace...
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Já bych doporučil projít si kompletně Co dělat když mi nejde hra a řídit se radami které jsou tam vypsány, hlavně bych zkusil promazání cache pomocí CCleaneru, a aktualizaci ovladačů..
     
  9. No zrazu mi to cez Google Chrome zázračne ide. Uvidím na koľko. Ak to opäť nepôjde tak sa skúsim riadiť radami z toho FAQ. Aj tak mi nejde do hlavy ako to, že raz to ide, potom z ničoho nič nejde. A zasa nepohnem ani prstom, nič nerobím len zrazu to naskočí. :D Každopádne je to záhada. :D
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Používam cleaner. Potom mi to znovu nešlo, znovu ten istý problém. Dal som vždy cleaner a potom to šlo. Asi 5 dní to tak fungovalo. Počnúc dneškom už nepomáha asi ani to. :D Tento krát sa mi to načíta celkom ale neukáže to tlačítko ŠTART teda nenačíta sa mi do hry. A včera mi to išlo bez problémov. :/
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Skúšam všetky. A stále ide iný. :D Najčastejšie ide Opera. Ale prečo to nejde na všetkých? Resp. ide a na druhý deň nejde? Nechápem ani trochu tomu. To je moje šťastie s týmto PC na hry. Našťastie za túto som neplatil aj keď peniaze som do toho dal. A nie málo.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  15. Je mi jasné, že je chyba u mňa. :D To sa nehádam. Určite v PC. Len neviem prísť na to kde presne. Hovorím, že s tým PC mám problémy. A nikdy neviem prečo. A veľa krát aj s origo hrami. Teraz mi dokonca začalo blbnúť GTA V a vypisuje error, nechce stiahnuť update. Ale to je teraz nepodstatné. Horšie je, že teraz keď chcem nainštalovať javu tak mi stále vypisuje nejaký error code neviem už koľko. A pritom v PC ju nemám. Ale momentálne mi dark išiel. :)
    ---------------------
    Zas a raz problémy. Dnes ráno zapnem, nejde. Skúšam stále stále znova, konečne naskočí. Hrám, po hodke sa idem najesť tak sa odhlásim, prídem a už to nenaskočí. Predtým to nechcelo tiež ísť ale toľko som to resetoval, že nakoniec sa Opera zľutovala. A teraz ani jeden blbý prehliadač... A čo si to hovoril o tých ovládačoch? Ktoré ovládače mám aktualizovať? O to horšie je ale, že nemám origo windows. Ak má niekto hoci akú radu a dôvod prečo tomu takto drbká tak sem s tým. Budem len rád. Skúsim všetko. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/12/15
  16. Kristo

    Kristo User

    Když už nevíš co dál tak odnes Pc někomu kdo tomu rozumí, nebo skus přeinstalovat windows, nebo ho vrátit do doby kdy Ti fungoval
    A co aktualizace Win.

    A co se zeptat na fórum kde se tím zabývají
     
    Naposledy upraveno: 8/12/15
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »Σlιтє•Δşsasşįn★« nepiš prosím více příspěvků pod sebe, použij tlačítko Upravit.

    Jinak tady jsme ti dali všechny možné rady, nicméně tady je fórum ke hře, ne k řešení technických problémů s PC. Opravdu bych ti doporučil, když nevíš kde je problém, vzít PC pod paži a odnést ho k někomu kdo tomu rozumí a podíval se na to. Na dálku se špatně radí, když nevidíme co všechno v PC máš, případně nemáš.
     
  18. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Ja mam uplne presne ten isty problem. Ked spustim start tak sa mi nahravanie zastavi pri zaciatku H a dalej uz nejde ani po pol hodine. Riesim to tak ze pockam 10 sekund a ked sa mi nenacitava dalej dam obnovit stranku. Niekedy mi nabehne hra hned, tak za 10 sekund, niekedy vobec ale na 2-3 pokusy sa vzdy nalogujem. Pouzivam Firefox, bezim na linuxe. Inak Javu mi tiez chyba, pripojenie mame podobne ale chcem sa v tom pohrabat a pripadne by som ti dal vediet tak prosim nezatvarajte este temu
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.