Naklikavanie NPC TABom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -destro00-, 17/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -destro00-

    -destro00- User

    zdravim, zacal som hravat po dlhej dobe a na starych verziach bola taka moznost ze stlacenim klavesy TAB na klavesnici sa nakliklo najblizsie NPC/hrac. Je takato moznost este k dispozicii? Naozaj ma unavuje stale klikat na npc a zacat utocit. Dakujem za odpovede
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Nic takového není a nezdá se mi že by něco takového dřív bylo,bylo by to velké zvýhodnění a i kdyby to bylo pochybuji že by to bylo povolené používat.
     
  3. -destro00-

    -destro00- User

    Vidis, neni si veteran to iba stary hraci vedia take veci. A preco by to malo byt zvyhodnovanie? Dal si tab a nakliklo ti toaj tvojho hraca ked si dal zase tab zase iny ciel nakliklo, patrilo to k tej hre a bolo to dobre
     
  4. Skate

    Skate User

    Ja sa tiež na naklikávanie Tabom nepamatám.
     
  5. Ono to možné bylo, naklikávat hráče, NPC a boxíky klávesou ale to už je sakra dávno. Jen to nebyla součást hry ale uměl to jeden z prohlížečů, takže to ani nebyl nějaký program a málokdo o tom ve hře věděl. Dnes už to jistě nefunguje a i kdyby...bylo by to opravdu neférové oproti hráčům kteří klikají ručábo, z toho důvodu jsou zakázané makra i podpůrné programy.

    Jen mě zaráží že někoho nebaví klikat...To je to tak strašná námaha? Vídím za tím něco jiného :).
     
  6. JajoZ

    JajoZ User


    Ja mam s tim problem,ked na mna niekto utoci a lieta hore dolu,nemozem ho nakliknut na odplatu..Mi zoberie aj viac ako polku zivota pokial ho nakliknem a to uz je v podstate zostrel na domovsku mapu a tim padom znechutenie=v ten den koniec hry..

    Doplnenie:
    No uz mam skusenosti ze ten isty ma zostrelil viac krat po sebe a tiez poletuju tzv. lovci v masku ktory sa po sebe na zostrele striedaju ked sa tam viac krat vratim..
    Pritom mam asi 30 bodov vyzkumu,plne stity a bubliny,uhybanie sa,lepsiu presnost mierenia,tlste lasery,stihacky vyzkumane na 16lvl,aj som dost uz do toho vrazil pri nakupoch napr. Ucka..
    http://int10.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6rqpJ&profileCheck=JqNCz&lang=sk
    By som cakal ze uz budem trochu vyrovnanym superom.. :D ..
    Alebo to fakt neviem hrat ako pisu dole.. Ale zase ma bavi Sci-Fi,vesmir a lode, no a takuto podobnnu hru som zatial nenasiel-ktora by bola viac zamerana na PvE..

    Napr.:Conter Ctrike ma bavil ale tam to bolo medzi hracmi akoby viac vyvazene..
    Liga Anjelov II ? kde to mozem stiahnut bez platenia?
    Ale nie je to vesmirne ako DO...
    Vratit to inemu hracovi 2. firmy? To len budem podporovat zmyslanie typu: ublizili mne ublizim aj ja niekomu inemu aby to bolo akoze ´´spravodlive´´..
     
    Naposledy upraveno: 4/12/16
  7. ddavidd11

    ddavidd11 User

    O čem by ta hra byla kdyby se dalo nakliknout automaticky?
    O tom pak je celý boj,jde o to jak kdo dobře umí naklikávat,měnit formace,mixovat x4 a rsb,používat ish a emp ve správnou chvíly a spousta dalších věcí,jde o strategii boje a né jen o to kdo má jakou výbavu :rolleyes:.
     
  8. taky to hraju už dlouho a nepamatuju si toto
     
  9. Co k tomu říct... to že tě někdo sestřelí by tě mělo hnát kupředu s tím aby jsi byl lepší, musíte chtít. Ani v životě to není samá výhra a pokud někoho síří sestřely ve hře kde jsou opravy zdarma, tak potom asi hledat jinou hru...Všichni občas dostaneme na budku, o tom ta hra je :).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Máš dva spôsoby:
    1) odplať to jeho firme (daj mask) a niekoho od nich zostreľ,
    hoci aj slabšieho od seba. Tak to tam chodí.
    alebo
    2) ak je zostrel pre Teba znechutenie = v ten den koniec hry.
    Odporúčam Ligu Anjelov II. Tam po sebe vôbec nestrieľajú. :D:D
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -destro00- - nakliknut najblizsieho hraca dokaze len nepovoleny program v hre a za to su tresty, cize ostava jedine nakliknut rucne hraca. Nie si sam komu da pracu hlavne pohybujuce lode alebo NPC nakliknut, ale momentalne nic ineho legalneho nie je v DO na naklikavanie klavesnicovou skratkou.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.