Naklikávanie pomocou moznosti prehliadaca

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Perňa, 9/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Perňa

  Perňa User

  Vidím, že poutavý kontroverzní název vlákna zabral.

  Klient se už sice blíží a dlouho tento tip mít využitelnost nebude, ale tak aspoň do konce roku toho ještě můžete využít. Určitě se Vám už někdy stalo, že Vás někdo nakliknul i když jste toho hráče neviděli a první co jste si řekli bylo, že ten má naklikávačku, nemusí tomu být vždy tak. Některé prohlížeče umožňují (pokud nejste ve fullscreen režimu) pomocí klávesy CTRL + scrollem kolečkem na myši, hru oddálit a až na 25% z původní velikosti okna a pak vidíme opravdu skoro půlku 40% mapy (tohle neplatí na hráče, ale na objekty, jako jsou stanice apod)
  Hráče jsme při takovém zmenšení schopni vidět na zhruba 2 - 3x takovou vzdálenost jako jsme schopni vidět při 100% normálního zobrazení. To rozmezí 2-3x dávám z toho důvodu, že často to záleží na tom, jakou máte odezvu a jak si to server přebere, není to vždy stejné. Přidávám sem screen, kde se to dá např využít perfektně (UBA), porovnání toho co vidím na 100% a toho co vidím na 25% a jak jsem toho schopen využít. Dále pak screen z mapy kde vidím daleko od sebe hráče, NPC a zároveň CBS. Myslím, že každý si už své využití najde.

  UBA 100% - https://ctrlv.cz/HGdy
  UBA 25% - https://ctrlv.cz/eIVw

  BlackLight 100 - https://ctrlv.cz/ooGg
  BlackLight 25 - https://ctrlv.cz/dy1d

  Osobně používám Opera gaming browser. Fungovalo to i na mozille, ale chromu to nešlo.

  Doufám, že to někomu pomůže a nebude tady za 2 dny vlákno: "Perňa se přiznal k používání nepovolených programů ;)
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Perňa - myslim, ze tou ´´naklikavackou´´ myslia hraci casto ten jav (jeden z prikladov), kedy das EMP, mask a si v zone ziarenia daleko od protihraca a on ta aj tak zameria ;) Co je uz takmer nemozne.

  Nazov som ti samozrejme musel upravit, pretoze BP nechce, aby sa pouzivali na forach taketo nazvy, kedze uz je clovek len krok od nazvov programov.
   
 3. Perňa

  Perňa User

  Punisher

  Já vím, ten název toho vlákna taky musíš brát s nadsázkou, ono klasicky tě ten kdo má naklikávačku naklikne HNED NA NEJVĚTŠÍ MOŽNOU VZDÁLENOST. Já tady nedávám garanci toho, že hráče naklikneš hned, ale když třeba hráč někde stojí v masku a víš o něm, tak si ho tímto způsobem můžeš nakliknout aniž bys o sobě musel dávat vědět.
   
 4. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Perňa - ja to mozem brat s nadsazkou, ale BP to tak neberie a je prisny zakaz uvadzania takychto nazvov. Nazov som ti poupravil podla sposobu pouzitia, co je myslim korektne a vyhovujuce pravidlam fora.
   

Sdílet tuto stránku