Nakoupené uridium se mi přičetlo bez helix bonusu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kamelot, 29/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kamelot

    Kamelot User

    Čau, včera večer 18:41 jsem si koupil uridium přes platební kartu, na domovské stránce bylo napsáno akce helix 400%, tak jsem ze zvědavosti jestli to opravdu funguje koupil uridium prvně v počtu 5 000 za 46Kč(20 000 při helixu) viz screen. https://imageshack.us/i/pnxAiHZUp[​IMG] [​IMG] První bonus se mi připsal správně, no pak jsem koupil uridia 330 000 a to mělo být 1 320 000 při helixu, ale já jsem dostal pouze 330 000+36 000(nějaký bonus) jak jde vidět v bilanci, pro jistotu jsem se koukl jestli akce náhodou neskončila a jak jde vidět zde [​IMG] [​IMG]https://imageshack.us/i/pnTMb72Qp 8 minut po transakci, tak neskončila.

    Má otázka zní. Můžu to ještě nějak vyřešit? Poslal jsem ticket na platební podporu, ale ta absolutně selhala, dostal jsem odpověď, že vše co jsem objednal jsem měl ihned k dispozici na svém účtu, což není pravda. Celkově mi do skutečně objednané hodnoty chybí 990 000 uridia.
     
  2. Selendix

    Selendix User

    Kdysi se mě taky stalo.
    Musíš napsat na podporu.
     
  3. Kamelot

    Kamelot User

    Myslíš tu klasickou?
    Mimochodem vyřešil jsi to s nimi?
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Selendix promiň. Ale na podporu může odeslat jedině moderátor, nakolik to není v Tvé kompetenci.
    S pochopením.
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  5. Moderator tu nenapisal 6 hodín a myslim si že by mu napisal to iste ako Selendix . :)

    Ale podla pravidiel maš pravdu .
     
    Naposledy upraveno: 29/3/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kamelot

    Kamelot User

    Problém byl nakonec vyřešen naší podporou. Mají můj obdiv, že jednali vcelku rychle a poctivě. Téma může být uzamknuto, díky uživateli Selendix.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kamelot - pokial sa stane problem ohladne platby, ze ti nepripise uridium za helix a podobne, tak treba kontaktovat podporu, nech sa na to pozru.
    Kedze ti pomohli vyriesit problem, tak temu uzatvaram. ;)

    Vyriesene,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.