Nákresy lodí typu Goliath - model

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Maxi_CZ, 3/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Maxi_CZ

    Maxi_CZ User

    Nedávno jsem se dostal k možnosti skrz známého vytisknout si na firemní tiskárně nějaký ten 3D model :) Tak bych tímto chtěl požádat nějaké zkušené fórumníky a fórumňačky ( to slovo je dokonalé :D ) Jestli by mě nemohli nasměrovat na nějaký odkaz,vlákno popř. cokoliv co by mi pomohlo udělat si lepší obrázek o tom jak loď Goliath vypadá, nemyslím tím pouze klasický vzhled ale i skilldesigny Sentinel,Spectrum,atd. :) Moc by jste mi tím pomohli :) Kdo mi nejvíce pomůže zkusil by jsem jednu "vytisknout" i pro něj :))
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Maxi_CZ, obávám se že tu na cz fóru žádné takové téma kde by tyto modely byly, bohužel nemáme, maximálně se můžeš podivát sem: FAQ-Barevné lodě (new) , jestli je to to co hledáš. Dále vím že velkou spoustu renderů mají na Anglickém fóru, téma se jmenuje OFFICIAL: Render thread, odkaz ti bohuzel nedam, en je mimo moji kompetenci. Pripadne zkus proste do Google napsat Darkorbit 3D ships, ci neco podobneho a uvidis co ti strejda najde. :)
     
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. Maxi_CZ

    Maxi_CZ User

    =Marvin= díky pohledám na forku
    Drift1 díky moc forumňáku tohle je asi to nejlepší co seženu :))
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.