Nanoplášť pri zmene lode

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -=[Thorax.The.One]=-, 5/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chcem sa opýtať niečo ohľadom nanoplášťa (NP). Hľadal som, či to už niekto nespomenul, ale ani v biblii ani na fóre mi nič nenašlo.

    Čo sa stane, ak mám na jednej lodi NP cca 50k a loď zmením? Stratí sa mi, alebo ho prehodí na inú loď, alebo sa viaže ku danej lodi? A ak mi ho prehodí, tak dajme tomu prejdem z Aegis-a (max NP je tuším 275.000) späť na Leo (max 64k NP),tak mi ho prenesie celý, alebo len max. danej lode a zvyšok sa stratí?

    Nechcem som to skúšať, totiž asi druhý deň boxíkujem a chystám sa na GG, tak zvytočne nerobím pokusy.

    Vďaka za odpoveď, priatelia:)
     
  2. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Nano plast Ti zostane na tej lodi na ktorej si ho mal povodne. Na druhu lod sa neprenesie. Ak sa potom vratis naspat na povodnu lod, tak nanoplast tam bude.
     
    -=[Thorax.The.One]=- tohle ocenil(a).
  3. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Vďačne.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -=[Thorax.The.One]=- - nanoplast ostava na tej lodi, kde si ho navysil aj po warpnuti lodi, ci prepnuti cez hangar na inu lod.

    Zodpovedane, LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.