Nápad anebo dotaz.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BIELYSOKOL, 27/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BIELYSOKOL

    BIELYSOKOL User

    Mám takový dotaz anebo nápad proč nejde více možností platby formou SMS príklad dnes akcia..Predĺž svoje Premium-výhody o jeden mesiac za skvelú cenu len 1.99 €! Bezplatné opravy, časové zvýhodnenia a automatickí pomocníci... využi svoje privilégiá.. cez SMS je to pre vela hračou výhodnejšie ako cez platobnú kartu.a to sa týka aj inných služieb kupa iridia vybavenia atd.
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

    Toto je parketa BP a my nemáme možnost to změnit.Ale co já vím,tak mně osobně se vyplatí si kupovat akce přes kartu,kde mám slušnou slevu od BP,nyní 10%,což není zanedbatelná částka.
    Myslím,že není na co již odpovídat nebo máš ještě nějaký dotaz?
     
  3. BIELYSOKOL

    BIELYSOKOL User

    Citace předchozího příspěvku smazána.

    obávam sa že nemaš docela pravdu nakup na kartu je možno výhodnejši pro teba ale kartu každý hrač nevlastní ale telefon ano či už mladý alebo starší a určite bi na tom dakrkorbit nestratil ale skorej vydelal lebo pladby bi určite narástli ale to je iba moj názor
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/1/14
  4. Sid

    Sid Guest

    BIELYSOKOL mno ale aby se poté neobjevil problém, že BP bude muset rodičům vracet kredit co jim nezverní výrostci utratili bez jejich vědomí a svolení do hry.

    Předchozí příspěvky necitujeme, je naprosto jasné na co reaguješ. Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    BIELYSOKOL Takové problémy mají uživatelé iphonů a podobných mobilů. Rodiče půjčí dítku mobil, dítko si hraje a nevědomky utrácí, utrácí a utrácí. Potom jsou účty za telefon do stovek Eur, dolarů... Už o tom bylo několikrát v Tv. Co se DO týká by ten účet mohl být daleko horší. Hlavně když by na telefonu byl paušál...
    Nejlepší budeš mít Paysafecard. Na Ur. navíc dostaneš bonus 5%. Když vím, že mi končí prémko, nebo bude nějaká akce, prostě se pěšky projdu na benzínku (2km, tam 2km domů). Příjemně se projdu, popř. projedu na kole. ;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.