napověda

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lojza.je.profík, 6/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mám ještě jednu otázku kde najdu nápovědu hry
    abych mohl napsat požadavek
     
  2. Korben

    Korben User

    Na hornej pravej strane herného oka je otáznik. Klikni na neho a potom už len čítaj a riaď sa pokynmi, profiku. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. a to jak tady máš ten "gif" "ulož si své ID nebo big číslo potom nemas problem komunikovat s podporou kry" tak já nemám přístuk k e-mailu takž mám problém komunikovat s podporou takže neni uplně pravdivej je spíš menčí šance žebudeš mýt problém s ni komunikovat
    a na podpože my psaly že tam mám dat pořadavky na podporu ale já to tam neydim kde to teda mám najít?

    a díky za to profíku
     
    Naposledy upraveno: 6/8/16
  4. Foяmi

    Foяmi User

    Rád bych ti poradil, ale to, co jsi napsal, nemá hlavu ani patu.
    Na gramatiku upozorňovat nebudu, nemělo by to cenu.
     
  5. Malcolm

    Malcolm Guest

    tak toto mi nerozlúštil ani google.. Ale po dohode s grafologom som usúdil že by si mohol Svoj post a Svoj problém preformulovať do nám zrozumiteľnej reči.
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    kazy sme nejaky, netreba takto urazat ostatnych hracov. prispevok vymazany za nepriamu urazku a offtopic.
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  7. No a ti méně arogantní a nelenivější se poradí s rozumem a dospějí i k více rozumné odpovědi, ač méně rádoby vtipné. Holt vždy je to něco za něco..

    Lojza měl na mysli GIF v Korbenově podpisu, který po kliknutí přesměruje na návod jak se dostat na podporu. A jediné o co tu jde, je že hráč má na podporu napsat přímo z účtu, přes Nápovědu, z autorizovaného emailem. Což očividně prvně neudělal.
     
    Sentiero a Minerva tohle ocenili.
  8. Malcolm

    Malcolm Guest

    to veľmi dobre vieme len premýšľame ako to hráčovi vysvetliť tak, aby to pochopil :)
     
    Foяmi tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    Tak že hráč sa musí prihlásiť na účet, v pravom hornom rohu klikne na otáznik: otaznik.JPG

    Následne vo vyskakujúcom okne klikne na možnosť podpora :
    otaznik1.JPG

    Inak to už neviem.
     
    -baghira2-, Minerva a (deleted user) tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hrac uz viac nereagoval na post kolegu, tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.