Náročnosť hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 29/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Dobrý deň. Chcem sa opýtať, že aký výkon počítača musím mať na to, aby mi zvládol ponúknuť 60IPS či je to v priestore cubikonu alebo v pristore kde sa odohrávajú bitky. Internetové pripojenie mám od providera ANTIK s rýchlosťou 1gbit/s. Ja potrebujem vedieť nie odporúčané ani minimálne, ale najlepšie tie, ktoré mi to zaručia.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Earthquake čo sa týka výkonu PC, tak hodnota sa uvádza v hertzoch.
    Napríklad notebook, ktorý používám má parameter: 2,6 GigaHertzov

    Dôležitá je tiež aj grafika, pretože má tiež veľa spoločného s výkonom PC.
    napríklad táto PC grafika: GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 960M 4G-GDDR5.

    4G a DDR5 je tak veľmi silné grafické rozhranie, že utiahne akúkoľvek najnovšiu hru v súčasnosti.
    Dark zvláda v pohode, všetko šliape dokonale ako hodinky, ide to ako po masle. Žiadne problémy.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Earthquake

    Earthquake User

    Tak to pravdepodobne ani nepride z Nemecka, lebo este doteraz smutia, ze sa zrusil oktoberfest. Je to smutne, ze ste v administracii, posielate im reporty, ale doteraz Vam nic neprislo. Ja si myslim, ze problem je cely vo Flash Playeri. Stara vykopavka z roku 5 a stale engine bezi na tomto sposobe. Uz davno mohli urobit .exe a aj hraci, ktori maju graficke karty za 50 eur by rozbehli hru bez problemov. Realita je taka, ze mozete mat aj pocitac za 1500eur, ale ak nemate 1gbit/s tak mate problem udrzat FPS.
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Earthquake to si uhádol. Trafil si klinec po hlavičke. To je tomu úplne presne.
    Len samý problém: ani nestačím flash player aktualizovať, pomaly to musím
    robiť každý deň. A len samá mrzutosť: neustále vypadávanie spojenia a lagy.

    Na 100% v tom má prsty adobe flash player, ale ten klient ktorý sľubovali, ešte ho niet.
     
  6. Earthquake

    Earthquake User

    Ved to nie je normalne aby som dokazal rozbehnut hry na 1440p rozliseni v top nastaveniach grafickych a v tejto hre mi klesaju fpska na 35-50 ked som pri zakladni s insta-shieldom. Tak potom nech sa ludia vykaslu na Unreal Engine 4 a zacnu pracovat s enginom DO ked je taky narocny, ze mi moja graficka karta nestaci. :D
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Earthquake - ako pises, na fore mozeme robit len administrativne veci, poradit hracom a ich staznosti hlasit vyssie. Uz ci si to tam hore vezmu k srdcu a nieco s tym spravia, to uz neovplyvnime. Nad problemamy s hrou si viaceri lamu hlavu, neboj nic :)
    [​IMG]
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.