nastavení menu > bulletin

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Daffy-, 15/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Daffy-

    -Daffy- User

    Nemohu se dostat k nastavení bulletinu v menu hry. Ke hře se loguji pomocí fb.Když vstoupím na hlavní stránce do menu vyžaduje po mě ověřovací email.mail si veme z fb ale heslo z fb nebo mailu nepřímá. Poradte mi prosím jaké heslo si žádá aby se mohl dostat v nastavení dále. Děkuji za každou užitečnou radu
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Začal bych odpojením účtu od FB.
     
  3. Sid

    Sid Guest

  4. Zeus

    Zeus Guest

    -Daffy- Můžeš nám prosím odpovědět,jestli ti to už jde?
     
  5. -Daffy-

    -Daffy- User

    Nebyl nalezen žádný účet s touto přezdívkou a heslem. Stejná hláška jak na DO tak na bigpointu při snaze o zaslaní ověřovacího emailu.Jediné co sem si tak ujasnil je to že heslo je opravdu heslo z fb. Pokud by jste mohli zařídit zaslaní ověřovacího mailu na mou adresu abych se mohl z místo byl bych opravdu rád
     
  6. Sid

    Sid Guest

    -Daffy- to bohužel neumíme a ani bychom nemohli zařídit. O ověřovací email si musíš požádat sám a taktéž by ti měl sám přijít do správné emailové schránky.

    Uvažoval jsi nad tím co ti zde navrhnul Zafod?
     
  7. -Daffy-

    -Daffy- User

    Jo mile rád si tam dam nick a heslo než fb login když s ním bigpoint neumí pracovat.Ale v tom přídě jak na to když se přeci v nastavení nehnu. jsem zamrzlý na tom ověřovacím mailu.(učet rušit a zakládat znovu nebudu už mam odehraný 2 měsíce a zaplacený premko na pul roku)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Tady to nebude o tom co BP umí, jde o to že máš účet s FB propojený. Proč se nepokusíš ho od FB odpojit, rozhodně to bude i bezpečnější :).
     
  9. Dobrý den , před 3 mi měsíci jsem z NE zadal ANO odebírat buletin ale nepřišli mi ani kupony a ani mi nechodí linky na změny hesla a tak ... takže kdo a jak to přenastaví abych byl s bigpointem v kontaktu ? hledal sem ve FAQ ale ani ověření mailu sem nenašel , skošel jsem se připojit na darkorbit přez portál bigpoint ale nezná mě to :D
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

  11. na podpoře hry mi napsaly že tohle neřeší proto se obracim sem
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Lebo si im písal to čo na fórum, že. Ja ti hovorím, aby si sa konkrétne spýtal na blacklist.
     
  13. ODPOVĚĎ : pokud jste nedostal potvrzovaci email do vasi schranky, zkontrolujte nastaveni vasi anti spam ochrany v pouzite emailove schrance. V nekterych pripadech tyto automatizace oznacuji nespravne nektere emaily jako spam a tudiz email s autorizacnim odkazem presunou do spam kose. U kazde emailove schranky lze nastavit vyjimky, ktere ovsem musite udelat primo vy sam v nastaveni vasi emailove schranky.
     
  14. GORMO

    GORMO User

  15. Kubino

    Kubino Guest

    A spravil si to? Treba pozrieť spam kôš, filtre, nastaviť whitelist (výnimky) či kontaktovať poskytovateľa mailu. Ak máš mail na nie moc vhodnej stránke (ja odporúčam len gmail) tak je možné, že to viazne u poskytovateľa. Nehovoril by som to keby sa mi to osobne nestane, až po urgovaní mailov u poskytovateľa mi zrazu prišli všetky maily od BP, kt. kedy mali. Prešiel som na gmail a odvtedy bez problému.
     
  16. Jsem na gmail :) bohužel žádná nastavení spamu ani whitelist tu není ale skusím napsat na poskytovatele emailu
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    To je potom divné, že ti maili nechodia. Gmail je rozdelený do 3 sekcii ak si nenastavíš inak a maily od BP chodia do "Propagácia" záložky, pozeral si tam? Inak ono pomáha niektorým znova nastaviť newsletter ale to asi konkrétne u teba nepomôže. Ešte ma napadlo, nemáš účet prepojený s FB?
     
  18. =O teď sem našel sekci PROMOAKCE a tam ty maily sou =O
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    No vidíš, som rád, že sme to vyriešili ;)
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.