nastavení nového fóra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kapacita, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kapacita

    kapacita User

    Dobrý den zdravím vás na novém fórku,ptřeboval bych od někoho poradit jak mám nastavit nové fórum.Na starém fóru sem vždy klikl na nové příspěvky a zobrazilo se mi československé fórum a na novém fóru když dám nové příspěvky tak se mi zobrazí všechny fóra i v cizých jazycích-prosím radu jak nastavit abych mohl mít pouze fórum československé.Díky za rady Kopar..
     
    Naposledy upraveno: 6/12/13
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Bohuzel v tomto ti nepomuze , protoze to se ukazuje kazdemu.
    Pokud zjistime nejakou moznost jak to udelat,radi to tu napiseme.
     
  3. kapacita

    kapacita User

    ok budu čekat třeba na to někdo kápne jinak děkuju
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jinak ted jsme zkousel ze v pravo v rohu, se ukazuji vystrahy. Jen bohuzel nevim zda se to ukazuje i Vam hracum.
     
  5. Taky to tak mám :) Ale časem se to podá zatim to tu pořádně prolejzám a neni to zas tak špatné :)
     
  6. kapacita

    kapacita User

    Ano Belgam i obyčejnému smrtelníkovy jako sem já se ta výstraha ukazuje ale nevím jakou má funkci a co se v ní zobrazuje
     
  7. Má to jednoduchou funkci pokud neco okomentuje a někdo dalši taky tak se ti to tam ukáže :) Jeto super aspon bude lepší přehled :)
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Hmm, ale pokud dáš zobrazit nové příspěvky, vidíš všechny, tzn. i cizí. Chjo, to se mi nelíbí [​IMG]. To že ti někdo odepsal na starém fóru, jsi zjistil jednoduše přes uživatelský panel.
     
  9. strašne neprehladne
     
  10. LukTok

    LukTok User

    Lidi? Když už je tedy tohle téma... :)

    Jak mohu nastavit, kolik příspěvků ve vlákně se mi zobrazí na stránce? zatím to ukazuje až příliš postů na jednu stránku a rád bych to měl zase na 10-ti... Pomůže mi někdo? :)
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Zatím jsem takovou možnost v nastavení nenašel. Pokud to tu je, kdo to najde první vyhrává. :D
     
    LukTok tohle ocenil(a).
  12. No to že je tam všechno dohromady neni moc dobré no :/ Ale dá se to přežít
     
  13. Korben

    Korben User

    Treba si zatiaľ nastaviť sledovanie jednotlivých sekcii.
     
  14. Spartakus

    Spartakus User

    Zdravím, jak si mám nastavit abych viděl svůj podpis? Už se s tím trápím asi hodinu. Našel jsem jen nějakou signaturu, ale to co do ní napíšu se mi nezobrazí. :( A hlavně kde se podpis zakládá?
     
  15. Zafod

    Zafod User

    Spartakus uživatelský panel (klikni na svůj nick vpravo nahoře) / předvolby / Zobrazit signatury uživatelů s jejich zprávami
     
  16. Spartakus

    Spartakus User

    Děkuji pane prezidente. :) Jste génius. ;)
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Za nic :). Génius nejsem, zdaleka ne, ale dík [​IMG] . Jen mě to baví, jsem v práci a mám čas :D.

    Právě pracuji na vylepšení mého hodnocení. Stačí kliknout na můj userbar :D.
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.