Nastavenie emailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PetriCZech™, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ID 64584196
    server česko2
    Potřebuji pomoci s následujícím problémem. Od BP mi na e-mail nechodí žádné newslettery - tedy ani bonusové kódy. Posílání bulletinu mám nastavené na ANO, v gmailu mám zobrazené všechny karty, nemám tam nastavený žádný filtr, na podpoře mi sdělili, můj email na black-listu není. Napadají mě 2 důvody, proč e-maily nedostávám:
    1. dlouhá neaktivita - na účtu jsem cca 2,5 roku nehrál, vrátil jsem se na začátku prosince
    2. někdy v půlce ledna jsem z bezpečnostních důvodů změnil e-mail - ale na ten starý taky nic nechodí
    Má někdo pro mě nějakou radu?
     
  2. Crystal

    Crystal User

    ak ti nikdy niaky neprišiel, už ma iny technicky dovod nenapada
    zmenou emailu to nebude...

    osobne si myslím že to súvisí s tvojou neaktivitou...2,5 roku je dlha doba...a BP asi vyradil tvoj ucet z skupiny na ktoru posiela poukazky...

    asi budes musiet čakať či začnú chodiť neskor kedze si zacal hrat opatovne

    inac su tu nato už otvorene temy, mal si to pisat radsej tam
     
  3. Bylo mi doporučeno založit novou :D
     
  4. Korben

    Korben User

    Crystal ďakujem za ochotu ale ja som doporučil aby si založil tému kde sa pokúsime problém vyriešiť.
    PetriCZech™ Tak začneme tvojím emailom. Email si si menil nedávno a tak isto si nedávno potvrdzoval odber buletinu v hre. Tak že jedna príčina môže byť že pri týchto zmenách už BP začínalo s prípravou rozosielania emailov.
    Ďalej tvoj email je na Gmaily, všimol si si že Gmail má rozdelené schránky pre príjem pošty ? Pozrel si si ich ?
     
  5. Ano, na gmailu jsem prošel všechna nastavení, zkontroloval, jestli není nastaven nějaký spamový filtr, zobrazeny a zkontrolovány mám všechny záložky. Jediné, co jsem nenašel, je "white-list", o kterém se píše zde na fóru. Ale zase, když mi normálně chodí maily od podpory i ten registrační, proč by mi gmail sám od sebe vyhazoval ty newslettery?
     
  6. Sid

    Sid Guest

    PetriCZech™ problém je podle mého pouze v tvé neaktivitě. Hráči, kteří aktivně hrají, neměli nikdy postih na účtu a mají vše správně nastaveno, bonusový kód většinou obdrží.
     
  7. Děkuji všem, kteří se mi snažili pomoci, ale já už dál tenhle problém řešit nechci.
     
  8. Sid

    Sid Guest

    Mno kde se nechce je naprosto jasné, že nic nejde nebo již snad víš kde a v čem je problém?
     
  9. Korben

    Korben User

    PetriCZech™ Prečo to nechceš riešiť ?
    Myslím že na Gmaily , nieje potrebné filtrovanie správ. Inak túto zložku nájdeš následovne: Na pravo hore ,klikni na ikonu "ozubené koliesko" , vo vyskakujúcom okne na nastavenia , v hornom menu na Filtre a potom na vytvoriť filter. Potom už len vyplníš následujúce okno. Ale ako som písal, je to zbytočné robiť. Gmail správy s game serverov neblokuje, tak je filtrácia zbytočná. Jediné je potrebné kontrolovať všetky záložky emailu alebo znova v nastaveniach , nastaviť len jednú zložku.

    Ak ti prišiel registračný email , tak by ti mali chodiť aj ostatné emaily a tak máš všetko v poriadku. Potom už je len jediná možnosť a to , že si bol dlho neaktívny , nereagoval si na predchádzajúce emaily od BP .
    V tom prípade už neostáva nič iné len čakať , či ti na budúce niečo príde.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Jen bych chtěl upozornit, že emaily s buletinem a s kódy mají jinou strukturu a klidně se může stát, že i když zpráva z podpory přijde normálně, buletin ti padne do spamového koše. Zkontroloval jsi si spamový koš? Pokud ano, pak skutečně nezbývá než čekat a doufat.
     
  11. TRIX: Ano, spam mám zkontrolovaný. Na rozdíl od staré schránky mi do téhle (zatím) nic takového nechodí. Rozdávám ji totiž velmi opatrně :)
    Budu tedy čekat a doufat... Ještě jednou děkuji všem, kteří mi radili a považuji tento problém za... no, vyřešený ne, ale uzavřený. Pokud by se něco změnilo, tak si dovolím vás informovat.
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Tak nám nezbývá, než ti držet palce. :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor rady obdrzal a ako uz bolo pisane,treba mat spravne nastavenia na emaily,aby hrac dostaval poukazky na rozne predmety,ak neporusil pravidla hry.Dalej tu uz nie je nic nariesenie.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.