Navod ako zrychlit PC a zaroven Hru

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ▓M♣ti$ek►!!, 8/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte mam tu mensi navod ako zrychlit PC a zaroven Hru(menej lagov vic FPS)
    1.Ccleaner [​IMG]
    obrázok vám ukazuje že ako a kde vypnút programy spuštane pri štarte Windows treba tam vypnút uplne všetko čo je zapnuté.

    2.[​IMG]
    to iste ako v Bode 1.

    3. [​IMG] povipínat všetko okrem \Macromed\Flash\NPSWF32_14_0_0_179.dll inakšie by vám nešla hra

    4.[​IMG] nemali by ste tam mat žiadne rožširenia strašne to spomaluje prehliadač

    5. [​IMG]
    to iste ako v bode 3 až 4

    6.[​IMG] to su programy ktore sa vam spuštaju pri štarte systemu takze pooznačovat a povipinat

    7.[​IMG]
    taktiež zakazat okrem Adobe Flash Player( nešla by vám hra)

    8.samozrejme cistit cclenerom a popripadne preskenovat pc antivirusom

    Tato tema bola zalozena na pomoc hracom novačikom a popripadne aj staršim hračom čo si nevadia dat rady z lagmy hre toto je pomoc len PC nie Serveru.
    dakujem vám za vsetky namietky a navrhy :)
     
  2. raikou243

    raikou243 User

    No, projdeme to odzhora:
    1 a 2: Co když tam mám některé komunikační programy jako např. Skype a jejich pravidelné zapínaní chci? Nutno rozepsat
    3, 4 a 5: Vím o pár lidech, co používají IE a pro ty je tento návod zcela k ničemu (nutno ovšem podotknout to, že je to celkem podobné jako u jiných prohlížečů)
    6: To už jsme přeci udělali v bodech 1 a 2
    7: Pokud nemám doplňků celou řadu, ale jen tři čtyři, zpomalení prohlížeče je v řádech desetin sekundy a to hlavně při jeho startu.
    8: nejsprávnější bod z celého návodu

    Nejlepší způsob, jak zrychlit PC je (podle mě): pravidelné čištění obsahu disku, neinstalování kdejaké blbosti, čistá plocha a pokud nic nepomáhá, koupení nového hardware.
     
  3. ano to máš pravdu to je najlepši sposob ale toto je pre hračov čo nemáju az tak vykonný PC a aby im hra šla ako tak dobre :)
     
  4. Taky dost pomáhá, když si v nastavení ve hře snížíš kvalitu, třeba výbuchy, cargo-boxy, atd.
    A taky v prohlížeči povipínat okna, které používají flash player, zpomaluje to hru. možná vám to pomůže ;) .
     
  5. KronixCZ

    KronixCZ User

    Zkrátím to, 1) viry už dneska nechytnete skoro nikde, takže antivir pochybuju že pomůže, to už radši nějakej antispyware, 2) pokud chcete reinstall PC každej rok, tak směle ten rozhnojovač CCLeaner (je nanic, můžete si to udělat ručně (kdo dneska spolíhá na nějaký programy, není nad to, vědět co mažete)) používejte, váš boj, číštění prohlížeče se dělá ručně, a číštění PC na to máme v PC taky soft přímo ve W. 3) k tý 6 - odškrtávat jen programy, který víte, co sou, pak vám taky nemusí jet monitor, zvuk atp. (podíváte se na cestu a pak se vy sami rozhodnete, jestli to vypnete nebo ne), BTW: neviděl sem nikde, že bys napsal jak se do toho nastavení dostanou -> start, dolů do políčká hledání - msconfig, záložka - po spuštění.

    A co vám opravdu pomůže? projet si to nějakým antispywarem, (může byt i antivir, pro klid duše), povypínat zbytečnosti ve hře, a vyčistit PC od prachu, a nebo lepší PC (ale pochybuju že má někdo takovej wooden PC aby se mu DO sekalo :D), pak taky můžete zkusit ve správci úloh povypínat zbytečnosti (zase nevypínejte nic, co nevíte co je, může se zhroutit celej PC (třeba explorer.exe = celá plocha i s dolní lištou - takže nevypínat)

    Na závěr chci zdůraznit, to co jsem tu popsal pravidelně dělám, ALE !!!NENESU ŽÁDNÉ RIZIKA A NEMÁM ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA ŠKODY KTERÝCH SE MŮŽETE NEZNALOSTÍ DOPUSTIT!!!
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    To mne pobavilo..viry už dneska nechytnete skoro nikde...aby jsem byl upřímnej tak za hodinu dokáže tvuj počítač schytat až 15 tísíc ruzných typu a modifikací viru,malware a pod...ani nevíš že se to vubec děje a právě ten antivirus je ta část která dost pomáhá...vcelku to co napsal tak pro hráče kteří používají ccchrom prohlížeč je to přijatelné pokud mají slabší PC,co se týká systémových složek ty by sem vynechal už je kvuli chod pc...skype,torrent apod. jsou většinou zbytečnosti...já čistím cc cleanerem,na ploše kromě základu jako je /muj počítač,koš,cc cleaner a avast/ nemám nic...pokud jste někdy instalovali nějaký program a později ho jen na hrubo vymazaly v unistal programu-start,ovládací panel,odinstalace programu- se dají ruzné zbytky odstranit kvuli místu...
     
    peza50 tohle ocenil(a).
  7. baty77

    baty77 User

    No, já sám za sebe teďka, co se mi (bohužel doslova - teplota jádra byla v inkriminovanou dobu 110°C) vypekl procesor u notebooku a hraju na mým 10 let starým LYNXu, to pohodnotit nemůžu, ale co si pamatuju, tak v Opeře byla možnost Off-road režimu (blokovalo to tam všechny pluginy a zbytečný .exe, pokud jste si je sami nepovolili, anebo nebyly nezbytně důležitý /např. services.exe; explorer.exe apod./), a v tom off-road režimu mně osobně to šlapalo o 25%-45% rychleji... Doporučuji Operu...
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Hraju na mozile, vůbec se mi to neseká, crazy cuby taky ne...
    Navod je neinstalovat každou sr..(věc, kterou najdete na uložtu) :D
     
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Já hraju také na mozile a většinou se to neseká
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Začnu odjinud.
    1. vysávat nebo vyfoukat sprejem pravidelně prach z chladičů a větráků
    2. V případě NTB podložit chladič se 4 větráky (v Lubuntu mám teploměr CPU, sundá to až 18 stupňů C)
    3. Ubuntu ( jednoduchý OS, zatěžuje HW cca jen na 30-40% než W7U)
    4. čistit BleachBit po 1-2 hodině hraní
    5. nestahovat, nestahovat, nestahovat blbosti a z neověřených serverů :D
     
    Naposledy upraveno: 12/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Skate

    Skate User

    Dosť dôležité je aj samotné nastavenie Adobe flash playeru a používanie webového prehliadača dobrá volba je Opera kvôli velkému uložisku Cookies.

    Obrazový návod:

    Krok 1
    [​IMG]
    Krok 2
    [​IMG]
    Krok 3
    [​IMG]
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    dobře sto vymyslel;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Jupiter33 Neviem či niekto vymyslel sto alebo dvesto :D , ale ak sa vyjadruješ k príspevku nad tebou, tak návod na nastavenie , tu už máme. Klik TU;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Skate

    Skate User

    Ja som to nehladal viem ze na starom fore som si to pred rokmi cital toto nastavenie a pouzivam to a ide DO plynule moje obrazky na ulozisku aj tak do 90 dni nebudu takze priamo link tu na fore je najlepsia rada a oficialna :) nemam za potreby si nieco vymyslat Jupiter33
     
  15. Korben

    Korben User

    Skate Je to škoda, že sa to zmaže, potom nemá zmysel vkladať sem obrázky, zbytočne to znehodnotí príspevky. Prečo sa neregistrujete na uploadoch kde sa obrázky nemažú ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Skate

    Skate User

    To je určite pravda. Nevyužívam upload takze by som skôr môj príspevok upravil.Poprosil by som radšej nechať priamy odkaz nastavenia Adobe Flash Playeru z fora s obrazovým nahľadom aby si tu hodil Board Administrator Korben. Hráči potom nájdu v tejto téme všetko potrebné a budú tomu skôr dôverovať.
    Ďakujem
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.