Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mno, říká se, že naděje umírá poslední....:) v tomto případě je už ale dááávno po smrti !! o_O
    spousta psaní, spousta výtek, spousta komentářů a proč ?!?!
    očividně je to zbytečné, tak proč toho nenechat ....
    :confused:
    škoda času a prostoru ! myslím, že z nás (stěžovatelů) mají akorát švandu a to je veškerý efekt ...:(
    tak ať se chechtaj, slibotechny ...;) ..... mě už to věčný handrkování neba :)

    nic se nezmění ! b o h u ž e l :(
     
  2. je to vsude v politice ve sportu a i ve hre vsude se nejak podvadí nikde na zemi neni misto kde by byl clovek ktery nepodvadí
     
  3. Tak když je vám v BP jedno že hráči jsou 24/7 tak pak se nedivte že nebude vám nikdo hrát.
    Že nakonec budete muset hru zabalit protože na hře bude jen samý program co lítá na mapě a vy s tím nic neuděláte.

    za mě máte mínus jak prase.
    [​IMG]

    Jak jeden CZ hráč napsal:
    To já dělat admina tak ty prográmkové lodě ruším.

    taky bych to udělal aby hra byla spravedlivá a dalo se konečně hrát.

    Problémy ze spojováním serveru
    Problémy s 24/7 hráči
    Problémy a ALL - multiklany
    Problémy všeobecně s hrou že se nedá hrát laguje se jak prase (důvod? vyše systémy to neudrží protože na svých serverech držíte 24/7 hráče a nic s tím neděláte ale proč by jste dělaly když je vám to jedno)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    My nejsme v BP. Já třeba sedím doma v křesle v obejváčku. :D A věř, že kolegové jsou na tom podobně ;) My pro BP nepracujeme.

    Kdyby byl adminem, tak by s botkama neudělal absolutně nic. BP se o botky rozhodl postarat sám a pokud by jakkoliv zasahoval proti jejich rozhodnutí, tak by adminem dlouho nezůstal.

    Naše systémy to nejsou a stejně tak to nejsou naše servry. Staráme se o věci, které jsou v naší kompetenci a se kterými můžeme něco udělat. Tzn. kolegové z chatu dohlíží na pořádek na chatu, případně zodpovídají dotazy nebo (pokud je nutno problém detailně rozebrat) přesměrovávají hráče na forum. A na foru se zase zaobíráme podrobnějšími radami ohledně hry, pokud je hráči potřebují, upravujeme FAQ a podobně.

    Mluvíš o věcech o kterých nevíš jak fungují, pokud bys věděl, mluvil bys jinak ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/12/18
  5. nero3

    nero3 User

    __________________
    No jseš MOD a i když to děláš zadara a z křesla obejváčku, tak i přesto nemůžeš tvrdit, že pro BP nepracuješ. To co tvrdíš je nesmysl. A svou činnosti napomáháš fungování hry takže znova .. nemůžeš tvrdit že pro BP nepracuješ.
    ______________________

    Ale ten ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ ani jednou netvrdil že zná systém hry, pouze odvozuje (spousta botek) příčinu lagu a evidentně to píše jako svou úvahu. Takže není nejmenší důvod abys ho takto stíral.

    ------------
    A i mne štvou ty 24/7 je mezi nimi hodně plukasů a i pár generálu což je dost zarážející, že jim to prochází až takhle dlouho. Získaní tak vysokého titulu už přeci jen nějakou dobu trvá.

    No možná se pletu, ale admini měli a možná stále mají možnost dát někomu ban na účet .... za hrubé porušení pravidel hry..... tak pokud tuto možnost mají proč ji nevyužívají i na botky???????

    To že BP to prý bude řešit centrálně ... no i přesto by je admini mohli mezitím banovat :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/18
    SSCUltimateAero a Fazer7λητк tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

    Tak doufám že centrálně bude co nejdříve.Už mě nebaví na ty šmejdy koukat nebo je střílet i ve vlastních řadách.Nejlepší jsou takový kteří vás střílí a neuberete jim ani fň nebo tací kteří vás sestřelí přímo na základně v zoně neutočení zatímco vy tam stojíte pět minut a on se tam objeví přes skokove cpu.
     
  7. josef402

    josef402 User

    ary :)ze se BP postara o botky;) a jiné nesfary v tejto hre:mad::mad::mad: tomu nevěříš ani ty:D:D:Da nebo spis us jenom ty:rolleyes::rolleyes::rolleyes:takove blaboly sem tu us slysel před rokem ,2 atd. mají problém jen počkejte po novem roce s tym zatoci ,jo a vždy se mi zatoci akorát v moji hlave co zas doku.. a vse bezi stejne dal. akorát ty a ostatní z tve branze v kresle nas tady cpete lízátkyo_O ja stym nemohu nic delat:oops::oops: TO ASI MAS PRAVDU ,jen ti dam banan zde protože napisu pravdu ja:cool: nebo někdo podobny:cool::cool:prece si nemuzem otevřít hubu eeee klavesnici na BP:(:(
     
    rada1967 a [flav] tohle ocenili.
  8. [flav]

    [flav] User

    josef402 mas pravdu co je smutne tu uz som sa nacital ako stimi programamy zatoci citam to uz as 8 rokou a nic iba reci starej zeny co uz politika je sv...a a eurace este viac proste bud je BP neschopna firma alebo presne vie ako zarabat na podvodoch .darmo kapitalizmus
     
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  9. leosacek

    leosacek User

    Taky něco přidám. Sice mi botky vadí, ale nemyslete si, za prvé, modi na chatu nejsou admini ... můžou dávat jen bany na chat, takže botky banovat nemůžou. Za druhé, modi nesmí botky ani jiné hráče střílet s APS (policejní vegetkou) pouze za normal účty, takže si je ani nemůžete zavolat aby čistili mapu .. a za poslední, hráči jsou vyčůraní, a možná že když BP nějakej jejich program odhalí (zlikviduje) tak vymyslí zas jinej a lepší a pro BP je to zas těžký detekovat, takže asi tak. Ale na druhou stranu se BP nemůžu zastávat v tom, že když někdo pošle půl hodinový video botky a je na 100% jasný že to je botka, tak proč takový nebanujou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Arya

    Arya User

    Žádný moderátor/administrátor pro BP nepracuje. Je rozdíl „pracovat pro někoho“ a „pracovat na něčem“. Slovo, které hledáš je „dobrovolník“. Moderátor je dobrovolník tzn. člověk, který se věnuje dobrovolně určité činnosti ve prospěch druhých bez obdržení finanční odměny.
    Svým působením napomáhá fungování určitých sekcí (forum či chat), hráčům k dohledání informací, dodržování pravidel fora a chatu, případně poskytnutí pomoci a předávání informací nových. Nepodílí se však na fungování hry. To má na starost technický tým, který pro BP pracuje.
    Moderátor jako dobrovolník může pracovat na FAQ, na chatu, na překladu příchozích informací, tj. vykonává určitou činnost nad kterou tráví čas. Pro BP však nepracuje, jelikož nedostává finanční náhradu.

    Pokud by se jednalo o úvahu či domněnku, byla by napsána jiným stylem.

    To je obvinění moderátorů z podporování botek.
    Pokud někdo šíří lži o moderátorech, nemůže čekat, že ho budeme opečovávat.

    Já stírám leda tak ořechovou nádivku z cukroví :D

    V určitých případech je možné udělit ban na učet. Ovšem co se týká botek, BP rozhodl jak rozhodl a v naší kompetenci není, do toho jakkoliv zasahovat.


    josef402,Občas vírů ztrácím a zbyde z ní jen malá kapka naděje. Kapka naděje, že se ledy pohnou a přijde to, co si všichni přejeme ;)
     
  11. No já se divím, že i vánocích se bavíte na toto téma.... místo klidu...se tu bavíte o autíčkách...

    Fakt nechápu...:oops::oops::oops::oops:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. :)) No a já právě se na Vánoce přišla podívat, či je klid od autobotu a ono je jich víc než jak jsem přestala hrát:§)))a prý Vánoce klidu a pohodové hry bez autobotů, tomu uvěří už asi jenom ten co si ho vypne navždy:) ale Vánoce lásky a klidu tak musí být s rodinou a automat se mu nikdy ani o Vánocích neunaví, hurá do dalších zničujících roků k zahubě hry DARK ORBIT:))) pa v nekonečnu:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. chattt

    chattt User

    mám otázku jestli se někomu stalo, že protihráč nešel nakliknout = prostě jako kdyby tam nebyl - pálil na bojovou stanici - nebyla moje ale mé firmy, tak jsem ji bránil a bylo nás tam víc i víc proti, ale ten hráč prostě pálil a byl jako kdyby nesmrtelnej - ale předtím jsem ho 4x sestřelil ( spíš ta bitevní stanice...) možná to byl lag ...__???
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. chattt

    chattt User

    nečtu to tady všechno, ale pokud si stěžujete na ty prográmky, co vydělávají urko, tak s tím nic nenaděláte - pokud to někomu vydělává peníze .... díval jsem se na nějakej návod na youtube a asi to opravdu funguje a majitele tohoto prográmku nezajímá váš názor :) zajímá ho kolik to sype :)
    a jinak přeju všechno dobrý --- všem co se nudíte a čtete tyto řádky :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Kolotoče jsou starý jak sám orbit. Sepsány byly stovky možná tisíce stížností i důkazů,máme speciální systém - na okrasu :D.
    Kdyby se s tím opravdu chtělo něco udělat, tak už je to všechno dávno mimo provoz včetně těch účtů ;).
    Buďto si na to zvykneme, nebo nebudeme hrát, jiná možnost není:).
    Zbytečně se tady rozčilujete, myslete na své zdraví ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ale to je pštrosí politika, strkání hlavy do písku (nebo zavírání očí). To tento problém, také nevyřeší.
    Že se k tomu takhle postavil BP, jim scela jasně kladu za vinu. Protože oni mějí odpovědnosť a někdo tu vinu nést musí.

    P.S.: Peníze už nejednou hru skazili na internetu. Chápu to tak, že DO v tomto směre, není ani v tomto prvenství jediné.
    Jak je na tom velice dobře vidět, i ve vědění BP, mentalita dost výrazně pokulháva.
    - Takhle to budě napořád, když někomu odtamtud, jde jenom o peníze.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/12/18
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gurmán - prispevok som ti zmazal. Ak nemas dokaz o tom, tak sem nepis take veci. Mozes kontaktovat pravne oddelenie BP a poziadat ich o stanovisko v tejto veci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. totalne zbytočne vlakno tu plati už len jedine log out
     
  19. Jediné normálne vlákno, čo kedy a vlastne bolo.

    Pokým hráči, nemôžu za seba, vyjadriť svoj názor.
    - Až potom by bola, táto téma a fakt, k ničomu. :rolleyes:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Almáreon

    Almáreon User

    pořád mě udivuje jak někteří nedokáží přijmout to,že je něco pravda a budou to tady ,,okecávat,,Arya je naprosto irelevantní zda je napsáno pracujete,dobrovolník,brigádník a jestli za to někdo dostává zaplaceno nebo ne.Přitom je to naprosto jednoduché.Vykonáváte,,nějákou,, činnost pro Dark Orbit a potažmo pro BP
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.