Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Arya

  Arya User

  Almáreon, okecávat netřeba. Co je potřeba, je vysvětlovat. Vysvětlovat, aby hráči situaci pochopili a dokázali si z toho odvodit podstatné věci. Rozumíš mi? Je přece jasné, že nejde o to, jak pozici nazveš při běžném rozhovoru. Podstatné je, aby situaci hráč pochopil a dokázal si ji reálně představit. To byl záměr předchozího příspěvku. A vzhledem k tomu jaký spád diskuze nabírala,myslím, že bylo vysvětlení na místě a význam mělo.
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  -baghira2- tohle ocenil(a).
 3. xmens

  xmens User

  Asi sa budeš čudovat ale hráči za hru platia ! Nejestvuje jediný dôvod prečo by mali byť znevýhodnovaný a botky zvýhodnované oproti platiacim hráčom (kedže ich nikto neriešia, porušujú pravidlá , obchádzajú) - ak tomuto neruzumieš - potom to všetko vysvetľuje ...
   
  SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
 4. Korben

  Korben User

  xmens, nikto nikoho nenúti, aby platil, tak že ak platíš, tak dostaneš presne to, čo si zaplatíš. Neplatíš si žiadne služby naviac. Ak sa niekto rozhodne tolerovať zlodejov, je to jeho problém a je len na tebe, či sa pridáš k zlodejom, či si budeš do hry nakupovať veci, alebo sa na hru vykašleš. No ak si zaplatíš premko, alebo uridko, alebo niečo iné, tak to aj dostaneš a to je všetko.
  Ak sa chceš starať do rozhodovania riešenia problémov v hre, tak si ju budeš musieť kúpiť.
  A ak tomu nerozumieš, tak to vysvetľuje viac ako len všetko. ;)
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 5. Jen je smutné, že nejsou schopni vytvořit nějaké oficální vyjádření po takové době.Takhle to vážně vypádá,že BP tomu jen nečině přihlíží od té doby, co vypustili script a rázem je všechny za pár dní později odbanovali...
   
 6. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - skor si zobrali velke susto ako spajanie serverov, do toho aj novinky, milion designov, ulohy...Mozno prave prebiehaju systemove kontroly a testuju to, kto vie.

  Vsetkych neodbanovali.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 7. Jde o to, jak si věci dokážete morálně zdůvodnit.
  Budu-li strojní inženýr se specializací na zbraně a budu opravovat zbraně pro policii nebo pravidelnou armádu, bude morálně zdůvodnitelné, že svoji práci dělám dobře, takže zbraně, ze zákoných důvodů, zabíjí lidi.
  Pokud však tu samou práci budu stejně dobře odvádět pro mafii, například soukromou armádu narkomafie ve zlatém trojůhelníku, je to morálně neospravedlnitelné.
  Ale tvrdit, že jen opravuji zbraně a dělám to dobře, je krádkozraké, úzkoprsé, morálně pokřivené.
  Tolik můj názor na práci týmu cz/sk pro DO. Pokud by hra byla poctivá, rád bych tu dobrovolnou práci dělal také.
   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
  SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
 8. no neodbanovali asi ty co neplatej bych rekl a zni to i logicky Podle meho stim nic neudelaj hraju tu hru uz par let a vidim do toho neco jsem zaslech neco videl a je mi to uplne jedno uz. A az na to prijdete taky tak vam to pak taky bude jedno.takze no stres lidi ;)
   
  **rozárka**, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
 9. Korben

  Korben User

  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►,Tak že keď my robíme svoju prácu dobre, tak sme morálne pokrivený, úzkoprsí a krátkozraký, lebo to robíme pre BP?
  To je názor dosť mimo. My svoju prácu robíme hlavne pre hráčov. To že moderátori kontrolujú chat a trestajú hráčov ktorý porušujú pravidlá chatu, je pre hráčov, ktorý sa vedia chovať slušne, ktorý sa nevyjadrujú vulgárne, ktorý neobviňujú druhých a ktorý dodržiavajú pravidlá chatu.
  Moderátori fóre zas spravujú fórum a snažia sa dokladať informácie k hre.
  Nikto z nás nezodpovedá za prasatá, ktoré ničia hru botovaním a podvádzaním.

  Ak my podľa teba sme preto morálne pokrivený, tak ty na tom nie si o nič lepšie, keďže sám hráš hru, ktorú prevádzkuje BP a ktorá podľa teba podporuje boterov.

  Je jedno pre koho robíš, ak výsledkom je zabíjanie ľudí.
  Inak BP je spoločnosť, ktorá prevádzkuje a vyvíja hru, nie podporné programy. Tak že skôr spadá do prvej časti tvojho vyjadrenia. Do tej druhej časti spadá botovanie a vývoj podporných programov, čo je už mimo BP.
  Tak isto ako to je v reále, keď polícia sa snaží likvidovať zločin a pritom to tu je stále. Prečo nezlikvidujú všetkých? Prečo bohatý zlodeji behajú po slobode a malé ryby sedia v base?

  Skôr ako vypustíš nejaké bludy, tak sa nad tým zamysli. Nieje pre nás problém skončiť svoju činnosť zo dňa na deň, no komunita hráčov ostane bez podpory, bez fóra a v totálnom chaose na hernom chate.
   
  **rozárka**, Jessie a -baghira2- tohle ocenili.
 10. Výborně, dostáváme se k jádru pudla. Je tedy možné, že BP zaředíme mezi ty dobré. A pokud tedy pracuješ pro komunitu, kde jsou i botaři, je vhodné vědět v jakém jsou poměru ke slušným hráčům. Pokud by 90% komunity bylo čestné, bylo by to v pohodě. Korbene, sám moc dobře víš, že tomu tak není. Botař vlastně krade BP zisk, takže je zloděj.
  https://board-cs.darkorbit.com//threads/botuser-kontrola.247/
  Dobře se podívej na datumy příspěvků v tomto tématu, to je to, co nás poctivých hráčů rozčiluje. Že to šlo, a už nejde. Minimálně tak často.
  Právě s tím nesouhlasím. To je názor anarchisty. Je rozdíl jestli budu bojovat za Waffen-SS nebo U.S. Army, cíle té které skupiny, armády, ideologie jsou na všech těch válkách co už byly to nejdůležitější.
   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
  SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
 11. Almáreon

  Almáreon User

  bohužel pleteš dvě rozdílné věci do sebe.Nejde o to kdo jakou má funkci a co vykonává.Podstatné je (a o to tu šlo) pro koho se činnost vykonává.Děláte to snad pro O2,ČEZ,COOP?Ne neděláte.Děláte to pro BP.

   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
 12. Korben

  Korben User

  A preto je BP vinné? Nikto z vás si neuvedomuje jednú vec. Že ak BP zabanuje všetkých boterov, tak môže zlučovať znova servery. Ak nejakým spôsobom znemožní fungovanie jedného podporného programu, príde ďalší. Takto to pôjde stále dookola. Podvodníci boli, sú a budú. To nieje chyba BP, ale mentality hráčov. BP nemôže zodpovedať za to, že nejaký blbeček nedokáže hrať poctivo, lebo jednoducho na to nemá bunky.
  A vyriešilo to niečo? Podľa mňa nie. Botky sú stále. Nikdy sa ich nezbavia. Môžu tak max znížiť stav a to je tak všetko. Retard si program zapne a keď ho chytia, tak plače na podpore, že to skúsil len raz a podobné drísty.
  No neviem či to je zrovna rozdiel, keď výsledkom je utrpenie nevinných ľudí a tá U.S. Army, tiež nieje zrovna najlepší príklad, ale to tu rozoberať nemienim.

  Almáreon, BP, je taká istá firma, ako aj tie, čo si popísal. Zisk je na prvom mieste každej firmy. Alebo ty pracuješ pre firmu, ktorá nevykazuje zisk?
  Alebo si tým chcel napísať, že BP je nejaká zlodejská firma?
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 13. Korben tohle snad nemyslíš vážně, že si schopný napsat "nikto nikoho nenúti, aby platil". Dochází ti, že na tich "nikto nikoho nenúti, aby platil" hráčích tahle hra stojí? Tvůj přístup je opravdu vtipný a hodný postu Team Leadera... Řekni mi, kdo může za to, že botuje 3/4 hráčů na serveru? Poctiví hráči, a nebo neschopný tým BP, který botery ignoroval tak dlouho, že je teď pozdě to řešit? Radši budete slibovat hory doly jak se to řeší a v závěru se jen doufá, že se to zamete pod koberec a lidi na to zapomenou a budou držet hubu. Mám pocit, že tohle není náš, ale váš problém a místo toho, aby si tu urážel platící hráče by si se měl zaměřit na podvodníky ;)
   
 14. To, že ve druhé světové válce vyhráli spojenci a rudá armáda vedlo časem k tomu, že se tu můžeme přít o hloupé hře a nekopeme v dole na Sibiři nějaké barevné kovy pro nadřazenou rasu. Ani já nesouhlasím se vším, co dělalo USA a hlavně CCCP, ale nakonec to vedlo k přijatelné podobě svobody.
  Takže se vrátím k původnímu příměru, je hodně důležité, pro jakou stranu opravuješ ty zbraně. Nícméně právo na svůj názor máš, právě díky tomu, kdo vyhrál.
  Ale pro botaře dělat nemůžu, to se neslučuje s mými morálními zásadami. A radši budu hrát s 500 slušnými a platícími hráči na posledním serveru. Ale takto to zavřou brzy pro všechny. Myslím, že se hra 20 let nedožije. Botaři s full výbavou pomalu končí, jestli chceš, dodám ti linky účtů. Astronaut-začátečník se dá najít v TOP snadno. Protože si neumí vážit toho, co si nabotovali. Já si vážím všeho, co jsem si za real peníze do hry koupil.
   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
 15. Korben

  Korben User

  Myslím to vážne. Nikto nikoho nenúti aby platil a ak si už niekto niečo zaplatí, tak to aj dostane. Nikto z Vás si neplatí nič naviac.
  Keď si kúpiš mlieko, tak si kúpiš len to mlieko a nie celú mliekareň a už vôbec nie tú kravu, z ktorej to mlieko je.
  Ak niekto v mojom obchode bude kradnúť, tak je to len a len môj problém a nie problém zákazníka. Botky sú problém, ktorý si musí vyriešiť BP a nie ty a ani ja.
  Píšem tak ako to je.
  Tak v prvom rade je za to zodpovedný ten, kto tie programy vyvíja, potom hráči a v poslednom rade BP, že to rázne od začiatku neriešilo. Avšak v prípade BP tu je ešte zmena majiteľov hry, kde v prípade prvého, išlo o kvantitu a nie o kvalitu, keďže kvantita umožnila predaj
  spoločnosti.
  Peniaze vládnu svetom a je to jedno, či sa jedná o hru, alebo o politiku, alebo firmu v ktorej pracuješ a pracujú bežný zamestnanci. V každej firme ide o zisk. To je základ. Nemôžeš písať niečo o neschopnom týme, keď nevieš nič o firme. Ty vidíš len boterov a seba v hre a to že si kúpiš uridko, alebo premko a myslíš si, že si si kúpil hru.
  Nevieš nič o tom, či náhodou BP nerieši právnou cestou práve vývojárov programov, ktoré hru ničia a práve preto momentálne nič neriešia. Čo ak sa napr. z hľadiska finančnej náročnosti neriešia botky, ale rieši sa nový klient z dôvodu ukončenia podpory flash playeru, kde podporné programy ktoré teraz fungujú, budú nefunkčné?
  Vidíte len to čo je, no nevidíte už pozadie toho, prečo tomu tak je.
  Ako sa môže zamiesť niečo pod koberec, čo je v hre ten najväčší problém? :rolleyes: Už fak trocha uvažuj. Spoločnosť BP zmenila 3 majiteľa a nikto nemôže chcieť, aby vyriešili to, čo sa tu poriadne neriešilo od počiatku hry. Hra na svojom vrchole už bola a nemyslím si, že sa opäť vráti k svojej sláve. No je to len môj osobný a nepodstatný názor.
  Mne je úplne jedno kto platí a kto nie. Nie som zamestnanec BP a to nieje ani jeden moderátor. Mám svoj názor a ak nám dodá BP nejaké vyjadrenie, tak ho tu prednesieme, no v žiadnom prípade nie sme zodpovedný za chod hry. My si odvedieme svoju prácu, ale nikdy si nenecháme sypať popol na hlavu za niečo, za čo nie sme zodpovedný. Tak že pre mna za mna tu môžeš natlačiť celú výplatu a nám to bude úplne jedno.
  Opakujem stále dookola, poriadok s podvodníkmi si musí urobiť BP a nie my.
  Čo na to výrobca zbraní? Tomu je jedno, ktorá strana tie zbrane dostane, hlavne že to sype. Alebo myslíš že ich trápi, kto je koncový užívateľ?

  Nikto z nás pre boterov nerobí.
   
 16. Pokud pracuješ pro komunitu, na chatu, fóru, kde je 75%-90% botařu, tak odepisuješ jen těm slušným? To tam máš nějaké světýlko, kdo je botař a kdo ne?
  Máte skvěle zpracované forum s biblí, stálo to určitě spoustu úsilí a času, ale pro koho? Makáte denně pro chat, ale pro koho?
  Kdo jsou ti "hajzlové" kteří se na chatu urážejí? Na hodinu jsem si pustil chat, kde zval Ďáblíček, botař z cz3 ostatní na střílení boxíkujících botařů. Paradox jak prase.
   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
 17. xmens

  xmens User

   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
 18. Almáreon

  Almáreon User

  ,,Žádný moderátor/administrátor pro BP nepracuje. Je rozdíl „pracovat pro někoho“ a „pracovat na něčem“.,,#250

  na tohle jsem reagoval prvotně #260 potom reakce #261 (opět vysvětlení ,,něčeho,,) #262 (úplně o něčem jiném než byla moje prvotní reakce)

  následně tvoje o tom,že bych měl tvrdit,že BP je zlodějská fa.To je jako úsudek podle čeho?Myslím,že sis nečetl na co jsem prvotně reagoval a proč.Začínám nabývat pocit,že někteří trpí nějákým stigmatem a nedokáží přiznat,že někdo může mít pravdu.viz výše citovaný příspěvek 250.
   
  Naposledy upraveno: 27/12/18
 19. xmens

  xmens User

  Korben napsal" "Tak v prvom rade je za to zodpovedný ten, kto tie programy vyvíja, potom hráči a v poslednom rade BP, že to rázne od začiatku neriešilo. Avšak v prípade BP tu je ešte zmena majiteľov hry, kde v prípade prvého, išlo o kvantitu a nie o kvalitu, keďže kvantita umožnila predaj spoločnosti."

  Ty si fakt pomýlený celý od narodenia.... :) ....
  Ako keby si napísal že za smřť zastrelením je zodpovedný ten čo zbraň vyrobil ale nie ten čo s nou zabíjal ... daj sa liečiť - ty si tu fakt zbytočný omyl...

  A teraz si predstav že "toto tu stvoření " rozhoduje o tom co je správne , co se muže a nemuže ve hre DO .... Mimo ale že úplne od kedy ho naučili psát .. :)
   
  SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
 20. Jde o to, že Korben to myslí dobře, ale má jiný názor. Tak uber ve svých obviněních. A stálo ho to spoustu soukromého času, opravdu hodně. Možná se dopracujeme k tomu, že pochopí, že se celou dobu mýlil, a celý tým odsloupí. Revoluce!
   
  ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.