Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  X86b27 - ide o mnozstvo faktov v tejto veci. Nepriatel zacne unikat uz ked sa dostane hrac do jeho radiusu, zalezi ako si nastavi podporny program (je tam krasne vidiet ako striela NPC a mozes do neho strielat aj dlhsie slabsou muni, no uteka na port len pri urcitom poskodeni lode). Dalej jeho pohyb je priamociary smerom k portu ( na PVP ma smolu, tam sa portovat pod utokom nedokaze, cize len lieta hore dole pri strelbe a nesnazi sa utiect) a taka perlicka na zaver, ked som strielal generala juniora, sef plukovnika atd, tak leteli na port a ziadne EMP, stit nic a potom zrazu ked pritom uz boli, tka ho vedeli pouzit. Tolko k programom.
   
  xmens a -baghira2- tohle ocenili.
 2. xmens

  xmens User

  Neboj sa ono je pekne videt kdo tady botuje na talonoch celý den - bez jedine obranne reakce když ho začneš sundávat a jeho hra je lineárni - to znamená že žadne chybne clicky, strieľa a naklikáva NPC bez problémov aj ked su v kope viacerí na sebe, hned jak skončí jedno v momente ma další nakliknuto a to medzi 10, co ty v reále nedáš bez toho aby jsi naklikol neco jiného, nebo že by jsi se pohol a oddelil NPC od sebe - dej si spearhead so supermask , postav jse vedle neho a až ti supermask skončí a budeš v masku mezi NPC tak uvidíš jak pekne drhá k portu protože program zaregistroval enemy. To je jen jedná z možností jak to odlíšit . Akonahle se dostanes na mapu kde je botka a farmí NPC tak jeho program te hned zaregistruje jestli jse priblížiš na určitu vzdálenost a utíka hned k nejbližímu portu. Proto když jsi to chceš overit dej si supermask na druhej strane portu mapy na kterou jse chces na botku podívat, portni se a když dáš prúskum tak pekne uvidis kde botky jsou - tohle stačí nato by jsi dokázal takové botky ničit a delat úlohy na lode, to je lepší prípad. No když je fight tak jsi všimni že tobe bude ubírat 2x více škod a jemu spúsobiš 2x méne škod - a to platí i pri interakci 2 hrači normál vrz. jedna nachipovaná botka pod dohleden "boťáka" :) ... To nic nemnení na fakte že v této chvíli je "legálne" používat botky do doby než se spojí servri podle vyjadŕení admina na fóre protože to nikdo neřeší ...
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Ten PRD vyzerá asi tak jak takoví hráči na mapách.
  Ja nemusím vědet jak funguje support jinde, ale když funguje tak jako tady co je zjevný není se čemu divit, že hráči je jedno odkud jsou na "steriodech" když je support takový benevolentí.
  Je ale úbohý na hraqnici s podvodem na zákazníke ( protože zákazník je každí kdo za službu zaplatí BP ) když žádate od normálnych a nove pŕichozích hráču peníze za balíky za výhodu ve hre, když "specilisti" to maji zadara a neplatí BO peníze a pritom maji ve hre omnoho vetší výhodu při porušení pravidel - za ce nejsou potrestáni !
  - Doufam že jsem to napsal zrozumitelne i pro deti.
  Proč by jsem se mnel JÁ zajímat co možem udelat pro Vás? JA ZA HRU PLATÍM ! VY SE MÁTE ZAJÍMAT O TO CO MUŽETE UDELAT PRO NÁS - UŽÍVATELE KDYŽ ZA SLUŽBU PLATÍM !
  Nemulve o tom že v podmínkach DO/ BP je jasne dáno : porušení pravidel je trestáno banem na účet, nebo uplnym vymazaním účtu ! A používani botek je JASNE ZAKÁZANÉ !
  Ja nechci nic jiného jen to aby pravidlá platili pro všechny - co samy deklarujete jako pravidlo hry - no sami ho nedodržujete...
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/17
  SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
 3. Tohle je MOR her kdyz se neco povede potlacit tak sup a je tu novejsi a lepsi verze to bude boj na dlouhou trasu
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 4. Korben

  Korben User

  Podpora s tým nemá nič spoločné. V kompetencii to má priamo BP.
  Je strašne jednoduché, niekoho obviniť s používania podporného programu, ale už je obtiažnejšie to tvrdenie podložiť aj dôkazom.

  Zákazník je každý, kto si založí účet a hrá túto hru.
  Blbosť. Nikto nikoho nežiada, aby si v hre niečo platil. Kúpiť si nejakú výhodu, je na slobodnej vôli každého hráča.
  Myslel si asi DO. Každý hráč ktorý používa podporné programy, musí rátať s tým, že mu bude stopnutý účet. Či už skôr, alebo neskôr. Takto zapadlo prachom už tisíce účtov.
  Nemusíš sa zaujímať o nič. Nikto ťa o nič nežiada. :rolleyes:
  Fakt? Platíš za hru? Alebo si platíš za určité služby a balíčky? o_O
  Platíš si len určité výhody, prípadne balíčky v hre a nás určite neplatíš. My z toho rodinu neuživíme. Tak že v konečnom dôsledku, my ťa môžeme odkázať na VOP, kde si pekne nájdeš kontakt na BP a tam môžeš za svoje platenie požadovať potrestanie podvodníkov v hre.
  Toto som úplne nepochopil. Avšak VOP, znamená Všeobecné, Obchodné, Podmienky. Sú to všeobecné pravidlá a ich správcom je BP a tak si aj sami určujú pravidlá, ako naložia s podvodníkmi.
  Je len na nich, či a ako dlho sa nechajú okrádať.
  Plačeš pekne, ale na nesprávnom hrobe. My sa snažíme pravidlá ktoré máme dodržiavať. To ako si riadi svoju hru BP, je ich starosť. My im maximálne tak môžeme referovať nespokojnosť hráčov, čo aj robíme, no výsledok je len a len na BP.

  No a na záver si predstav, že si prevádzkovateľom hry a v hre hrá kopec hráčov, pomocou podporných programov. Čo urobíš? Zablokuješ týchto hráčov, alebo sa budeš snažiť eliminovať funkčnosť externých podporných programov? Z ekonomického hľadiska je výhodnejšie riešiť funkčnosť programov, ako blokovať hráčov.
  Treba si uvedomiť, že žijeme v dobe, kde sa všetko prepočítava na peniaze a ani ty, ako platiaci zákazník, nemôžeš požadovať od BP, aby blokla všetkých takýchto hráčov. Inak by to bolo, ak by si sa rozhodol BP dotovať v takom merítku, že by si im platil ušli zisk.

  Inak nepíš tu viac príspevkov pod seba, ak chceš niečo dopísať a pod tvoj príspevok ešte nikto nepísal, tak využi možnosť, upraviť svoj príspevok.
   
 5. Takže to mohu chápat tak, že je vlastně v pohodě že mi bude létat loď na programu když platím? Vždyť o co jde, já si budu šetřit čas a BP ze mě bude mít peníze. Ekonomicky výhodné pro obě strany, no né? :rolleyes:.

  Neber si to osobně Korbene, jen mi tohle od Tebe moc nesedí...možná si to špatně vysvětluji nebo spíš tomu nerozumím a přijde mě to jako omlouvání BP. Jako by nestačilo že se nám výsmívají ti hráči přímo ve hře a nic se nědeje...
   
  Naposledy upraveno: 24/11/17
  PaRazZziTeK a xmens tohle ocenili.
 6. Łïmïtlεşş já pořád věřím tomu že Korben toho také není zastáncem, nakolik český tým v minulosti vždy proti botům tvrdě bojoval. Bohužel to co napsal je holá pravda, akorát to nikdo nenapíše na plnou hubu. Boti jsou rakovina a ničí hru, ale kdyby se jim měla všem hodit stopka, tak to BP může rovnou zabalit. Bohužel v takovém stádiu hry se už nějakou dobu nacházíme.
   
  xmens, -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
 7. Korbena si vážím, pamatuji si ho ještě jako FMko...a také doufám že je takový, jaký býval. Jen mi je z tohoto trochu ouvej. Na jednu stranu moderátory obdivuji a na druhou nechápu...buď musí mít člověk kachní žaludek a nebo pevně věřit, že BP přístup změní. U Korbena a ještě pár dalších věřím, že to bude ta druhá možnost.

  Já osobně ale vidím za ty roky pořád stejný přístup od BP.
   
  xmens, -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
 8. Warden

  Warden User

  Łïmïtlεşş: No, je tu ještě třetí možnost. Moderátor může mít tu hru a komunitu kolem ní rád a snažit se prostě pomoci ostatním tam, kde na to má prostředky a oprávnění. Bohužel jsou věci, co moderátor neovlivní, ale to asi sám víš.
   
 9. Korben

  Korben User

  Chápať to môžeš ako buď podvodník, alebo ako poctivý hráč. To je na tebe. Osobne som v časoch, keď som ešte moderátor nebol, program nepoužil, aj keď to plno spoluhráčov robilo. Pre mňa je čistý účet základ.
  Je na každom hráčovi, čo v hre robí. Odo mňa určite neočakávaj, že by som niekomu radil, aby používal podporný program. Ak by záležalo na mne, tak im účet nezablokujem, ale by som im ho pekne vyčistil. Tomu ver.
  Moja odpoveď, nie, nieje to v pohode.
  To je bohužiaľ krutá pravda. Niekedy platilo, " Za všetkým hľadaj ženu", teraz platí, "za všetkým hľadaj peniaze";)
  Ja neobhajujem BP, ja som popísal krutú realitu. Z našej strany, neustále tlačíme na riešenie tohoto problému, dokonca sme si vydobyli možnosť určitých trestov, po tom, ako dodržíme určitý postup. Avšak sme zamestnaný ľudia a máme dosť práce aj mimo naháňania podvodníkov.
  Na riešenie jedného takého hráča, zabijeme minimálne hodinu a viac času, čo je v rámci osobného voľna, viac ako dosť.

  Asi mám oboje a preto som ešte stále tu. ;) Takto urobím aspoň niečo pre hráčov, čo je vždy lepšie, ako nič a ver tomu, že nie len ja, ale aj moderátory pridávajú kus svojej práce pre našu komunitu.:)
   
 10. xmens

  xmens User

  Podpora to posúva dalej - čiže lož že s tým nemá nič spoločné
  ------------------------------------------------------------------------------
  Zákazník je ten čo si kúpuje službu/ tovar - ten čo si založi účet je len regitrovaný - užívateĽ - na neho s nevztahuje obchodný zákoník - na zákazníka áno - doštudovať - čiže dalšia neznalost / lož

  JE POVINNOSŤOU Predávajúceho ABY DOHLIADAL NA VLASTNE Pravidla Ktoré SI Určil a zákazník má právo sa stažovat - dožadovať nápravy - čiže dlašia lož čo tu uvádzaš ako argument ...

  Aj mlieko bolo za 2 koruny niekedy - dnes su pravidlá DO tie isté ale mlieko nestojí 2 koruny - další tvoj hlupy argument - čo bolo to už nie je to je fakt v každom smere DO ...

  Bud jsi slepy nebo neumíš číst - žádost je aby hráči/ zákazníci / užívatele dodávali dukaz - další lož z tve strany že nik nikoho nežáda- lol ..

  Prečítaj si impressum DO / BP , práve si dokázal čo si :) Slovo nepoužijem lebo je neslušné , nemáš ani len šajnu o tom čo tu píšeš:

  Zastupuješ DO a vystupuješ v jeho mene , téma je danná : preto je adresovanie k tejto téme na mieste ako aj otázky :
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 24/11/17
  SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
 11. Callisto

  Callisto User

  Ahoj xmens,

  články máš sloučené. Prosím nepiš články pod sebou. Dávej upravovat a připiš to ke stávajícímu článku, pokud máš ještě něco k tématu.

  Callisto
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 12. xmens

  xmens User

  Jediná rozvitá veta ktorá ma pointu a je pravidvá. To len potvrdzuje moje slova že to všetko sa tu deje, teda banány adresované na moj účet boli podvod , pretože boli za to čo je tu priznané ...
   
  SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
 13. Warden

  Warden User

  xmens: Ještě jednou budeš psát příspěvky pod sebe místo abys používal odkaz "upravit" a budu ti je rovnou mazat. Nevím kolikrát tě na to ještě budeme upozorňovat. :(
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 14. xmens

  xmens User

  Dávam to rovno odpovedět , protože típek jsi dal kopec práce a času na rekaci tak mu dávam prostor k reakci ...
   
  SSCUltimateAero tohle ocenil(a).
 15. Callisto

  Callisto User

  Ahoj xmens,

  to můžeš také udělat při použití "upravit".
  Dej "upravit" otevři si to, klikni pod stávající článek, vyber co potřebuješ označit, dej odpovědět. Objeví se ti to v úpravách a pod to můžeš připsat svůj komentář.

  Děkuji Callisto
   
 16. Korben

  Korben User

  xmens, Nepíš príspevky pod seba!

  Nemaš ani šajn, čo má podpora v náplni práce, tak že nepíš o tom, o čom nič nevieš.

  Pre BP, je zákazník každý užívateľ herného účtu. Citát VOP
  1.2.5 Účasť v mnohých hrách a používanie špecifických služieb je výslovne vyhradené len osobám, ktoré si registráciou vytvorili zákaznícky účet

  Sťažuj sa, kto ti v tom bráni? Napíš si priamo na BP.
  Pravidlá VOP, boli, čo sa pamätám, od roku 2010, minimálne 2x menené a upravované. Tak že ma tu láskavo neurážaj.

  To nieje žiadosť. My nežiadame aby hráči robili videa a podávali dôkazy. To je len požiadavka v prípade, ak hráč chce udať niekoho, že používa podporné programy. Robiť to nikto nemusí.

  1.2.14 Používanie hier v ich základnej verzii je bezplatné. Určité funkcie a príslušenstvo sú však k dispozícii len platiacim používateľom
  (pozrite bod 7). Ak nie je dojednané v opisoch jednotlivých služieb inak, je používanie služieb zdarma.

  Jaj, tak že exboter, užívateľ pushing taktiky tu bude určovať pravidlá a dávať rozum. Asi bolo všetko v poriadku, pokiaľ si nedostal ban na účet.
  Nedokážeš citovať na obyčajnom fóre, ale rozum by si chcel dávať. Takých "típkov" tu už bolo viac ako dosť. Mne priestor dávať nemusíš, ja nemám problém sa vyjadriť aj editovaním príspevku.
  V prvom rade si uprac pred vlastnými dverami a až potom poukazuj na druhých.
   
  -baghira2- tohle ocenil(a).
 17. ZOHAN

  ZOHAN User

  Pročetl jsem toto téma velice pozorně a mohu napsat pouze jednu věc. Před 2-ma dny jsem nalogoval úřet na GE-1 a zkoušel proletět mapy 3-2 a 3-3 i 3-4 a splnit nějakou misi akce. Podotýkám, že bylo hodně po půlnoci a to co jsem tam viděl na mapách, mi připomnělo rok 2009. 2010. Když se objevil hráč cizí firmy na 3-2 (dle ukazatele- teploměru) tak jsem byl jediný hráč firmy vru, který byl mimo port? ostatní full hráči s všelijakýma hodnostma a full účty leštili porty? Copak toto BP nevidí a neřeší?
  Až jsem dostal z toho strach se podívat na 4-3 nebo i dál?
   
 18. Udat je něco ošklivého, co se nedělá. Oznámit by bylo lepší. :D
  Vidíš rozdíl mezi udavač- oznamovatel?
   
  xmens a -baghira2- tohle ocenili.
 19. Korben

  Korben User

  Možno to nevidia, ale vedia o tom. Osobne som na BP posielal 10 min. video a aj menný zoznam hráčov práve z GE1, na základe požiadavky od BP. Tak počítam, že niečo chystajú.

  Cruenta†Ultionem, Máš pravdu, ospravedlňujem sa za ten výraz. :)
   
 20. xmens

  xmens User

  Na teba nemý vyznam reagovat , lebo Vam tu bolo xy krát dokázané a konkretne ty zmazany vulgarizmus forum a túto hru - klameš a podvádzaš len preto ABY SI OBHAJIL DO/BP - tak ako ste banovali / blokovali NEOPRÁVNENE!!! Tak teraz sa snažíš za každu cenu obhajovat NEOBHAJITELNE - FAKT JE TEN ŽE BOTY BOLI SÚ A BUDÚ - a presne za to že na nich ktokoľvek upozornil a hlásil ich - SI TY nechal BANOVAť účty hráčov čo na nich upozornili - vraj JE TO LOŽ a obviňovanie, ty jsi vlastne kryl podvodnikov ! - toto nevyvrátiš - teraz tu všetci priznávate že v hre boli a sú - takže celé je to velky odrb na hráčov a nemáš ani tolko slušnosti si to priznat a vlastne si len táraj. Ked abraham odišiel opakujem to : hra je mrtva a ty určite vieš čo to znamená, ked už to napíše správca fóra alebo jeden z adminov. Pravda sa zle číta/počúva a ty neurobíš absolutne nič , okrem toho že tu možeš kydať na ľudí ...

  J E TO FAKT - Hra je mŕtva ...
  -------------------------

  Né - neřeší . Dají prí maximálne maximum už 5 let :) Dajou nejakej block do hry , ale s boty nic neudelaji - oni nedokážou a nechci pochopit že jediná cesta je prijat jako součast hry a dle toho nastavit mise. Protože at udelaji cokoliv - botky upraví ...
  Zatím co hráči šperkovali svoj účet za xy let , tak teď jsi to noví hráči mohou koupit - nebo "nastavit" :D ...
  Tahle hra žije díky STARÝM HRÁČUM ! Ne nove pŕichozím...
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 26/11/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku