Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    xmens - za tvoje vulgarne vyjadrenie na kolegu ti udelujem ban na forum na ukludnenie. Kolega je tu z nas najdlhsie a spravil toho za ten cas velmi vela. Nikto z nas nekryje podvodnikov a keby od nas zalezalo, tak to trestame rad radom. Hra nie je mrtva, ale servery su prazdne, pretoze je ich zbytocne moc a to sa bude riesit spajanim. Aj novi hraci su v tejto hre, sam som ich par osobne priniesol, len oni skor hraju a zabavaju sa pritom a nepisu na forum negativisticke veci. Nezabudaj, ze mat pravdu a mat svoju pravdu je trochu rozdiel.
    Uz si bol informovany, aby si nepisal multiposty a nerespektujes pokyny moderatorov.
    Multipost spojeny.
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  2. To se ví, nic nového. Před 8 lety jsem se na mapě udržel 10-20 sekund, dneska kdybych chtěl 24 hodin. Jenže na rozdíl od automatu, musím jíst, krmit potomky, chodit do práce, spát. Proto se ti zdá, že nás je tu tak málo, mimo automatů. Jinak je nás tu dost.


    Abraham byl pastýř. Bůh k němu promluvil: Vyjdi! Vytáhni ze svého domova od svých příbuzných, z domu svého otce. Jdi do země, kterou ti ukážu. Učiním z tebe velký národ. Požehnám ti a tvé jméno bude velké. Na tobě všichni lidé poznají, co znamená být požehnaný. Všem, kteří ti přejí dobré, přeji i já dobré. Všechny, kteří ti přejí zlé, prokleji. V tobě budou požehnáni všichni lidé.
    Abraham vyšel, jak mu Bůh přikázal. Bylo mu sedmdesát pět let. Vzal s sebou svou ženu Sáru, synovce Lota, všechna svá zvířata a všechny, kdo pro něj pracovali. Abraham šel do země, kterou Bůh slíbil jemu a jeho dětem. Do dobré a úrodné země, do země Kenaan. Tam postavil Abraham svému Bohu oltář.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
    Korben a -baghira2- tohle ocenili.
  3. josef402

    josef402 User

    páni a dámy :) kteri tu hrajete poctivě :)jako ja :) a stěžujete si na nepoctivce :mad: tak je to asi marne :cool: pokud se vase stiznost vas vseh a opakovane nedostane as do tech nejvyšších mist co to mají na:p:p starost:p:p tak to bude tak jak vcil a ne jinak :eek::eek: . I když se někdo snazi za nas ;) Punisher a ostatni atd.;);) aspoň v to doufam:D:D dotlačit nahoru ,nase stiznosti , je to pro :p:pstvoritele tejto hry :p:pa co to ridi :p:p jen stipnuti komara který je vůbec nezajimao_O
     
  4. Jsem v téhle hře za pár desítek tisíc, ale přísahám, jestli do roka a do dne s obuvníky něco neudělají, tak končím. Když tak mi to někdo připomeňte a najděte mi nějakou jinou hru :D.
    Stylové bude, když skončím 28.12.2019, 10 let, když jsem založil 1. účet. Takže BP, máš šanci něco přes 2 roky, fakt už mě botky nebaví.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - aj ja aj moji kolegovia robime vsetko preto, aby programy v hre neboli. ;) Aj na discorde som si nedal za klobuk a nadhodil temu boterov :cool: My modi sme hlas komunity a preto nas musia v tejto veci vypocut, len najst spravne riesenie je zlozitejsie nez sa zda. Prvy krok bol poslat hracom email. Slo o snahu, aby hraci prestali pouzivat programy a pokial niektori neprestali, tak ... Dalej sa nebudem vyjadrovat, kedze to podlieha internym zalezitostiam, ale osobne neodporucam pouzivat ziadne nepovolene programy v tejto hre, ak su vam vase ucty mile :)
    Cruenta†Ultionem - informacie ako a kedy sa zakroci nemozeme zverejnovat, davali by sme tym tromfi do ruk druhej strane a to nechceme, nie? Ale urcite vydrz, vsak uz jedna cistka bola pred par rokmi :D Kto hra poctivo, tak sa nema coho bat, ja sa sustredim len na poctivcov a s nimi robime ulohy, brany a zabavame sa. Nemozu nas nepoctivci rozhadzat, aj na nich raz pride rad a dostanu, co im patri. ;)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Cruenta†Ultionem uložím si tvůj post do archívu a za ty 2 roky si povíme jestli se něco změnilo k lepšímu. :D

    josef402 to že se naoko nic neděje, neznamená že to tak je i v pozadí. Botky jsou největším a nejpalčivějším problémem za posledních X let, a není možné aby se konstantně neřešil a neměli ho vývojáři na paměti. Bohužel jak psal Puni, BP o aktuálních plánech s řešením moc mluvit nebude, aby boteři měli co nejmíň šancí mít navrch. A až to finální zúčtování přijde, chytne to co nejvíc nepoctivců, protože si za ty roky až moc zvykli myslet si že se jim nic nemůže stát. ;)
     
    jan42 a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. josef402

    josef402 User

    diky vam vsem :rolleyes::rolleyes::rolleyes:za snahu o reseni :):):):)a dal bych jim vcil pod stomecek uplne zruseni všech jejich uctu kde hrajibez vyjimky
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - to by boli pekne vianoce :cool: No nechame sa prekvapit, ako to dopadne, ale myslim, ze to dlho uz nepotrva a spravia sa poriadky ;) Ak toto citaju hraci, ktori pouzivaju programy, tak si to dobre premyslite, ci vam stoji za to ten stres, ze kedykolvek to moze prist a nemusite sa prihlasit na svoj ucet. Je lepsie hrat poctivo a vsetko dosiahnut vlastnym pricinenim a mozete sa kazdy den kludne prihlasovat, pricom sa nemusite bat, ze jedneho dna sa to po kontrole nemusi podarit. Hru maju hrat hraci a nie programy predsa.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    xmens, Na teba je škoda reagovať a vôbec ťa riešiť. Jednoducho IQ nepustí a blbosť liečiť neviem. Tvoje vyjadrovanie hovorí za všetko no v žiadnom prípade sa tu od teba nenechám urážať a už vôbec nie od niekoho kto v hre podvádzal.
     
  10. Když nad tím popřemýšlíš, v ten datum bychom (12/2019) pak mohli odejít všichni. Berte to jako Veřejnou výzvu. Admini, modi, maximum slušných hráčů. Co vy na to?
     
    tomcat8 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Sem za, pokud tohe dne a měsice zmizíš z tohto fóra, pak také opustím tohle fórum.
    Bez Tebe, již nebudu mít ten důvod, tady nadále zůstávat. Jako výzvu, to beru vážně.

    Pokud odídeš toho dne, tak ja také. Protože bez Tebe tady zůstávat, to již nebudě ono!
    Beru s plnou vážnosti Tvá slova. Bez Tebe, tady nezůstanu ani o sekundu navíc; protože
    pak by mě tady, už nikdo nedržel.

    Přidávam se také k Cruenta†Ultionem; opravdu a s veškerou svou vážností, odídu také.
     
    Naposledy upraveno: 26/11/17
    Shadow•966 a tomcat8 tohle ocenili.
  12. Callisto

    Callisto User

    Ahojky,

    chci vás upozornit, že se vaše debata ocitla mimo téma tohoto vlákna.
    Prosím držte se tématu.

    Děkuji Callisto :)
     
  13. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný, prečítaj si pravidlá chatu.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Earthquake

    Earthquake User

    Mna zaujima, ze ako to Bude so serverom, kde bude 3 az 4x nasobok viac hracov, ved to Bude uz dost sekat. Co napriklad britske serveri? Bude len z tych dvoch jeden?
     
  15. PanMajster

    PanMajster User

    Na cz-3 sem soobne sledoval hrace jmenem Lemon a bylo zrejme ze ma bota. Zrazu kouknu do chatu a tam Chuck a jeste nekdo byl na servru a i osobne se na nej byl kouknout. Chucku napsal si ze ho system zachyti. Ja sa pytam kedy? Sak uz rok nebyla vlna banu. Kde sou casy kdy bylo banovani skoro furt co ste psali na forum ze vam je lito ale bylo zabanovane tolik a tolik hracu.?! Stale si lita jedna radost...
    ...............................................
    hehe Lemon je známá firma na 1-3 :D , a není sám a nic se pořád neděje a takový hráči ještě přibívají .. člověk letí na mapu a ani k nikomu člověk nepřiletí a už vidí chlum větřelcu a jak si to zdrhají . a na portu plukovníkove atd .. Jak dlouho poctiví hrači na tohle budou muset kokat ? :rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/12/17
    -baghira2-, xmens a Fazer7λητк tohle ocenili.
  16. Tenhle rok byl rok botek, tak snad v novém roce se karta obrátí..
     
  17. Jo vidím, že je to furt stejný:D. Sice už to víc jak rok a pul nehraji(nebyla chuť, čas a mezi těma botkama a jinýma udělátkama mě to ani nebavilo už), ale je to furt to samé asi. Možná se po novém roce na chvilku vrátím, vystřílet ty kvanta munice a boosteru, co mě na učtu už takovou dlouhou dobu reziví a chytají plíseň.
    Jen bych chtěl podotknout, že nadávat kvůli téhle situaci jak je adminum a modum na foru je zcela mimo mísu. Když chtěli kdysi něco sami udělat a osobně létali po mapě a hráče za podvádění banovali, tak si na ně hráči stěžovali, vedení BP je seřvalo a všechny takto zabanované museli zas odbanovat. Navíc tuhle hru si podváděním zničili sami hráči, tím že za vidinou větších zisků a dojmu, že tak budou lepší začali podvádět. Týmu, který se vám tu o tu hru a forum stará byste měli poděkovat, pač bez nich byste tu měli z toho total anarchii.

    Hlavně sem ale chtěl zdejší komunitě, které sem byl dlouhou dobu součástí popřát klidné a hezké svátky a do nové roku jen to dobré:). Když si vzpomenu na ty roky a tisíce hodin co sem tu strávil, tak se mě tomu ani nechce věřit. Jen škoda, že tu některé věci dopadli tak jak dopadli:(. Ale tak doufejme v lepší zítřky:).

    PS: Miloši ty ještě furt hraješ?:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Sem tam ještě jo, musím držet klan :-D
    Já se rozhodl, že dám hře ještě šanci do jara,jestli stopnou botky a opraví náš server na GE1. Pokud z toho nic nebude, tak už sem budu taky chodit jen na kukačku :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Callisto

    Callisto User

    Ahoj PanMajster,

    když píšeš dva příspěvky pod sebe, bude lepší, vždy dát upravit předcházející příspěvek. Sloučila jsem ti to.
    Davej si na to prosím pozor.

    Callisto :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Neříkej, že na GE1 je něco porouchané, tam vždy všecko klapalo, když pominu fakt, že asi pul roku nešli na VRU hodnosti:p.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.