Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coroner

    coroner User

    Ahoj, je to smutné...věřte nevěřte hraji 11 let. Nikdy mě nenapadlo podvádět a proto jsem tam, kde jsem. I nějaký ten peníz jsem vložil, ale určitě jsou mi milejší platiči než podvodníci....konec pohádky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    coroner - spravne, treba hrat poctivo. S nou clovek dalej zajde v tejto hre. Na kazdeho raz pride ;)
     
  3. [flav]

    [flav] User

    poctivost je pekna vlastnost len na nu doplacat.a ta sistemova kontrola na auticka uz asi nefuguje tie rospravky ze na kazdeho dojde uz ma nudia tato hra bez botov nemoze ani fungovat co je smutne a botovat zacinaju aj poctivy hraci co *** odsudzovali ties smutne
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ge3 by to chtelo vičistit lebo hrači vi ze tam nelitaj admini takze si vesele botuji a nebo bugujou shopnosti na lodich a td
     
  5. Callisto

    Callisto User

    Ahoj *=KavaleR=*,

    neboj, ti co porušují pravidla budou po zásluze potrestáni. :D

    Callisto :)
     
    Alex2009, -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  6. [flav]

    [flav] User

    Callisto dufam ale neverim tomu uz viacej
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. tiež pochybujem aj ked je to už neunosne kolko ich je:eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. oops.eu

    oops.eu User

    nejraději bych taky začal botovat když vidím jak v téhle hře všechno nefunguje a snaží se ze všech jenom tahat prachy a nezájem o fungování hry, ale nestojí mi to za to dostat ban :p
     
    ***SAK∑.feat.CR∑Đ*** tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Treba pockat na novy rok, co prinesie. Urcite sa s podvodnikmi zacnu robit poriadky a olutuju den, ked zacali podvadzat v tejto hre a vtedy si vsetci poctivi hraci povieme, ze ako dobre, ze sme to hrali v ramci pravidiel ;)
     
  10. svi1

    svi1 User

    Iniciatíva spravodlivého konania (banovanie)

    Vím, že vykopávám staré téma, ale nějak mi to nesedí psát do tématu ke spojení serverů, jak je v oblibě.
    Super, že se začalo něco dělat, ale na to, že tohle je jen začátek, tak je to docela bída. Je mi naprosto jasné, že na našem fóru se absolutně nic nevyřeší (od toho tu nikdo není), ale až budete pánové a dámy posílat report, tak za mě je tohle fakt slabé.
    Odstranění šrotu, oleje, energie, krystalů ... ok, proč ne. Ale co například nepoctivě nasbírané uridium proměněné již na brány následně na výbavu atd.? To vše, co dostali díky nepoctivému chování, jim nikdo nevezme.
    Čest a zkušenosti?:D:D:D Ale no ták, tohle je fakt výsměch. Nahrabali si výbavu a to jim má zůstat?

    Budu stále doufat, že budou mnohem přísnější tresty.
    Jsem moc zvědav, kam tohle povede. Zatím mě toho moc nepřesvědčilo. Ale asi to je jen můj divný úhel pohledu.
     
    Sirpierre*, Łïmïtlεşş a =Marvin= tohle ocenili.
  11. svi1, pár jich to lízlo. No snad se můžeme těšit na další.
     
    ·вяησ· a -baghira2- tohle ocenili.
  12. svi1 toto je ten správný trest --odečet 75 % bz a hlavně cti ----Přijdou o svoje hodnosti milované :D to zabolí nejvíc o ni přijít :D .

    Konečně přišel pořádný trest --palec nahoru a pochvala . Na GE1 8 lidí vylítlo z TOPky .
     
    Naposledy upraveno: 20/7/18
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  13. No když se na to tak dívám tak v té naší top 100 na GE4 toho moc nezabanovali ! Ono by ta top 100 vypadala pak jinak !:D:D:D:D
     
    -baghira2- a **DUCH**67 tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Berte na vedomie, ze je to prva vlna. Netreba ocakavat, ze hned v prvy den dostane trest kazdy nepoctivec ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Tak tohle je od BP poslední kapka. To si vážně dělají z lidí ( klidně za body) prdel?
    Hraji od roku 2009 bez jediného programu, glitche, bugu nebo zneužití chyb.
    Pomáhal jsem této hře finančními prostředky, dále jako moderátor a věrný hráč.
    A BP si dovolí napsat nehoráznost tipu ( oddanost fair play ) ?
    Tak že oni prostě nedostanou perma?
    Chápe tam někdo kolik si udělají Učka, za týden? Že jim pauza na měsíc nebo jakákoliv jiná forma postihu absolutně nic neděla a je to defakto jen ukázka toho že můžou botovat směle dál?

    Prostě PERMA a nebo každému neoznačenému 10 mega Učka, Bíle, Rsb, EmP, Cti, BZ, atd atd atd a nebo do obchodu bota přimo od BP za real ... A pak by tohle možná někoho dostalo do hry s botičkama co si hold dají(nedají) pauzu na dva týdny!!

    Viděl bych to buď na hromadnou petici a nebo hromadný odstup všech moderátoru na podporu věci. Aby si ten BP uvědomil jak to teda vlastně je :)

    Sorry za výplach emocí, jinak bych musel nevím co.

    Jaká prvá vlna? Přestaňte prosím tohle obhajovat, tady jde o princip toho tydeního banu. Druha nebo 3 vlna ??? I když jich bude 50x tak je to jedno prostě PERMA a basta.
     
    Naposledy upraveno: 19/7/18
  16. To je jedna věc a druhá je, že né každého chytnou...

    Fajn, na udičku systému se chytlo 2,5k účtů...hádám, že to budou převážně automatizované lodě které zalítavaly zajímavé časy a nastřílené npc se opakovaly...pochybuji, že systém přijde na pomůcky na klikání a jiné.

    Jak už jsem psal v jiném tématu, tenhle trest je slabý. Čest a BZ jsou nepodstatné, sice pro hodnost důležité ale nic to nepřidá.
    Na hraní bohatě stačí 17. level, tímto trestem se nic neřeší, jen na oko.

    Odebrání munice, krystalů, extra energie a oleje...na tyhle věci se teda botí? Já bych spíš řekl, že to bude uridium, výbava, upgrady, profil...a ono jim to zůstane. Tohle člověk s rozumem nevymyslel.

    Přeji si aby se ozvalo hodně hráčů a BP přehodnotil tento krok, když fér tak pořádně. Nechcete mazat účty? Tak jim je nechte ale prázdné jako po regitraci.
     
  17. UFO2013

    UFO2013 User

    toto uz je k placi nikdo nic delat nebude proto ze nechce.Prvni plna atd uz prestante slibovat ze vam to neni uz blbe.Prvni spojeni serveru atd vse bude slibovaly a co je nic neni podvadi se z vesela dal.Mne to prijde ze kazdy muze podvadet jak chce a proc take ne kdyz za to ani nema poradny trest.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Ono jde hlavně o to, že botky se chytnout nedají, jak zmínil Limitless. To je jádro pudla a mrzí mě, že tu pořád jen slyším papouškování, že nepoctiví hráči budou potrestáni atd. Já když bych si teď zapnul program co mi za 15 minut sesmolí tamhle java programátor s 3.B. tzv (macro) tak na mě prostě v browserové hře nejde přijít. A jediné řešení které to vyřeší je prostě dát do obchodu botku přímo od BP dražší jak premko. A všichni budou happy. Když nemůže Mohamed k hoře musí.... však se chápem. TOTO je zatím jediná možnost jak vyřešit stávající situaci. A to se bavíme jen o různých systémech obcházení, na točení bych dal taky program pěkně do obchodu za tučnou sumičku na měsíc a BP je spokojené, hráči jakž takž. A je po problému. Každý má stejné šance a hlavně legálně, pak už se zas vrátí do hry jen peněženka jako jediný možný rychlý zisk.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).

  19. Tím by tu hru položili definitivně... Dát kolotoč do prodeje....:eek::D.
     
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  20. UFO2013

    UFO2013 User

    ale jde to vyresit kdyby udelaly instalacku hry a vse co neni soucasti hry se da prijit jednoduse
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.