Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ked sa nic nedeje je zle, ked sa zacnu trestat hraci, mozno poslabsie, tak je tiez zle :) Myslim si, ze je to vzdy lepsie ako cakat so zalozenymi rukami a trufam si povedat, ze mnoho podvodnikov ta strata hodnosti pekne zaboli, pretoze mozno podvadzali, ale hadesky robili vikendovo niekolko hodin, co im pride na zmar ;) Taktiez ta strata muni je slusna si myslim. Davam za pravdu, ze im ostane vybava a ucko, ale to ucko vacsina do hadesiek kvoli hodnosti investovala :D
     
  2. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Hru která už je tak mrtvá si myslím, že víc položit nejde. Tohle je bohužel zatím jediná šance jak vrátit věci do rovnováhy mezi regulérními hráči a botkama. Mě se to taky nelíbí ale to chceš dobrovolně přihlížet jak tihle hráči dál beztrestně létají a následně si užívají sladce dosažené odměny, zatím co ty se musíš denně po práci snažit najít si skulinku na denní přísun Urka. :) Promiň ale mě tohle nepřijde normální Tihle hráči jsou za cca 2-3 měsíce full. Nikdo z nás na to nemá finanční prostředky a ani tolik času. Aby se mohl rovnat 70% procentům hráčů co podvádějí. A mě přijde toto řešení jako jediné, jelikož BP nedokázal za 8 let mé existence v této hře tyto hráče odstranit. :)
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  3. UFO2013

    UFO2013 User

    a proc taky to by tu nikdo nebyl
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Treba pozerat do buducna,minulost je za nami.Tieto postihy sú správny krok - môj plný súhlas a teraz už verím,že prídu aj dalšie.Správnych hrácov je stale dostatok a ked sa zacnu prejavovat výsledky postihov,opät sa bude lovit a bojovat so ctou
     
  5. Vždyť hádes je nejméně ztrátová brána...když si nalítá miliony uridia, tak může točit do álelůja, protože těch pár set tisíc co jakože prodělá má zpět 3x za týden...proč? Protože aby botil nepotřebuje hodnost, nepotřebuje x4 ani rsb ani olej ani extra energie...

    Je to pořád dokola, všechny ty roky co tu jsem je to ten samej kolotoč. Tady se jenom ždíme a na hráče se.... Místo aby se řešily problémy dělají se barevné lodě, spojování serverů se slibuje už od minulého roku a na to, že mělo být už dávno za námi, datum nic moc. Klient se slibuje taky od minulého roku, vyřešení automatů se slibuje od té doby co tu jsem a taky to stojí za...

    To ,že zabanovali tolik a tolik hráčů, taková čísla si mohou cucat z prstu každý den...Dát ban na dva týdny a sebrat věci které nejsou potřeba je oj*** všech lidí, kteří tu nechávájí čas a finance, vlastně je to oj*** i Vás moderátorů, děláte jim jen koniny. Divím se , že na tohle máte žaludek.

    A za to máme být rádi? Že se děje "alespoň něco" ? S takovým přístupem se nikam neposuneme, to se na mě nezlobte. Doufat prostě nestačí...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/18
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Tak by si snád vedel povedat ,ako by si to ako majitel hry spravil ty?Bez urazky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Naposledy upraveno: 19/7/18
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Na nic nenarázam,tie posty som prehliadol.Take radikálne postihy zial zrejme neprídu,ze ti dochadza trpezlivost je pochopitelne pretoze poctivi ludia potrebuju vydiet aj vysledky,ale treba vyčkat ako sa to vyvinie a ake dalsie postihy z toho vsetkeho dalej vyplynú
     
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
  9. Korben

    Korben User

    Łïmïtlεşş, Si piš, že v dnešnej dobe by si skrachoval a firma ako taká, musí živiť zamestnancov a vo vo votom to je, bolo a bude.
    Hlavné je, že sa niečo deje a dúfam že to neustane a podvodníkom sa bude pravidelne klepať po prstoch.
     
  10. [flav]

    [flav] User

    s casti ma to potesilo ale aj nahnevalo ten postych je o nicom perma .vo firme az by niekto chcel podvadzat a ako sef o tom viem s fleku do sekundy ma padaka aj nocnou hodinou na podvodnikou treba tvrdo nie ako na 3mesacne dieta ktore nevie ze robi nieco zle vsecia boteri su si vedomi ze porusuju VOP tak odchod z hry
     
    pepouch, -baghira2- a **DUCH**67 tohle ocenili.
  11. v prvom rade budme štastný že sa to vôbec začalo riešit áno je to slaby postih pre podvodnikov s tým súhlasim ale doteraz sa to ingnorovalo tak aj mala spravodlivost je lepšia ako žiadna jednoznačne treba trest dat silnejiši ale perma nič nevyrieši počet hráčov je v žalostnom stave nato treba tiež pozerat a hrač kotrý sice botuje ale plati je pre nás všetkych lepši ako žiaden hrač ako napisal korben bez prachov nebude vobec žiadna hra a myslím že všetci čo tu píšeme to robime preto že to tu máme radi a nechceme zanik hry tak budme zhovievavý a vdačny aj za to male zrnko spravodlivosti viac ma hneva že presne viem ktorý hrači na GE4 použivaju loviace programi a tým sa absolutne nič nestalo na toto sa treba hlavne zamerat a nie že si niekto nazbiera nejake učko je to fight hra ale ako hrat proti nesmrtelným to mi niekto napíšte? na záver ak sa obnový populacia hráčov verím že tresty budu ovela prisnejišie žial zatial si to dovolit nemôžme smutne ale bohužial holý fakt ....
     
    -baghira2- a Korben tohle ocenili.
  12. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Zajímaví názor na toto je přímo od jednoho z boteru : (odkaz je na youtube) youtube.com/watch?v=3uUQZYembog
    Ten postih ne absolutně směšný :D
    Clovek co ma lvl 27 a dropne na 21 hmm to bolí, 10mega rsb hmm a ted ma jen 1mega
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Vasil35

    Vasil35 User

    přátelé budme rádi za tresty které dostaly, dřív bylo jen - 50% cti a bz. Jen bych ty nové tresty rozšířil o 100% Uridia. stejně ho nemají nahrané poctivě
     
    Alex2009 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Łïmïtlεşş - v prvom rade ta poziadam o slusne vyjadrovanie. Vulgarizmy zmazane. Je pravda, ze lahko zarabaju na tie hadesky, ale pri nich musia ten cas predsa len travit a investovali vela casu kvoli hodnosti a pokial im ta hodnost padla, tak vsetok ten vynalozeny cas do bran bol zbytocny a urcite ich to aspon zaboli aj ked neelimunuje.
    Uz dlhsiu dobu sa nic nedialo a ked konecne prisli tresty, mozno nie zrovna take, ake sme my poctivi hraci ocakavali, ale aj tak je to zmena k lepsiemu. Na to treba pozerat, ze sa konecne s tym zacalo nieco robit uz.
    S tym suhlasim, ze sa pridavaju rozne nezmyselne designy namiesto inych dolezitejsich veci, ale s tym nic nespravime zial. No spojenie serverov beriem ako velmi dolezity krok vpred, pretoze k comu je 60 poloprazdnych serverov? Radej to pospajat do 20 plnsich serverov.
    Ako som uz pisal, ked neprsi, aspon kvapka. Vyzera to na pekny zaciatok boja proi nepoctivcom, tak budeme sledovat situaciu a samozrejme BP informovat aku odozvu to malo v komunite.
     
  15. No počkám si jak to dopadne u nás na GE4 u těch hráčů co machruji že na ně BP nemá ! Zatím jak jsem se díval tak stále vesele lítají a jen se nám všem smějí !
     
  16. svi1

    svi1 User

    Punisher vím, že je to interní a asi mě pošleš slušnými slovy do háje :D, ale přesto se Tě zeptám: Co konkrétně, případně alespoň obecně, napíšete do reportu ohledně odezvy na tuto situaci?
    Standardně nemám ve zvyku kolem toho moc tlachat, ale tohle mě docela dost zajímá a tak se ptám. Jsi schopný Ty, nebo někdo z týmu mi alespoň nastínit, co se bude reportovat? I když, jak jsem již psal, je to interní a tudíž nic pro obyčejné hráče, ale zas je to za komunitu a tak bych za sebe chtěl vědět ...
     
  17. Korben

    Korben User

    Čo by si napísal ty?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. svi1

    svi1 User

    Korben že komunita vnímá tento krok jako správný. Že je komunita ráda, že se konečně po dlouhé nečinnosti začalo něco dělat s podvodníky. Ovšem otázka trestu je rozporuplná.
    Dle části komunity jsou tresty slabé (zde jsem silně zaujatý, tím pádem neobjektivní, ale já si to dovolit můžu). Část se ztotožňuje s tím, že je nepoctivcům odebrána čest a zkušenosti a tím pádem klesla nepoctivcům hodnost, což někoho dost zabolí. Část komunity si představuje odebrání veškeré výbavy, profil pilota, uridum.
    Velká část poctivě hrající komunity netrpělivě čeká na další kroky, které BP bude dle avíza dělat a na další vlny v banování a na informace o průběhu.
    Část komunity očekává přísnější trest pro nepoctivé hráče. Nezanedbatelná část komunity se směje a myslí si, že přístup BP je špatný a ban 14 dnů je výsměch. Část komunity má názor takový, že je to málo a volají po perma banech.
    Drtivá většina poctivě hrajících hráčů se shoduje, že by se měli nepoctivci řádně potrestat. Pohled na tresty se liší viz výše. Všichni čekají na další kroky, které BP podnikne ...

    Korben a teď mi řekni Korbene, co budete psát vy?
     
    Sirpierre* a **DUCH**67 tohle ocenili.
  19. Že jsou slušní hráči z těchto směšných trestů dost naštvaní!!!

    Procházím TOP 30 na cz3ge2, a pořád je mi špatně. Jsou tu hráči, kteří mají nalítáno 5000 hodin, třeba tento:
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=BLH2g&profileCheck=MAF6z&lang=cs
    ale i tací:
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=2qF4A&profileCheck=56taR&lang=cs
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=5qlI1&profileCheck=EdmQr&lang=c
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=309RK&profileCheck=51IBU&lang=cs
    https://cz3.darkorbit.com/index.es?profile=3Ch2R&profileCheck=5oxBX&lang=cs
    Takže Korbene, není to dobré, podívej se sám. Komu ze to brali body? No botařům asi ne.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/7/18
  20. svi1

    svi1 User

    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.