Návrat do hry - otázky

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem =Streuner=., 11/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. On doslova píše "jsem se lognul". Kdyby ho smazali z databáze, tak se "nelogne". Ale nic.
     
  2. g555stein

    g555stein User

    @Delta-7925H Ahoj,reagujem na tvoju spravu. Tiez som mal podobnu skusenost,jedna sa o rok cca 2021. Hraval som od 2019 do 2021 aktivne DO,potom ma to prestalo bavit a cca 6mesiacov som sa nenalogoval do hry. Po istom case som sa vratil do Hry, Level,cest,uridium a kredity tam boli. Lode a designy,profil pilota tiez. No co sa tyka vybavy a municie tak tam nebolo nic,vobec nic. Pisal som na podporu hry a po niekolkych dnoch sa to vyriesilo a bolo mi to navratene :)
     
    Delta-7925H tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já psal, že dali účet do holdu a to znamená, že je dočasně smazaná výbava, ale účet jinak funguje. Je vidět, že se v tom opravdu vyznáš.
     
  4. Nikde jsem nepsal, že se v tom vyznám, ty chytráku. Za ty 4 roky co to hraju už jsem potkal 8 lidí, kteří ječeli, že nemaj výbavu a všichni do jednoho zapli jinej server. Dal jsem tady eventualitu a možný vysvětlení. Jestli je to jinak, OK, je to možný, s tím opravdu zkušenost nemám.
     
  5. Ahojte, práve som si vycraftil orcusa, mám na ňom
    2% prenik štít, 23% bz, 1%dmg hráči
    11% štít 1%BZ
    - 1 % Poškodenie hráčskych lodí, +13 šanca na zásah

    ak správne rozumiem všetky staty mám takto x1,73?

    čiže napr hp mám +41,52?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. apepicek

    apepicek User

    šel by nějak zjistit id do do hry
    • Łƴcans σƒ Hэℓℓ
    • Zkratka klanu Łyc™ BumBleBee-18LvL global evropa 2
     
    Naposledy upraveno: 3/7/24
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    apepicek, Zadal jsi tu docela podivné informace. Pokud jsem z toho vyčetl správně, že toto je nick : BumBleBee-18LvL, tak tento nick ve hře není. Otázkou je, co se s tím účtem stalo? Co s ním řešíš, že potřebuješ jeho ID?
    Nemúžeš se přihlásit, nebo ti to píše, že máš špatné jmén, nebo heslo?
     
  9. apepicek

    apepicek User

    Zadani špatné jména


    ----------------------

    a nejde se prihlasit dal sem at mi poslou na emayl novy heslo na obnovu a neprisel emayl id na to azch v2d2l co snim je jeste pred tydnem sem hral na forum ten ucet je

    ------------------


    a pise to nebil nalezen ucet
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/24
  10. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    apepicek nepiš více příspěvků pod sebe a používej funkci upravit. Příspěvky máš spojené do jednoho.

    Komunikoval jsi někdy z toho účtu přes email s podporou hry? Pokud ano, najdeš odpovědi kde bude i tvé ID účtu.
     
  11. apepicek

    apepicek User

    mě se neukazujou v emalu spojene věci stimto učtem všechno fuč transakce sem tam měl jestly to nějak pomuže
     
  12. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    apepicek pokud tam máš transakce musí tam být i konverzace s podporou. Pořád se apeluje na hráče, aby měli své ID účtu někde uložené.
    Máš někde alespoň přesný nick ve hře a nebo třeba profil pilota?
     
  13. apepicek

    apepicek User

    jen na přispěvky na forum

    -----------------------------

    BumBleBee-18LvL,přesnej nick a spotporou sem ttransacky neměl nějak rešenou profil pilota ee taky neuložen
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/24
  14. Neměl bys za tu dobu, co to tu řešíš, vyexpenýho apepíčka na stejný úrovni jako ten nejspíš definitivně ztracenej účet?
    A teda, já píšu jak vandrák, ale tohle, to je něco, nic ve zlym.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Netušíš, kolikátý jsi byl v topce? cca, přibližně?
     
  16. apepicek

    apepicek User

    tak to vubec nevím
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    apepicek, A nepíšeš náhodou špatně nick, nebo heslo? Nemáš zapnuté velké písmo při psaní nebo vypnutý num lock?
    Jen se zeptám, neklikal jsi na nějaký výhodný odkaz z e-mailu zaslaný ve hře?
     
  18. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    apepicek bohužel bez ID účtu se to nevyřeší.
    Nick ve hře ani profil pilota teda nemáš. Kdy jsi byl naposledy přihlášený na účtu ?

    ZOHAN cením že se snažíš pomoct, ale bez ID to nikdo nevyřeší.
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  19. apepicek

    apepicek User

    v pondělí azž skoro do večera ee jen sem potřeboval postat na změnu hesla a ten nepřišel ani spam
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    apepicek, A byl jsi v klanu Lyc? Tedy toto pondělí ti účet fungoval a lítal jsi a na žádný odkaz z mejlu jsi neklikal?
    a z klanu jsi neodcházel? Znají tě tam lidi? Zkusím to najít a zeptat se večer.