Návrhy Návrh na novou loď

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem morthiumCZ, 4/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste ji v DO ?

  1. Ano

    31.8%
  2. Ne

    68.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PaiMei

    PaiMei User

    morthiumCZ Na rovinu, myslím, že ani ty by jsi s novou lodí nelítal. Už z historie mých příspěvků je jasné, že jsem odpůrcem zavádění nových lodí a designů do hry, ale většinou šlo o návrhy, kdy byla navrhovaná loď silnější. Tady je to obráceně a loď je vlastně velmi slabá. Teď přišel například Pusat a i když je to design a ne loď, zase to ovlivnilo hru. Pusat v rukou průměrného hráče, radost pro lovce. V rukou full elity smrtící zbraň rozevírající nůžky mezi top a středem. Mám v hangárech 4 lodě a na ně všechny designy. A jak je to v praxi? Lítám na golikovi s vanquisherem, případně s dimisherem, na Veze s pusatem a na aegisce s veteranem. K čemu by mě byla nová loď (v případě, že bych začal s novým účtem)? Nakonec by to zase zůstalo u těchto tří lodí. A k tomu se dopracuje nakonec skoro každý. Postup ve hře je leonov, vega, gol a pak případně aegis, citadela. Ostatně, možná by stálo za to zjistit nějakou statistiku používanosti jednotlivých lodí a designů v rámci celého DO, mě by toto docela zajímalo.
    Za mě ne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. akegenda

    akegenda User

    Hlavně , jako začátečník bude celkem prodělávat na raketometu ne ? :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Alyctro

    Alyctro User

    suhlas a nova lod naco komu , v tejto hre ta lod z biedy nevytrhne ,ked nie si nadupany s lf4 . je par zberačov lodí ,co chce mat vsetko ,tak možno len z toho dovodu nieco fakt efektne ,nie trapne jak pussat ,ale to je vec vkusu :D ,
    - mna skor napada dat ako bonus k dmg podla hodnosti nejake to percento , su hraci co idu po hodnosti (lebo hraju plnia ulohy ,..)ale su i takí, co zradzaju firmu kaslu na hodnost zavadzaju hracov bo podla hodnosti vyzeraju slabo :D to je ok , ale kebyze dame podla hodnosti cosi navyse, snazivý získaju ,tí co im to bolo jedno stratia ,to su tí zradcovia firmy a tí čo strielaju vlasných ,..a tí čo su už nadupaní ,tí su silní tak ci tak, takže ci mi dá dmg o par 1000viac je uplne jedno :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Píše tu že hraci by kupovali uridium ale nová lod by byla za kredity? myslím že tu mame už dost lodi na výběr.Snaha se cení ale neprojde nova lod tak za me ne
     
    bhagira22, -baghira2- a Koudy-OP tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.