Navštěvavanost fóra a jeho budoucnost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TRIXT, 16/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TRIXT

    TRIXT User

    Gelda: No lidé nečtou rádi VOP a podobné právní dokumenty. Jsou pro ně nezajímavé nudné a i když jejich důsledky mohou být pro ně katastrofální, nestarají se o ně. Jde o to jim předložit témata která je zajímají. To, že si nakonec přečtou i VOP je spíše jen důsledek toho, že se začnou pohybovat na fóru.

    Problém je i to, že hodně hráčů neví o existenci fóra. Z těch co o fóru ví pak hodně z nich má o fóru nevalnou představu, neb jejich spoluhráči jim předkládají neseriózní informace. A to že existuje nějaká bible ví opravdu jen málo lidí. ;-) Poptej se v klanu, pokud tam máte začátečníky a uvidíš sám.
     
  2. Gelda

    Gelda User

    Nějakého toho začátečníka máme a forum navštěvujeme poměrně často a mnohdy se i pobavíme co jsme kdo našli za kuriozitu a dalo by se říct že se snažíme jakmile se dočteme něco zajímavého házet si odkaz a sdělit si co jsme našli. Myslím si že to samo o sobě pomůže udržet lidi, hru a forum v chodu. Alespoň u nás v klanu.

    Neochota číst dokumenty ta je jasná ale vždyť je to naprostej základ :) Stejně tak jako bible... Když si koupí nějakou stolní hru tak taky nejprve naštudujou pravidla a pak až jdou hrát :) A to bude možná ten problém. Dneska znají jen PChry. Ty nainstalují, hrajou a když nevědí co mají dělat nebo proč jim ta hra nejde tak místo čtení manuálu a googlení tu hru zahoděj s tím že je " blbá " :) Po takových lidech nemůžeš nic moc požadovat :) A bohužel co jsem měl možnost být svědkem jedná se o spoustu náctiletých kteří tvoří alespoň na CZ serverech poměrně velkou část hráčů.
    A zbytek hráčů jsou pracující lidé kolem tech 30ti let přibližně kteří dojdou z práce, vybalej nákup, poděkujou ženě za večeři, daj spát děti a pak maj ty svý 2-3 hodinky klidu na hru :) A to si raději zalítají nežli aby hodinu prolejzali forum :)

    O existenci fora samotného se mnohdy také neví. Moderátor na nějaký hráčův dotaz na chatu odpoví odkazem ať jde na forum a oni prostě neví :D

    Možná by zájem o forum zvedla témata o něž by měli hráči zájem.. .Ale jak říkám většina hráčů pomalu ani není plnoletá a jediný co je zajímá jaká je nejkrvavější střílečka a Fcb :D Založ téma na jedno z toho a oni příjdou :D
     
    -baghira2- a AnonymouS- tohle ocenili.
  3. Gurmán

    Gurmán User

    podle mě není na škodu, když sem chodí málo lidí. Forum je tu od toho, aby hráčům pomohlo, a na to je to české naprosto ideální. Není potřeba tahat "reklamu" (populistická témata) i sem. Kdo chce, ať sem chodí. Kdo sem nechodí, je to jeho chyba :)

    A je zcela logické, že se strmým úbytkem hráčů bude ubývat i diskutujících na foru. Pokud chcete něco řešit a přitáhnout lidi na forum, musíte je nejdřív přitáhnout do hry. V tom případě - hodně štěstí, budete ho potřebovat :)
     
  4. Crystal

    Crystal User

    ja osobne si pockam az prebehne uprava for ktoru spominal belgam...a potom uvidime aky posun forum dosiahne, potom sa vyjadrim a skusim este popremyslat..

    ale pravda vsetko zavisi od hracov, a ako vieme vacsie % ludi su proste lenive,arogantne tvory co chcu hned vsetko zadarmo a tak ako im vyhovuje, a bohuzial tak aj dnes hra vyzera :)

    vinu nesu hlavne hraci, ale aj BP zato ze im dovolilu hru tak zdevastovat...
    osoben od blokacie kolotocarov si vsimam ze BP sa snazi skor napravit to co pokazili, ale neviem, zda sa mi to zatial malo ucinne
    nato aby sa prilakali hraci na forum, treba prilakat hracov do hry...
    napr. ako jeden z mojich napadov... uprava akcii DO
    dalej by BP malo viac spolupracovat s forami, casto sa stretavame ze BP ani nezasle info k iakej novinke, ako boj o vplyv...je mnoho detailov ktore by sa mali pomenit a spolu by sa urcite zvysila aktivita na forach...
     
    Naposledy upraveno: 17/9/14
  5. pajix

    pajix User

    Ďalšia vec. Príklad z dnešného rána. Otvorím si fórum a čo nevidím. Nadpis ktorý človeka uchváti tak a už dost......jsem rád když po ránu někoho uchvátím...nechci tady spamovat,ale když už jste mi to zavřeli (nedivím se) tak snad jen bych rád dodal,že mám snad právo říct svůj názor i když byl ve výbuchu vzteku....a proč by nemohlo byt vlákno kde si hráči budou stěžovat na určité hráče a požadovat jak je to možné mít dmg,štíty a zároveň rychlost??Jsem si vědom,že bych tam byl asi taky jako za podvodníka,ale mě by nedělalo problém se k tomu vyjádřit a nebo to prostě ignorovat,když by toho bylo moc....co je na tom špatného si v takovém vláknu vysvětlit,proč určité věci fungují...a popřípadě nefungují???když už na tom fóru jsme tak proč si to nevysvětlit???fórum právě proto vzniklo aby se předávali informace a o daném problému řešila daná věc,která nás páli...a Vás mody chápu....ale mi už fakt nejde abych držel hubu a krok....a klidně mě za idiota považujte,nebudu se zlobit.Máme právo vyjádřit názor...já ho nikomu neupírám,tak ho neupírejte ani mi.Děkuji za pochopení.
     
  6. Korben

    Korben User

    pajix Kedy si už prečítaš Jak správně přispívat na forum . Ďalej čo sem miešaš podvodníkov ? To tu nemá čo robiť a nebudeme na fóre riešiť žiadne tvoje podozrenia. Ak máš nejaké dôkazy, tak si napíš na podporu hry. Nikto tu nebude obviňovať žiadneho hráča, na to fórum neslúži.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. pajix

    pajix User

    oki.já vím...nadále budu se snažit být v klidu.ale .... i tak dík a omlovám se.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  8. -xghost-

    -xghost- User

    To téma na neoficiální informace by se mi líbilo. Jasně že se nesmí šířit nepravdivé informace. Ale taková spekulace přeci není ani pravdivá ani nepravdivá. O její pravdivosti rozhodne až budoucnost. A v takovém tématu (název) by přeci bylo jasné, že jde o spekulace. A pokud by někdo byl tupý a bral tyto spekulace vážně, případně kdyby přetékaly i do jiných témat, není nic jednoduššího než zavírat (případně odkazovat ať si spekulují tam, kde by to k tomu bylo určeno). Na ENG to funguje. To sice není předpoklad, proč by to muselo být i na CZ, ale funguje. A předpokládám, že tamní moderátoři by nezaložili téma, které je proti jakýmkoli obecným pravidlům BP.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  9. Korben

    Korben User

    -xghost- To nieje len o téme, ale aj o mentalite národa. Tu stačí aby sa niečo ráno šeplo a večer nerobím nič iné, len uzatváram duplicitné témy.

    Scénar: Príde hráč na fórum, hodí sem nejakú fámu, vzápätí na to sem príde iný hráč, prečíta si to, príde na TS, tam to vykecá, samozrejme že to ešte prilepší, hráči na TSku to posunú ďalej , začnú to šíriť na chate v hre, kde dostanú ban za nepravdivé informácie, následne na to prídu na fórum, nadávať že dostali ban a vytvoria k tomu milión tém a žiadosti o unban , no a hlavne sa budú odkazovať na to, že to čítali na fóre. ;)

    Akcia > reakcia > dôsledok.

    Ako sa tu stáva, tak hráči našej komunity, dokážu urobiť z komára , velblouda. Po Slovensky, z komára, somára. :D
     
    -baghira2- a (deleted user) tohle ocenili.
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: No možná, kdyby se to udrželo v rámci jednoho vlákna, nebylo by třeba uzavírat tolik duplicit. Navíc, tomu co popisuješ v příspěvku, stejně v realitě nezabráníš. Lidé se o tom chtějí bavit. A když je za to banujete, pak máte problém s tím, jak vás lidi vnímají. Uznávám ale, že lidem vysvětlovat pořád dokola, že je to jenom spekulace, je těžká práce. ;) Na druhou stranu, existuje i skupina uživatelů, která i na těch TSkách uvádí informace na pravou míru a tím vám pomáhá. Nejste v tom sami. :)
     
  11. Korben

    Korben User

    Ak sa hráči chcú o podobných fámach baviť, majú na to FB , tam to môžu naťahovať donekonečna.
    Ak by bolo fórum moja práca, ktorá by ma živila, tak tu môžem sedieť od rána až do večera a robiť poriadky , ale takto by sa stávalo, že by sme tu nič iné nerobili , len upratovali fórum. Stačí že občas vypadne hra a to tu potom človek nestíha lietať za spamermi.
    Možno niekedy niečo skúsime, ale to budeme musieť dobre ošetriť, lebo vždy sa nájde človek, ktorý nám z radosťou vyhodí na oči , to čo by sa v takej téme písalo. :)
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  12. tak ako mi zafod napísal že píšem nezmysly, práve takouto úpravou fóra som myslel tú motiváciu. Máme atraktívne fórum s veľmi pekným designom. za to palec hore a možno práve toto pritiahne nejakých hráčov. len keď sa o fóre bude nadalej na chate rozpraat ako doteraz tak neviem či sem niekto novy vôbec príde :)
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Viz. Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre. OT smazané.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.