Zpetná vazba Navýšení studijních bodů v PP

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 8/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Navýšení studijních bodů:

  1. 50

  2. 60

  3. 70

  4. 80

  5. 90

  6. MAX 95

Vícenásobné hlasování je povoleno.
Výsledky jsou viditelné až po hlasování
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Vím, že většina hráčů tohle nemusí ještě řešit, ale je tu spousta hráčů, kteří mají 50 SB v PP a možná to tak mají už několik let.
    Navrhuji tedy, aby se BP zamyslelo nad zvýšením SB v PP například na 60, případně strop nedala.
    Nechápu, proč je počet SB omezený a jelikož se cena zvedá exponenciálně, tak nehrozí, že by někteří měli full PP jentak a vliv na hru by byl minimální vzhledem k cenám, ale bylo by se alespoň pomalinku kam dále posouvat ve hře, i když za těžké prachy.
    Dalším důvodem je, že LGD nejdou použít nikde jinde a to co utratíme v tech centru je vážně minimum i s nonstop stavbou...

    Ceny SB by byly potom takovéto:
    (navíc můžete vidět, že opravdu nejde o levnou záležitost - poslední SB (95-tý by stál 233.000 LGD!!!)


    513522
    523874
    534261
    544687
    555156
    565672
    576239
    586863
    597549
    608304
    619134
    6210048
    6311053
    6412158
    6513374
    6614711
    6716182
    6817800
    6919581
    7021539
    7123692
    7226062
    7328668
    7431535
    7534688
    7638157
    7741973
    7846170
    7950787
    8055865
    8161452
    8267597
    8374357
    8481793
    8589972
    8698969
    87108866
    88119753
    89131728
    90144901
    91159391
    92175330
    93192863
    94212149
    95233364


    Výhody:

    Hráč: měl by kam dále růst
    Komunita: rozdíl by byl minimální
    BP: Někdo by za LGD určitě zaplatil

    Nevýhody:
    Hráč:
    Komunita:
    BP: Minimum programování
     
  2. Rozhodně bych nechal těch 50. Ono to má svůj důvod. Takhle sa musí každý rozhodnout do čeho to dá. Samozřejmě zaklad v HP, DMG a štítech má asi většina hráčů, ale pak se každý musí rozhodnout, jestli chce víc cti a bz, nebo lepší kořist z boxů, rychlejší opravy nebo snad vylepšení raket nebo min. Já si myslím, že takhle je to ideální a každý se musí rozhodnout co chce.
     
  3. svi1

    svi1 User

    Hlasování chybí.
    A čeho by se měly studiáky týkat? Stávajících schopností? DMG, čest, HP,...? Nebo máš namysli něco nového? Nebo se nápad vůbec netýká specifických schopností a jde jen o to utratit logdisky?
    Odkazy na správnost návrhu Tobě dávat je myslím zbytečné ... :)
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jj, já jsem úplně na anketu zapomněl, je tam vložená. :)

    Normálně tak jak píšu, jen navýšit počet stávajících SB, schopnosti bych neměnil a navíc nemám takhle konkrétní návrhy vůbec rád. To je na BP co vymyslí. Proto píšu jen čistě o navýšení nebo zrušení limitu Studijních bodů.

    Já chápu limit 50, že každý se musí rozhodnout, ale to musí každý, ať má 30 nebo 70!!!

    Lorde, sám vidíš tabulku s cenama, a kdo má 60 bodů nemá úplně jen mikrovýhodu oproti tomu co má 50 bodů, a cenový rozdíl si spočítat dokážeš. :)
    Zvolit kam utrácet si musel každý a bude muset i nadále. Full profil bude mít málokdo. Neočekávám ani že někdo dosáhne jentak 60ti bodů, natož 70ti a víc. A pořád jde o to, co si hráč nechá na později.

    Logdisky pro lidi, co mají full PP ztratily smysl. A nečekám že tu bude někdo, kdo si to nakoupí a bdue mít nějakou extra výhodu, nebude.
    Ale jelikož hra stagnuje a není nic nového, tohle je obrovsky drahá záležitost s minimálním bonusem (téměř žádným), ale bude to stále něco, v čem hráči mohou pokračovat, i když mají vše full. A spousta hráčů potřebuje, aby měla kam růst, i kdyby to nebylo ani trochu poznat na kvalitě lodě... Nejsou to žádné nové lasery, nikomu to nezvedne damage ani štít (jak píšeš, tohle už všichni mají), ale prostě bude tam vidět progres. Prakticky není důvod, proč tenhle návrh odmítat, slabší hráči na tom tratit nebudou, silnějším to nepomůže tolik a rozdíly tam budou neustále. ;)
     
  5. daj pokoj uz s tym posilnenim uz aj tak je ta sila a stity prastene naco nieco zvysovat jednoznacne NiE
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Prosimtě o čem zas mluvíš? Očividně jsi opět nepochopil, o co mi šlo.
    Žádný dmg ani štít ti to nezvedne, ty už dávno všichni v PP mají...

    Pak se není čemu divit, že určitá hlasování neprojdou, když hlasujou lidi, co nevědí ani o čem návrh je a nepřemýšlí... ;)
    Pro pomalejší teda jinak: Pokud někdo přiřazuje body 50+, tak je může dát tak max na nějaké rychlejší opravy, možná dosah min a podobné nepotřebné věci. Žádný rozdíl.
     
  7. ta hej ale za tu sumu to nestoji sa nehovor ze neni do coho davat uri
    .. boostre atd.. a ked nie tak nechajte cuby inym a nefarmite ich
     
  8. Borat

    Borat User

    SSCUltimateAero len pre info. Študijné body sú za logdisky a mnoho hráčov ich ma z klikania brán. Tak najprv čítaj a potom piš aby si tu nebol za ťuťmaka :)
    A nechápem prečo sem pletieš cubikonov.
     
    Altlantis a svi1 tohle ocenili.
  9. svi1

    svi1 User

    SSCUltimateAero on psal o logdiscích a ne o uridium.
    Badmaniak dosahy, zvětšování prostoru atd ... možná, pokud nebude zvyšování štítů a DMG tak snad ...
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    I to urko není mimo brány kam dávat. Mám boostry nonstop, i munice tak akorát a furt to jde do plusu. :) Ale za GD bych to asi nedával, to je fakt.

    svi1: štít a dmg má každý do 30ti SB, takže tam už to stejně všichni budou mít. :) A těch pár % na rozsah min a tak není zas tolik za tu cenu, když si přepočteš ty lgd na uri.
    Chápu, že tu nikdo nechce zvyšovat dmg ani štít, však jsme se o tom už kdesi bavili. Tady to je podle men docela dobrý kompromis. Výhody se neustále snižují protože kam dát další SB už nejsou tak lukrativní věci a cena se exponenciálně zvyšuje.

    O co mi šlo je to, že pokud někdo fakt potřebuje progres na lodi, i kdyby nebyl vidět (mimo ranky a TOP), tak tohle je docela dobrá věc. Za milion učka si můžu koupit 60tý studiják, hodit si ho na zvýšení nákladového prostoru o 5%, všichni se mi vysmějou, ale já budu mít dobrej pocit, že jsem postoupil v kvalitě lodičky. :)
    Nehledě na to, že užití pro logdisky není, přestoež to slibovali v Montáži - a nic. :)
     
  11. a ked je niekdo Ultra Fullka ktora ma vsetko ala Top 50 hracov co maju cez miliony x4 na ucte mega U tak co maju kupit ? boostre na rok dopredu ? rozmyslaj predtym nez nieco napises
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.