Názor operátorů!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D*E*V*A*S*T*A*T*O*R*, 11/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Podle mě je toto forum nespravedlive a neochotné.Alespoň podle Administrátorů co jsem poznal.Určitě velká spousta lidi má stejný problém jako já.Timto je chci požádat o oporu v tomto tématu.Například mě tu pukl 5x iris a to i přesto že jsem mě CPU na obou konfiguracích, ale i tak mi napsali že jsem neměl a že je to moje věc.A když se snimi začnete dohadovat tak napíší že to požadují za uzavřené a dají LOCK!!Ikdyž máte pravdu tak stím nic neudělají!Žádne odškodnění.Prostě nic a dokonce ani neuznají že je chyba na jejich straně a to mě na tom nejvíce štve!!!!!

    Předem děkuji lidem co mě podpoří a doufám že sem příjde nějaky seriozní člověk z Dark Orbitu a pokusí se mě pochopit.
     
  2. LukTok

    LukTok User

    Hele, chápat, jak chápat. Pokud jsi si jist, a máš pro to důkaz, nejlépe fotku před a po nehodou, nemáš se čeho strachovat. Jinak co se týče CPU, vždy je lepší si ty letounky hlídat sám. Pokud si je hlídáš, nemůže se stát, že bys o ně přišel.

    Jinak vyvaruj se útoku na "operátory", oni se samotnou hrou mají společné jen hraní. Maximálně někteří mají pravomoce prohlédnout tvůj účet, pokud k tomu dostanou povolení, nebo co to.

    Na jejich straně chyba být nemůže, může být jedině na straně BP. Operátoři jsou také jen hráči... :)

    Jinak nesouhlasím, admini a moderátoři (čeští a slovenští, u ostatních nevím) jsou milí a rádi pomáhají. Kdyby tomu tak nebylo, neměli by ani tyto své hodnosti a pravomoce. Ber to s klidem, je to jen hra, vše můžeš (dnes už poměrně lehce) získat zpět... :)
     
    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* tohle ocenil(a).
  3. V tom případě se ptám na co je to CPU když si to mam hlídat sám?
    A ktomu že rádi pomáhají tak to znam jen jednoho co rád pomáhá.A ostatní se tě chtějí jen rychle zbavit, ale diky za tvůj názor.Byl velmi dospělí.A to bez sarkazmu.Je na tom vidě že máš kladné mínění o operátorech a to je fajn.Bohužel o mě se to říci nedá. A je to škoda:(
     
  4. Korben

    Korben User

    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* v lodi si žiadne CPU nemal, je o tom presný zápis. Tak že sa nás tu nesnaž v žiadnom prípade osočovať. To že ty si do lode vložíš CPU až potom , tak to ti vôbec nepomôže. Ak je CPU v lodi , tak je tam presne ID daného CPU a tak je aj vidieť koľko opráv to CPU ešte má.
    CPU si mal naposledy v lodi 09.02.2014 o 11:12:08, ale už o 13:52:11, si tam CPU už nemal.
    Letouny ti pukli 10.02.2014 o 17:29:56.

    Zdá sa ti že si to vymýšľam ? Myslíš že máme dôvod klamať ? Čo by sme mali s toho ?
    Riadime sa podľa toho čo je zapísané na tvojom účte.

    Mimochodom, predchádzajúce príspevky sa necitujú.
     
  5. Sid

    Sid Guest

    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* doporučuji pořádně nastudovat co to CPU je vůbec zač a jak se s ním pracuje.

    CPU-oprava letounů DR001-CPU

    CPU-oprava letounů DR002-CPU

    CPU samo o sobě bez potřebných zdrojů a správně nastaveno(zapnuto na herní mapě) je ti k ničemu. Největší chybou je, že hráči si CPU dají pouze do jedné konfigurace.

    Dále je spousta vykuků, kteří si CPU vloží do lodi, až jim letouny pokřupou, bohužel, mají smůlu, i o tom je záznam, kdy se CPU do lodi vložilo :)

    Další chyba se stává, když hráč využije warpu a poté se rozčiluje stejně jako ty, on totiž není golík jako golík :)

    To je pouze příklad, aby jsi si uvědomil, že loď v prvním hangáru můžeš mít vybavenou vším, ale loď se kterou lítáš je třeba v druhém hangáru.
     
  6. D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* , osobně se nechci moderátorů a administrátorů ani zastávat, ani je hanit. Pokud si vybuduješ na fóru pověst slušného přispěvatele, budou se ti vždy snažit pomoci. Spoustu věcí nemohou změnit, jako třeba otázky plateb, bonusových kódů, ale snaží se hráčům pomoci. Dokonce i bývalým botařům nebo těm, kteří se nezeptají správně, na správném místě, nebo vulgárně. Kdyby si každý hráč přečetl VOP a jak jaká součástka a loď funguje, jak vyčistit počítač, jak zabezpečit účet a mail, tak by tady na fóru byla desetina vláken a příspěvků.
     
    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* tohle ocenil(a).
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Side už podruhé tvrdíš, že CPU opravy musí být nějak zapnuto. (Psal jsi: ... správně nastaveno(zapnuto na herní mapě)...). Ale dle mě stačí ho vložit do obou konfigurací a mít dostatek oprav v tomto CPU a dále mít dostatek kupónů pro opravu či uridia. Myslím, že mluvit o jeho zapnutí je zavádějící. Nebo se nějak mýlím?
     
  8. OK tak ja to nechám být asi si dam z DO chvilku pauzu a pak to zkusim odznova.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    D*E*V*A*S*T*A*T*O*R* - ono je tazke priznat si vlastnu chybu,je lahsie obvinovat niekoho ineho a zbavit sa tak vycitiek,ze si prisiel o nieco,ale zial udaje na tvojom ucte nepustia.Dostal si uz vyjadrenia,ze v okamihu puknutia si dane CPU nemal proste a tak nevidim dalej co riesit,kedze je to raz tak.Do buducna sa snaz riesit veci s chladnou hlavou a bez tej kopy vykricnikov a obvinovani.
    Navyse Irisky ako take nie je tazke vydrazit,horsie to je,ked uz mas na nich upgrades,co stoji nemalo uridia.

    Uzatvaram,LOCK!
     
  10. Sid

    Sid Guest

    TRIXT tak se zdá, že máš pravdu. Od poslední úpravy rozhraní není nutno CPU nějak aktivovat, stačí si pouze zkontrolovat, zda je v dané konfiguraci přítomno a případně kolik má v sobě oprav. Jak se CPU bude tvářit a chovat pokud bude mít nedostatek něčeho nedokáži říci, mám k dispozici pouze čerstvě zakoupené CPU a na testování dalších věcí nemám momentálně dostatek času.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  11. Belgam

    Belgam Guest

    Ja jen autorovi osvezim pamet:

    Naposledy CPU bylo v lodi 2014-02-09 11:12:08
    Prvni udalost kdy prisel o letouny : 2014-02-09 20:37:32
    Druha udalost,kdy prisel o letouny: 2014-02-10 17:29:56

    Mezi tim co bylo cpu dano ven z lodi ,bylo nespocet smrti. A svadet to ze to nefunguje,je hloupost a jen se snazis ziskat neco o co jsi prisel vlastni vinou.
    Ono to cpu funguje a dobre, vcera naposled testovano a vse jak ma byt,pokud tedy je v obou konfiguracich.
    Kdyby tam byla chyba,tak se to ukaze.

    Ono totiz kazdy letoun i cpu maji sva cisla a vse se eviduje,kdy,jak a proc kdo prisel o letoun.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.