Chyby (NE) upgrade laserov

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Tomas_sssSSS, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Stalo sa niekomu, že vylepšil lasery a v konečnom dôsledku ich nemá. Pretože pred dvoma dňami som vylepšoval 17 laserov na lvl 13, pričom som ich už pár na lvl 13 mál. Momentálne však mam len 17 vylepšených laserov. Písal som aj na podporu ale moc nevyrím v to, že by mi pomohli. Chcem len vedieť či sa to niekomu tiež stalo. Nemrzí ma ani tak to U, ale najmä ABR, ktoré som minul.
   
 2. Kernys

  Kernys User

  Nemáš to v jiné lidi? To se mi už stalo. Vyrobil jsme prometheus a mezitim jsem měl phenixe (klikal jsme brány) a ten laser skočil automaticky do výbavy pheonixe...Trvalo 3 dny než jsem laser našel :D
   
 3. Nie. Isto ch nemám v iných lodiach. Navyše ja sa na to pozerám cez montáž alebo celkový inventár a tam vidím len 17 vylepšených laserov.

  "Dobrý den,
  je mi líto, ale žádný problém jsem na Vašem účtě nezaznamenal. Všechny lasery by jste měl mít v hangáru.

  Přeji Vám příjemný zbytek večera.

  S pozdravem,

  Miroslav"

  Nič iné som ani nečakal. Zaujímalo by ma ako to kontroloval. Ale čo už. Určite mi to nestojí za tu energiu a čas to riešiť, tak to nechám tak. Ale z mojej strany je to veľké sklamanie, že sa stávajú takého chyby v hre.


  Aktuálne 7.8.2020
  Nesuším čo sa stalo (pravdepodobne reštart servera, nový klient....) ale po prihlásení ma v montáži čakalo príjemné prekvapenie, a teda mi pribudli stratené vylepšené lasery.
   
 4. ZOHAN

  ZOHAN User

  Zázraky se asi dějí.
  P.S. Příště bych ti doporučil napsat o jaké lasery se jedná konkrétně, abychom věděli.
  Věř tomu, že kdybych denně kontroloval věci na mém účtu, tak bych se nikdy nedopočítal a údaje v montáži se liší od hodnoty věcí v hangáru včetně množství ABR.:mad::mad::mad:
   
  Fishbi89, pavlaplán119 a -baghїra2- tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku