Chyby (NE) upgrade laserov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Tomas_sssSSS, 5/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Stalo sa niekomu, že vylepšil lasery a v konečnom dôsledku ich nemá. Pretože pred dvoma dňami som vylepšoval 17 laserov na lvl 13, pričom som ich už pár na lvl 13 mál. Momentálne však mam len 17 vylepšených laserov. Písal som aj na podporu ale moc nevyrím v to, že by mi pomohli. Chcem len vedieť či sa to niekomu tiež stalo. Nemrzí ma ani tak to U, ale najmä ABR, ktoré som minul.
     
  2. Kernys

    Kernys User

    Nemáš to v jiné lidi? To se mi už stalo. Vyrobil jsme prometheus a mezitim jsem měl phenixe (klikal jsme brány) a ten laser skočil automaticky do výbavy pheonixe...Trvalo 3 dny než jsem laser našel :D
     
  3. Nie. Isto ch nemám v iných lodiach. Navyše ja sa na to pozerám cez montáž alebo celkový inventár a tam vidím len 17 vylepšených laserov.

    Sprava z ticketov zmazana

    Nič iné som ani nečakal. Zaujímalo by ma ako to kontroloval. Ale čo už. Určite mi to nestojí za tu energiu a čas to riešiť, tak to nechám tak. Ale z mojej strany je to veľké sklamanie, že sa stávajú takého chyby v hre.


    Aktuálne 7.8.2020
    Nesuším čo sa stalo (pravdepodobne reštart servera, nový klient....) ale po prihlásení ma v montáži čakalo príjemné prekvapenie, a teda mi pribudli stratené vylepšené lasery.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/10/20
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zázraky se asi dějí.
    P.S. Příště bych ti doporučil napsat o jaké lasery se jedná konkrétně, abychom věděli.
    Věř tomu, že kdybych denně kontroloval věci na mém účtu, tak bych se nikdy nedopočítal a údaje v montáži se liší od hodnoty věcí v hangáru včetně množství ABR.:mad::mad::mad:
     
    Fishbi89, pavlaplán119 a -baghїra2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tomas_sssSSS - zial pokial si to riesil s podporou hry, tak forum ti uz nema ako pomoct, pretoze my len informujeme hracov, zatial co podpora moze ist preverit dany problem na tvojom ucte. Spravu z podpory hry som ti zmazal, kedze forum nesluzi na verejne zdielanie sprav z z podpory hry.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.