Neaktivita

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Zdar, ako sa dá vysporiadať s mojou neaktivitou v hre? Teraz asi dlhšie tu nebudem, takže chcem sa spýtať, po koľkých dní mi účet zrušia, aby som sa vedel prihlásiť. nechcel by som stratiť tento účet, len kvôli mojej lenivosti :) vďaka za odpoveď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. pecko

    pecko User

    4 týždne a nedá sa to nejak predĺžiť, napríklad žiadosťou na podporu?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ono 4 tyzdne je ta spodna hranica...su hraci,ktori neboli aktivni aj pol roka a nezmazal sa im ucet.Ale to boli ucty,co mali registraciu aj par rokov.
     
  5. CrazyLove

    CrazyLove User

    Z osobnej skúsenosti: účet som mal neaktívny od septembra 2011 s malými prerušeniami do novembra 2013 a účet mi nezmazali. Ale boli na tom účte už v tej dobe stovky €, takže to pravdepodobne bolo aj tým.
     
  6. Korben

    Korben User

    Jednoducho nikto tu autorovi nezaručí že účet bude stále v poriadku.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte nejaké otázky?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac uz neozval,no odpoved dostal,pretoze ucet moze byt no nemusi byt po 4 tyzdnoch deaktivovany.Ale raz za tuto dobu by som sa radsej prihlasil ;)

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.