Nechce se mi načíst hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °°PROMETHEUS°°, 14/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. c.o.b

    c.o.b User

    Kedy to plánujete opraviť proste sa nemôžem prihlásiť do hry hlavná stránka áno ale proste nezapne mi hru ‍♂️ Druhý deň
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. jako zajimalo by mě zda to nejak vykompenzuji když už si lide například i já koupily premium
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. pionyr66

    pionyr66 User

    jo maximalne prachy chtej
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Ale mají to ve smlouvě. Kdo nečte, neví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. No jako klient mi už funguje ale nevím jak mám povolit aby mi fungovali zkratky adobe jsem nainstaloval znova ale na webu chrome mi hra nejde spustit furt zasekne se to ve čtvrtině a nevím už co mám dělat žadný tutorial ani řešení jsem nenašel nepomohl by mi tu někdo prosím ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. *pikatchu*

    *pikatchu* User

    Punisher - nemáš nijaké informacie o kompenzacií lebo takto som premrhal aj denne úlohy ani som si nemohol robiť svoje ani nič ak zase daju boost na xp a česť aspoň budem vedieť že BP na nás kašle .. a další deň premia preč ..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *pikatchu* - zatial nie su ziadne informacie o pripadnej kompenzacii, ma byt rano udrzba a uvidi sa, ci to uz pojde.
     
    †Rikardos†, *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. c.o.b

    c.o.b User

    Stále mi to nefunguje iné serveri idú ale ge5 mi nejde
     
  11. no tak mě to naběhlo takže jsem včera hrál ale zapnul jsem to teď a zaseklo se to na vytváření spojení ... přitom jsem s eještě koukal a nebylo oznámeno udržba aní něco jiného
     
  12. dave78

    dave78 User

    taky mě nejde ge5 vytvaření spojeni a nic
     
  13. jenže oni mají problém i s webovou stránkou darkorbit jak koukám je to pomalé jak něco
     
  14. Zapnuli asi moc nových věcí a akcí a ono to neutáhne,buď to spraví anebo musíme čekat,moc možností není piloti :)
     
  15. teraz ani pve server nejde akoze nic v zlom ale tri roky som tuto hru nehral prave kvoli tymto problemom a inym veciam ktore tu spominat nebudem ale ako vidim nic k lepsiemu sa nezmenilo skor naopak a teraz sa uz dokonca ani na hlavnu stranku nedostanem perfektne tlieskam bigpointu a ich zamestnancom
     
  16. a doufám že nedají rollback nerad bych dělal úkol O krok vzad znova teda zabijět bosse saimonu a mordony protože včera to nešlo mapa úplně přecpaná kéžby sem dali něco jako instance a na ně se napojovali hráči random aby to bylo tak nějak ale to jsem nepatří ale jen konstatuji ...
     
  17. zase to nejde načo davate dalšiu vec do hry ked nemate dokončenu jednu nechapem vaše zmyšlanie ste totalne mimo ? alebo vam to je uplne v paži ? ved trocha rozmyšlajte prve opravim a dorobim poriadne jednu vec a tak pridavam nove veci kriste pane
     
  18. vsak prave takto akurat kazia celu hru za tri roky co som to nehral sa v tomto vobec nezlepsila naozaj velmi smutne inak som zvedavy ked od januara prestane fungovat flash player ze ako tato hra pojde vacsina hier uz presla na ine platformy len tato zaspala dobu
     
  19. no já si myslím že by ot chtělo po spuštění nového serveru nejprve udělat optimalizaci a až potom dělat další ten server je tu krátce na to aby jsem dali hned obsidianové nebo červené a modré bedny kvůli tomu jsme neměl šanci vůbec sbírat obsidianové bedny když to bylo protože mi nefungovalo se připojit a to vzniklo tohle vlákno
     
  20. Minerva

    Minerva User

    Ahoj,
    omlouváme se za nepříjemnosti spojené s hrou, ale bohužel došlo k výpadku všech serverů. BP na opravě intenzivně pracuje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.