Neda sa hrat :(

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤[E]xper[T]¤, 4/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim. Od vcera vecera ked som spustil DarkOrbit tak sa to neda hrat v kuse ma to odpaja a pital som sa klanu na TS a im to tiez robi ... Co s tym je? :(
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Ale mi nehovor ze to je umna len problem ked som s klanom volal na TSku a 3ja sme tam boli a neslo nam to -_- ....
     
  4. Zafod

    Zafod User

    On ti nikdo nic podobného neřekl. To jen ty jsi nejspíš líný přečíst text který je napsán v odkazu.

    Btw:
    Njn, nejde to no....:rolleyes:
     
  5. Ja som to cital ale nic s toho mi nepomoze CCleanerom cistim kazdy den .. Prihlasit sa viem a aj do hry sa prihlasim ale potom mi vypise ze bol si odpojeny a nevidim si ani stihacky a nemozem ani predat naklan alebo zabit na x-8 nejake NPC ... A lagy nemam ,, Mapa sa mi nacita a PC si pravidelne cistim takze som cital co tam je napisane ...
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Ne nečetl, už jen podle toho co píšeš...
     
  7. Vsetky nazva tam co pise tie problem s lagamy , nenacita mi minimapa atd.. Mi Funguje v Poriadku ...

    Ach dajte lock nemam nato nervy vkuse tu bude vipisovat ze som necital a hore som sa rozpisal ..
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Proč mi vykáš? To že se ti nechce číst je evidentní tak si to aspoň přiznej, nebo dané téma opravdu řádně pročti.

    Btw: stále jsem si nevšiml kde ti Korben psal, že problém je u tebe. Můžeš to prosím všem ukázat?
     
  9. Korben

    Korben User

    ¤[E]xper[T]¤ Ja som ti len vložil odkaz, ktorý si si mal prečítať. Ja som nikde od teba nežiadal ani tvoje výsledky a ani nič podobné. Ak by si čítal poriadne čo sa tam píše, tak by si sa okrem iného dočítal: V případě že nic nepomůže máte dvě možnosti: povznést se nad to a hrát i přes případné problémy nebo si dát pauzu.

    Tak že láskavo ma tu neobviňuj z toho že by som tvrdil že je chyba u teba !

    Ja som tu nikde nevidel ani tvoje testy pripojenia , ani aké máš verzie ovládačov ani aký prehliadač používaš, jednoducho som tu nevidel nič z čoho by som usúdil že je chyba u teba.


    Proste ja som skončil s tým že by som od niekoho žiadal testy v prípade ak má hráč problémy v hre.
    Nemáš záujem ty, nemám ho ani ja.

    Chceš nahlásiť chybu? Nech sa páči. Máme tu na to tému. Ak chceš nahlás tam problém, ale podmienka je, presne podľa tam daných pravidiel.
    Hlášení problémů s výkonem hry

    Viac tu nevidím dôvod niečo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.