nedelne misie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 8/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vsimol som si ze te misie su take iste ako aj vlani ale ta nedelna misia je presne ta isa ako minule ale odmena je ovela ovela mensia minule to bolo 5000 U zatazsku a 2500 za lahku neni to nejaka chyba ?
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Zhoda uloh moze byt a co sa tyka odmeny,tak plati vzdy ´´ber alebo nechaj tak´´ Je to ako bonus pocas obdobia pred vianocami a myslim si,ze vzdy lepsie ako nic.
     
  3. ale ja nehovorim ze my vadi ze odmena je mensia ako vlani ale len sa pytam ci nedoslo k nejakej chybe nahodou a este je aj napisane ze na konci kazdeho tyzdna bude jedna tazska a jedna lahka specialna uloha
     
    Naposledy upraveno: 8/12/13
  4. Podle mě za ulohu pěkná odměna :)
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Doporucuji si to poradne precist, protoze se tam pise neco uplne jineho. To je kdyz nekdo necte a pak si vse vysvetli podle sveho.
    Specialni ulohy jsou zacatkem dalsiho tydne a ne na konci tydne.

     
  6. specialnu ulohu dostanes v Pondelok . :) na tvojom mieste by som si to este raz precital : môžete to skúsiť s jednou super špeciálnou zimnou misiou na začiatku ďalšieho týždňa. NIE na konci :):cool:
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    lukskywalker415 - za splnenie uloh dostanes odmenu aj vo forme uridka a myslim si,ze je to pekna odmena.Su to ulohy k dobru na spestrenie hry a ziskania dalsieho uridia,no pokial sa ti malia odmeny,tak nikto ta nenuti robit tieto ulohy;)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.