Nedoriešený ticket s podpory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem bestkillersk, 17/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer,

    10. 01. 2020 som písal na podporu, ohľadom toho, ako som videl 2 hráčov vlastného klanu, ako si na sebe robili úmyselné zostreli, takzvaný " pushing ". Zaslal som linky hráčov, ktoré som si vyhľadal plus, približný čas, kedy sa úmyselné zostreli vykonávali.

    12. 01. 2020 mi prišla táto odpoveď, citujem

    Odpověď z podpory smazana

    Po 12. januári, žiaľ som už neobdržal žiadnu odpoveď a príde mi to dlhá doba, že dodnes ma nikto nekontaktoval, a dané účty hráčov neboli potrestané za pushing, pretože hráčov stále vidím lietať po mapách !

    Jedná sa o [Ticket#2020011037001827], server GE 4/5

    Ďakujem za preverenie a doriešenie tohto ticketu..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/1/20
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    bestkillersk, napsal :
    A to jsme prý na GE-2 toxičtí?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    mě chodí z podpory takové sdělení : Vrátíme se k Vašemu dotazu hned, jak to bude možné - ve většině případů budete kontaktováni zákaznickou podporou během 1 pracovního dne - často i mnohem rychleji.
    Tak možná tam mají zrovna všichni celozávodní dovolenou a nebo koukni sem :
    Plánovaná údržba Podpory
     
  3. Arya

    Arya User

    bestkillersk Ahoj, pokud je tiket stále otevřený, můžeš do něj opět napsat a zeptat se zda situace s tímto hráčem pokročila. Pokud je tiket uzavřený, založ nový.

    Jen upozorním, vzhledem k tomu, že se jedná o globální server, je reálná možnost, že daný hráč spadá pod jinou podporu. V takovém případě, jediné, co je v silách naší podpory, je předání tohoto případu příslušné podpoře, která tyto hráče má na starost. Podpora nemůže řešit cizí hráče, tedy ty, které spadají pod jinou, než českou/slovenskou podporu.
     
  4. Zafod

    Zafod User

    ZOHAN sory jako, ale co má plánovaná údržba podpory na 28.1.2020 společného s ticketem z 10.1.2020?
     
  5. Ahoj Arya, vzhľadom k tomu, že podpora nereaguje na tento ticket, tak píšem práve sem... Pokiaľ bude aj naďalej podpora reagovať na danú vec, ako reaguje doteraz, tak sa zrejme dočkám odpovede, že zostreli už nejdú vyhľadať v lodnom denníku, pretože po mesiaci sa automatický mažú ako mi je známe.

    Čo sa týka hráčov, jeden hráč spadá pod CZ/SK podporu..

    A ešte by ma zaujímalo, z akého dôvodu bol môj príspevok upravený administrátorom a bola z neho vymazaná istá časť ? Tomu nerozumiem, pokiaľ viem, daný koment neobsahoval žiaden zakázaný kontext alebo sa mýlim ? Prosím o vysvetlenie.. :/

    + ešte raz to sem skopírujem na posúdenie

    citujem pána M.

    "Dobrý den,
    Váš problém předám odpovídajícímu oddělení podpory, které Vás bude v nejbližší době kontaktovat.
    Prosím o trpělivost.S pozdravem,Michal"

    Ďakujem za odpoveď..
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    bestkillersk to čo Ti odpovedali na podpore, teda ich správy; sa sem na fórum kopírovať a zverejňovať nesmú.
     
  7. Tak toto by zaujimalo aj mna.Podpora reagovala az po dvoch dnoch to je este ok povedzme,ale od 12teho do dnes je siesty den a ticket nezodpovedany,hraci lietaju dalej veselo,hm tu nieco asi nesedi...
    Co si ako hraci mame mysliet???Ze sa caka kedy to prehrmí?Alebo nieje rovnaky meter na kazdeho?

    A keby aj hrac patri pod inu podporu co ako uz vieme nepatri,tak by mala byt odpovet ze hrac bol posunuty na jemu prisluchajucu podporu.Ale ako uz bolo pisane vyssie,tak jeden hrac spada pod CZ/SK podporu a veselo si dalej lieta.

    6dni bez odozvy,bez preverenia a bez potrestania je uz dost.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Musíš počítat dny, ale ty pracovní. Myslet si můžeš co chceš, ale výsledek se nedozvíš. Nemáš žádný důkaz o tom, že došlo k domluveným sestřelům a pracovníci podpory podle deníčku to tam určitě neuvidí. Vyhodnocování tzv. pushingu má své zákonitosti a pokud ti hráči nejsou hloupí, tak žádný trest nemohou dostat, ať se ti to líbí, nebo ne. A zbytek je interní záležitost BP.
    je něco jiného, pokud máš video, fotku nebo nahrávku z ts3, ale v rámci zákonů, potom se to dá řešit, jinak si myslím, že stejně se jim nic nestane.
    Korben mi k pushingu napsal toto :
    A pokud se chceš pobavit, tak si přečti celé vlákno a myslím si, že z toho nebudeš zrovna nadšený.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Ban ? Pushing ? Odpočet ?
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  9. ZOHAN poznam x hracov ktory boli zabanovany okamzite po par odstreloch ,,fantomovych´´ hracov a rovno na mesiac.Lenze ako citam v tomto pripade nieze nieje hrac prevereny a potrestany ale ani len nieje odpoved od pana Michala.Cize ako som uz pisal vyssie zrejme tu neplati rovnaky meter na kazdeho.
    A co sa tyka temy internych zalezitosti a podobnych odpovedi tak vsetci co nemame 15rokov vieme,ze preverenie acc a banovanie a podobne veci su v kompetencii dotycnych na CZ/SK podpore.

    Hore hrac citoval odpoved od ticketara
    "Dobrý den,
    Váš problém předám odpovídajícímu oddělení podpory, které Vás bude v nejbližší době kontaktovat.
    Prosím o trpělivost.S pozdravem,Michal

    No mne to pride tak,ze jednoducho poslal preddefinovanu odpoved a tam to cele zhaslo;)
     
  10. Oleri

    Oleri User

    Popíšu vám 2 situace,které mají společné téma ,,pushing,,

    Můj případ..jednoho dne se nepřihlásím do hry,žádám podporu o vysvětlení a prověření,,samozřejmě ID acc bylo uvedeno
    PřIšla odpověd ,že acc není zabanovaný a mohu se v klidu přihlásit(ale bylo odpovězeno na jiné ID)zjistil jsem,že se jedná o ID acc,mnou založeným někdy v minulosti o kterém jsem již neměl ani tušení
    Po upozornění ,přišla odpověd od pana M.,že se spletl a ID ,které jsem zaslal bylo zabanované za pusching
    Při vyžádání výpisu ,mě zaslal výpis z účtu,který nepatřil pod mé ID
    Na toto upozornění reagoval,že se jedná o ID ,které jsem střílel já a uvedl,že se jedná o více ,jak 20 sestřelů(upozornuji,že výpis obsahoval 3 dny,za 3 dny celkem 22 sestřelů,5 různých hráčů)
    Tímto byla konverzace ukončena a ban na 30 dnů a odpočet -30% BZ ,čest
    Pro ty kteří nevědí ,jak takový výpis vypadá....Player,vaše ID,číslo hráče,kterého střílíte(nejedná se o ID)datum a čas
    Výpis,zda jste dostával či nedostával body nikde!!!(Jak každý ví,není to u všech lodí stejné)

    Případ 2(jedná se o případ hráče stejného klanu)
    Stejná situace,nemohl se přihlásit do hry,zjištění 30 ban,odpočet -30% Bz ,čest za pushing,žádost o prokázání
    Přišel první výpis,opět Id,které nepatřilo danému hráči
    Po upozornění přišel nový výpis,světe div se,z doby ,kdy byl již acc zabanovaný:),
    na další upozornění zaslal pan M. výpis s odpovídajícím ID(uplynul týden od zabanování),který obsahoval 26 sestřelů(né stejného hráče,ale 2)v rozmezí celého dne

    Proto se ptám,je toto standartní postup a jednání při zabanování acc??Stejně tak ignorace ,která se týká hráče,který zde vlákno založil??
    Opravdu na dané pozici sedí osoba důvěryhodná???(Vždy se jedná o pana M.)Člověk co dokáže udělat tolik chyb? Názor si udělejte každý sám.

    Dovolím si přidat případ č.3
    Další nejasnost,když dojde k nahlášení a žádost o kontrolu,jak je možné že hráč A,který spadá pod CZ/SK podporu ban dostane,hráč B,který spadá pod cizí podporu ban nedostane??Přeci přeposíláte danou věc dané podpoře.Pokud není zabanovaný hráč B,(což znamená,že daná podpora neshledala důvod)nemůže být zabanovaný ani hráč A,když se jedná o stejnou hru ,stejnou situaci ve stejný čas.Nebo jak bylo již napsáno,na každého platí jiná pravidla??(pak je tu další možnost,že naše podpora na cizí podporu nic nepřeposílá).
     
    Naposledy upraveno: 20/1/20
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Oleri - taketo veci sa neriesia vo verejnych sekciach, kde to vidia vsetci hraci, hlavne, ked chces citovat odpoved podpory. Jedina moznost je napisat do sekcie chat a moze sa na to pozriet niekto, kto ma pristup do ticketov. Co sa tyka toho, ze hrac spadajuci pod nasu podporu ban za pushing dostane a hraci spadajuci pod inu podporu ban neobdrzi, s tym nic nenarobime, pretoze pokial hrac spada pod inu podporu, tak je to na nich, ci podniknu opatrenia na nas podnet alebo nie. Tak isto je na nas, ked nam pride poziadavka na udelenie banu za pushing, ci su podlozene obvinenia relevantne alebo nie. Viac tu nie je co riesit, takze uzatvaram.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.