Nedostal jsem celou odměnu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 2/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den pozval jsem si 10 přátel abych dostal odměnu. logdisky a opravy jsme asi dostal teda myslím mám jich víc moc to nehlídám každopádně my šlo hlavně o získání premium výhod včera kamarádi dokončily ale odměna nikde přitom v deníku mám že to zvládlo 10 lidí do 7lvl a i u pozvánek mám odškrtnuto jako ok můžete se na to někdo podívat?? zde dávám obrázek je to z dneska a odměna pořád nikde díkes Ťapíík

    http://www.ulozisko.sk/671505/docko.jpg
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
  2. Crystal

    Crystal User

    pokial si si niaky z uctov vytvoril sam premium nedostanes
     
  3. Korben

    Korben User

    -*Ťapíík*- Ak je čo i len jeden s tvojich kamarátov, tvoja pravá alebo ľavá ruka, tak nič nedostaneš. Prípadne aj keď sa na účty prihlasujete na jednom mieste, napr. v škole.
    Každopádne odmeny prideľuje systém a ak si odmenu nedostal , tak systém našiel nejakú nezrovnalosť medzi účtami a tak ti celkovú odmenu nepridelí.
     
  4. což se nestalo proto se ptám aha zdílená ip vadí ok škoda
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*Ťapíík*- - ak je rovnaka IP,tak nemas proste narok na plnu odmenu a system ti ju neprideli.Mas este nejake otazky k teme?
     
  6. a to len nedostanem premko ale ziadny iny postih ma neceka napr pri vyplacani jackpotu
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT - zmazane.Tu sa riesi cosi ine.

    -SlovakiaPlayer12- - ten jackpot najskor treba vyhrat a ver mi je to sakra tazke sa presadit.;) Sankciou uz bolo to,ze si neobdrzal premko,ale urcite by som do buducna neporusoval/neobchadzal pravidla,ak sa snazis vyhrat jackpot.
     
  8. baty77

    baty77 User

    Mám ještě otázku související s tématem: Když udělám třeba 3 ze stejné IP adresy, na premium nemám nárok, ani kdyby dalších 10 přátel bylo zvlášť z jiných IP adres? nebo už nemám nárok ani kdybych jich pozval 50?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    baty77 - to vyhodnoti system,ci mas narok na premko a ked najde nezrovnalosti,ze su tam zhodne IP adresy,tak samozrejme ti premko nepripise.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem tému za dostatočne zodpovedanú.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.