Nedostupnost účtu po dlouhé neaktivitě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Bavoráček*[SAS*], 22/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím přátelé, mám jeden malý dotaz.
    Když zadám údaje na základní stránce DO, tak vše je v pořádku, údaje sedí, nohoře v liště mi normálně naběhne cz1.darkorbit...atd. , ale žádné okno mi to neotevře. Co s tím? , popřípadě co je toho příčinou? Díky Bavo.
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Pricina muze byt ta ze ucet je deaktivovan a uz se na nej nedostanes.
    BP ma pravo uz po 4 tydnech nehrani ucet deaktivovat.
     
  3. Aha , a aktivovat by to nešlo?
     
  4. Korben

    Korben User

    Ak je účet deaktivovaný tak už nie.
     
  5. Počkat a to má BP právo mě takhle připravit o jistý finanční obnos do účtu vložený?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    To,ze ci ti vlozis peniaze do hry alebo nie je zalezi len od teba a tvojej vole,avsak pokial sa neprihlasis aspon raz za mesiac,tak mozes riskovat deaktivaciu uctu.
     
  7. Korben

    Korben User

    *Bavoráček*[SAS*] Je jedno koľko do účtu dáš peňazí. Účet patrí BP a ako tu už bolo napísane, účet môže byť pre neaktivitu zmazaný. Za svoje peniaze si dostal hernú menu.
     
  8. Je doplním, jak napsal Korben účet patří BP s tvým herním účtem mohou naložit jak se jim zlíbí, takže i když se rozhodnou dát BAN, tak s tím nic neuděláš, všechno stojí ve VOP.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

  10. Kubino, o tom se s tebou nemůžu hádat protože o tom nevím téměř nic, ale prolítnul jsem si VOP a tam v podstatě stojí to, že od BP si pronajímá hráči své herní účet a vyhrazuje si všechny práva na daný účet, což dle mě znamená i to, že herní účet může být odebrán, ale jak říkám sám o tom moc nevím.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Môže, ale za určitým dôvodom, len tak, pre moje zelené oči to byť nemôže. To čo si ti napísal vyznelo tak, že môže dať ban kedy sa mu zachce, čo nie je pravda, len som to doplnil, nemusíme tu rozbiehať diskusiu o VOP, každý ich čítal predsa, resp. s nimi súhlasil :)
     
    ЀХ●MЯΛZ tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim si,ze tema bola dostatocne zodpovedana.Po 4 tyzdnoch neaktivity moze byt deaktivovany ucet hracovi,preto je dobre sa aspon raz za 4 tyzdne prihlasit;)

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.