Nefér hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 26/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    už delší dobu mě štve to. Mám full výbavu, top vše prometeusky.
    Ale prostě nedá se hrát proti hráčům s nekonečnými konfy, klikačkami.
    Na ty hráče nefunguje EMP nic.
    Prostě ti hráči se nedají sundat.
    Je jich spoustu. Ale at mám full boostery, dmg jak chci nedám je.
    Proč se s tím nic neděje.
    Nebo to si mám taky koupit klikačku abych se dorovnal ?

    Jako tohle je už moc.

    Dám mix, EMP vůbec nic nefunguje.
    Nemám nic zaplé, jako je to hnus.

    Tak to si tu zapne každý, a jak jako mám to hrát.

    5 třeba zkouším je sundat, jdeme 3 na něj. Žije, mixy nic.
    Nejde o nějaký setřel, nevadí.
    Jde o princip. Prostě takový hráč se zapnutými makry je neporazitelný.
    At mám dmg jaké chci prostě s ničím nezaplým je nedám.
    Fakt super toto.

    Děkuji moc
     
  2. A pointa?
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    ****Lachmed24**** zase sa navážaš? To Tvoje oceňovanie takisto nie je kóšer.

    Pointa vôbec nie je potrebná, to by videl aj slepý, čo sa v tejto hre a vlastne deje.
     
  4. Tak si to vypnete, aspon. To prostě nejde hrát.
    O čem o to je. Zapnout makra a jít sundávat vše.
    Nechápu, o lov tu nejde.
    Podpora nic nědělá, tak aspon to vypnete.
     
  5. Prodat servery a pak v budově zhasnout.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    •ŞĦΘCK▪,?? Á, uplakánek je z5.
    Jeho naklívačky, setřely a podobné výrazy.
    Co tak dodat nějaké video, ať vidíme, jak na tvém ''herním PC'' ti ''nic'' nefunguje??:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -Juráás2- a -baghїra2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN, ty sám jsi tu říkal, že máš veškerou výbavu, a dokonce ti to i na 100% věřím a potkáváš nesestřelitelné a pukáš.
     
  8. Nebudu natáčet videa, Tech hráčů je víc, nechci nikoho uvádět.
    Mám svoji práci, zahraju chvilku, ale neustále to samé.
    No právě, že laskavě se zamysli nad sebou.
    Toto vše.
    Podle mě je hra taková, že hráč na fullce proti klikačkám je bez šance.
    To prostě i průměrný hráč je lepší.
    No čím, když to mám vše jak víme jak to je, o čem je hra.
    Nedokážu takto dát ani dát pak nikoho.
    Pak na co jsou prometeusky na 16 lvl, boostery když toto.
    Na co nějaký progress ve hře, když s tímto je hráč neporazitelný.
    Hlášení na podporu, tak dokola tohle to můžu být furt.

    Kbyby si hráči vystačili s klávesnici a myší fajn. A ne toto.
     
  9. ZOHAN o tobě nemluvím, ty to víš. Ale těch hráču je mraky. Je nevím kdo to nabízel.
    Jako pokud je fakt hráč co hraje bez maker, je to to fakt štestí.
    Ale toto. Tak já dávám tuny oleje do upgradu. A nedá se, klikačky to udělají tak rychle, že nějaká vybava je pasé.
     
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    Na toto niet co dodať.Je to realita a Admiral Ackbar to krásne vystihol.Vypnút a zhasnúť.A možno znovu zacat,bez výbavy,poctivo a od zaciatku,ale k tomu nedôjde kedže to aj takto sype.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - bez videa ako dokazu to zial bude len tvrdenie a co potom chces touto temou dosiahnut akoze? OP32 ako game designer pisal davnejsie tiez, ze hraci sa stazovali na nejaky HP blocker, ale ked ich poziadal o nejaky video dokaz, zrazu ani jeden z zych mnohych hracov nemal video a pritom nejeden hrac si robi videa, bud len tak alebo na YT a stale neprislo jedine video. Neziadam, aby si teraz stale lietal so zapnutym nahravanim, ale tak ak si svedkom boja pri ktorom mas pocit, ze je hrac "nesmrtelny" tak si spustis nahravanie a konecne bude prve video s takymto "nesmrtelnym" hracom.
    Podotkol by som, ze su proste PVP hraci, ktori sa v bojoch doslova vyzivaju a to, ze dakoho nevies sundat neznamena nutne, ze cosi pouziva. Proste neustalimi recami sa nikdy nikam nepohneme. Kym nebude video, je zbytocne o tom vies siahodlhé diskusie.
     
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    Punisher :
    :eek: chceš povedat že si sa v hre nikdy nestretol z hračom ktoremu vôbec neklesalo HP ? :oops::oops::oops:
    mne sa to par krat stalo a dokonca sme jednoho nemohli 4 full hrači zostrelit a on nas postrelal :D:D:D
    ja osobne videa nerobim nechce sa mi sice mam dake tie videorekordere :p
     
  13. nero3

    nero3 User

    Punisher :
    To co ty tvrdíš je jen typické strkání hlavy do písku z vaší strany... podpora a další z BP.... nic nevidím nic neslyším a zakážu o tom mluvit.... ale to neznamená že to neexistuje.
    Váš alibismus je neskutečný.... jste to vy od BP kdo má dohlížet a trestat hráče co podvádějí.

    Jak to, že to jde v jiných hrách, kde stačí nahlásit hráče a firma si ho už sama prověří a není potřeba žádné videa a další nesmysly ..... a trestem je zpravidla blokace účtu toho podvodníka. (samozřejmě se musí těch hlášení sejít více)
    A v těch hrách dokonce těm co nahlásí takového hráče a dojde k jeho odhalení dostanou nějakou drobnost do hry jako odměnu!!! Tady je potrestán ten kdo na podvodného hráče upozorní !!!!!!!!!!!!

    Tady??? Jen píšete pořád že si to hráči vymýšlejí a zřejmě vám lžou když tvrdí že se něco takového děje..... A podpora ta v tom nedělá vůbec nic !!!!! Je úplně zbytečné to jim hlásit .... a ti co podváděj to vědí velmi dobře.

    Naprosto souhlasím s MINNORIT a s dalšími. Mám úplně stejné zkušenosti !!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  14. Neustále to samé dokola. Fňukání že má někdo naklikávačku, nekonečnou konfu, nereálný dmg, EMP každých 10 vteřin, prostřelí ti ISH, prostřelí tě přes port, nekope ho stanice, 3x hned za sebou vyléčí nákazu... Jednak je to primárně většinou spíše pošramoceným egem "poškozeného" hráče a jeho zveličováním a přikrášlením vzniklé situace či nedokonalým připojením k internetu/slabým počítačem, v další řadě je to ale problém BP, že tyto jevy (jestliže opravdu nastanou) dovoluje. Ano, taky mám často pocit, že můj protihráč má nějaký program, ale s tím nic nenaděláme. Podobné praktiky jsou ve hře již od jejího začátku. Programovali už Rusáci (klan CCCP) na starém klientovi, programovali Turci, programuje se i dnes. Tudíž ano, hra JE nefér, ale protože s tím BP nic nechce dělat, musíme to přijmout jako součást hry. Navíc prokázat zmíněné věci je dosti náročné (často se jedná o lag ve hře). A když vidíš, že jsou plné mapy botek (a zde jsou důkazy zcela jednoznačné) a ani s tím BP nic nedělá, opravdu nepočítej s tím, že se věci, na které nadáváš, jakkoliv změní. Byly naděje, že s novým klientem se férovost hry zvýší. Avšak je tomu přesně naopak.

    Tudíž buď nepoctivé hráče natoč a nahlaš (což je však reálně zcela bezúčelné), nebo se se situací smiř (a v tom případě dostane na prdel tvoje ego), nebo přestaň hrát (a je jasné, že nepřestaneš). Sisyfovský boj.
     
    storm128 tohle ocenil(a).
  15. rada1967

    rada1967 User

    Kdo toleruje podvody je sám podvodník:D
     
  16. Gurmán

    Gurmán User

    Upřímně, s tímhle jsem se ještě nesetkal - vždycky když se někomu nehýbou HPčka, tak je to většinou tím, že si zapne 3. konfu v petovi (ten stupidní mechanimus, že se střílí do peta, nevím jak se jmenuje). I to je nesmysl, protože se to nedá normálně koupit a pro hráče jako já - občasně hrající, spíše nehrající - je to obrovská nevýhoda. Přidat do hry 3. konfiguraci a omezit ji jen na nějaký akce, kdy zrovna nemám čas nebo chuť hrát... ale budiž, asi moje chyba...

    K problému - za programy si můžete "všichni" sami. Na mapě 99% hráčů někdy něco používá/používalo. Tolerancí botů a tím, že jste to všichni vesele používali, tak jste stvořili tohle... Sami hráči tuhle hru zničili, BP s tím pouze nic nedělalo. Každej jantar má všechno full, protože botuje 24/7 a má pocit, že je king, protože má výbavu na max, ale bojovat neumí. Věční NPC stříleči, kteří jen točí brány s boosterama nebo dokonce i to za ně dělají boti a pak brečí, že je někdo vyškolí 4 vs 1. Kolikrát už jsem byl taky z něčeho obviněn... Kvalitní výbava vám nedá skill.

    Čest výjimkám, kteří jako já od roku 2009 NIKDY NIC NEPOUŽILI, za všechno poctivě zaplatili penězi nebo si to nahráli. Mnoho nás nebude, ale jen my máme právo na to plakat, kam jste vy ostatní tuto hru dostali. A je mi jasné, že tady z lidí na fóru máte určitě všichni čisté ruce :) :) :)

    PS: neříkám, že žádný program na stop HP neexistuje, nemám důkazy ani pro jedno tvrzení. Jen říkám, že spousta lidí brečí neprávem, neboť hru neumí hrát - neříkám, že je to případ autora tohoto vlákna!

    A naklikávačky to je samozřejmě jiná věc. Stačí něco napsat do internetových vyhledávačů a hned víme, co všechno protihráč může mít. Ale stop HP jsem nikdy neviděl...
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  17. Gurmán Nepíšeš tak úplně pravdu. Jedna věc je mechanismus PETa "Propojení" (ano, dmg v tom případě jde do HP PETa místo do HP lodi, ale vidíš zeleně graficky znázorněné ono propojení), druhá věc je "nehybné" HP samo o sobě (tj. je nasnadě myslet si, že jde o "program"). Mechanismus se ve své době dal získat v permanentce a v montáži, takže měl každý možnost pořídit si jej.
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenil(a).
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - tak za prve, my tu nie sme od toho, aby sme trestali hracov za programy, to je v rezii cisto BP, dufam, ze to tu pisem naposledy, lebo ani mna ani kolegov to uz nebavi stale dookola vraviet hracom a oni si aj tak melu svoje.
    Za druhe, tolko staznosti zasa a ani jedno jedine video. S cim mame akoze ist za BP? Robit zo seba saskov, ze ked sa nas spytaju, ci mame nejaky dokaz vo forme videa, tak povieme, ze ale tak to tvrdia hraci? Vela krat som bol toho svedkom, ze hrac nerozdychal to, ze niekoho nevedel sundat a tak sa zacal ohanat, ze ma programy a neviem co. S tvrdeniami proste nikde clovek nepochodi, kym nema riadny dokaz, ktory sa uz nebude dat spochybnit.
    Za tretie, keby som mal udajne kryt nepoctivcov, tuto temu by som zamkol hned a pobanoval tych, co sa zmienuju o programoch ako tomu bolo kedysi.
    MINNORIT - aj ja som zazil a videl uz kadeco, ale bez videa by to bolo len tvrdenie. Mohol mi napriklad hrac strelit PLD raketu, co som si nevsimol a ta znizuje presnost laserov. Taktiez aj na mojho spoluhraca vravia, ze ma programy a kadeco. Dal som s nim VS a sundal ma, ale nie preto, zeby mal programy, ale je fakt velmi dobry a rozumie sa taktike boja perfektne, vie co a v ktorej situacii spravit a co pouzit. Niektori hraci si myslia, no mam full vybavu, tak teraz sundam koho chcem, ale to tak nie je. Vela z tychto samozvanych full hracov nema napriklad vobec boostry alebo len niektore, nemaju seprak, nemaju EMP, techy, atd... potom takychto "full hracov" vypraska jeden skutocny full hrac, ktory ma vsetky boostre, seprak, empy, techy, atd...
    Spomeniem dalsi priklad, hraci sa na chate stazovali, ze jeden hrac ich striela a nemaju sance, lebo berie za 400k. Tak som toho hraca nasiel na mape, vyskocil na mna a vobec nebral 400k a to som nemal ani dlb boostre a zacal utekat odomna, lebo mal beztitovku a keby mu hodim spomalovacku, tak by som ho sundal.
    Dalsi priklad, ked sa hrac stazoval, ze mu nejdu EMPy pri jednom hracovi, ked sa s nim strielal. No zistil som, ze preto, lebo sa s nim strielal na porte a tam EMPy nefunguju, ale uz hned padali obvinenia na chate, ze pouziva programy.
    Takze aj toto su rozne situacie obvinovania z necistej hry, ktore nie su pravdive aspon nie v takom rozsahu, ako to prezentuju niektori hraci. Preto mame vyzadovat od hracov video dokaz, kde to bude jasne vidiet, lebo dovtedy to budu len tvrdenia a zial ako som spomenul priklady vyssie, vela krat tie tvrdenia z necistej hry su fakt bludy.
    Na zaver spomeniem jednu prihodu z podpory hry, kedy jeden hrac tiez obvinoval z nesmrtelnosti ineho hraca. Tak som ziadal video dokaz. Neskor sa ozval, ze spravil video, ale tam videl ako hrac na Solace pouzil najskor schopnost, potom tech opravovacieho robota, zatym mu niekto zo skupiny dal schopnost solace a doplnil tak HP, pouzil raketu PLD na neho a tym padom mal znizenu presnost laserov, takze nesmrtelnost zrazu bola vyriesena a program v tom nebol ziadny. A samozrejme teraz, ked je k dispozicii aj HP link, tak hrac moze vydrzat este viac a nevraviac, ak ma PET heat lvl 5 a full dmg, protocoly na dmg, tak ide ine bomby, bez ohladu na to, aku formaciu mate, tak ma neskutocny dmg.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já jsem si nedávno omylem něco natočil a myslel jsem si, že mi někdo smazal profil pilota. I když jsem si myslel, že zapnutí aim cpu je super věc a tech přesnost raket taky, tak jsem laserama dal 5x po sobě ''mimo''?
    V této zabugované a zalagované hře už se ničemu nedivím.
    Ve hře jsou určité postupy, jak něco obejít a vlastně dosáhnout nějaké skryté výhody a hráči v tom vidí ihned program.:rolleyes:
     
    -Juráás2- a -baghїra2- tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak mne sa napriklad stalo uz viac krat, ze lod sama od seba prestala strielat napriklad po NPC aj vcera v ToT, i ked bola nastavena na to NPC nadalej, no nestrielala, musel som utok "prerusit" a znovu spustit. No NPC nebude pouzivat programy predsa, cize to je zial nejaka anomalia v hre.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.