Nefunguje chat

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Tielkman, Jan 28, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tielkman

    Tielkman User

    Dobrý den,
    chtěl bych se zeptat, co bych měl dělat, když mi nefunguje chat. Před takovou půl hodinkou jsem se nalogoval, chat normálně fungoval, ani jsem nic nenapsal do něho, ale pak se mi ukázalo "spojení se serverem přerušeno". Několikrát jsem se odhlásil, zkusil jsem promazat historii, podívat se jestli jsem aktualizoval flash a také jsem zkusil jiný prohlížeč, ale nic nefunguje. Mohl by se na to se mnou někdo podívat? Díky :)
     
  2. CZ1 tiež nefunguje, 14:27 vypadol.
     
    -baghira2- and Tielkman like this.
  3. CZ2 chat taky mrtvo
     
    Tielkman likes this.
  4. Tielkman

    Tielkman User

    Aha, tak to může být nějaký centrální výpadek, většinou jsem zvyklý, že je to chyba na mé straně, protože si nepamatuju, že by se tohle někdy stalo :D
     
  5. ani GE1 nefunguje :(
     
  6. Borat

    Borat User

    Tak chat vypadol globálne takže musíme už len čakať.
     
    -baghira2- likes this.
  7. Za ako dlho sa to približne opraví ??
     
  8. 123812

    123812 User

    Vzhledem k tomu, že je dneska neděle, tak dříve jak zítra určitě ne.
     
    mikesbezbot likes this.
  9. axilom70

    axilom70 User

    Bude kompenzace? :D
     
  10. Punisher

    Punisher User

    Zatial nemame blizsie informacie, kedy nabehne chat, najskor musia zistit, kde nastala chyba. Takze ostava zatial len cakat, preto vas poprosime o trpezlivost ;) Pochybujem, ze bude kompenzacia za to, ze nejde chat :D
     
    -baghira2- likes this.
  11. =Marvin=

    =Marvin= User

    Chat by měl být zpátky v provozu, zkontrolujte si zda vám funguje.
     
    -baghira2- likes this.
  12. Arya

    Arya User

    Chat je tedy již funkční a téma z důvodu neaktuálnosti zamykám.
     
    -baghira2- likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.