Nefunguje střelba GG Kappa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻[†]ρhλητδм☻, 31/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,

    Rád bych nahlásil jakousi formu chyby, kdy mi absolutně nejde střílet do NPC v bráně Kappa, vše fungovalo a z nenadání nic, snažil jsem se relognout - odlogovat mi nejde, ale nic nezabírá..
    Mohu pouze házet rakety a opravit se pomocí aegis + kamikaze.. Nic více nefunguje

    server: CZ3
     
  2. Občas se mi píše , že moje loď nemá v sobě žádné lasery i když je mám a dokonce i ubírám :-D ... Ale v bráně se mi to nestalo . Zkus si zrestarovat konfigurace .. :)
     
  3. Tak právě jsem vyskočil z brány a střílení mi už funguje.. ale aspoň upozornění, že někde je nějaká chybička/anomálie.. Nebo nevím, jestli to může být nějaká forma problému připojení nebo něco podobného rázu..
     
  4. stačilo pouze překliknout na jiné npc taky se mi to už stalo v gg Epsilon server GE1
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.