Nefunguje zmena mena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -51319-, 4/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -51319-

    -51319- User

    Už vyše mesiaca sa snažím zmeniť meno a furt to píše len toto : Aktuálne nemáš povolené zmeniť svoje meno pilota. a pritom som ho menil pred pár mesiacmi. Rád by som poprosil o pomoc , prípadne opravu. Ďakujem . A neviem , mám vám sem dať aj ID lode , alebo nie? Server je Ge-3
     
    Naposledy upraveno: 4/6/14
  2. -51319- Nebyl jsi v minulosti identifikován jako ***-user nebo za něco v poslední době trestán?
     
  3. -51319-

    -51319- User

    v poslednej dobe za nič okren 2 bannov na chat alle boli aj ludia čo mali 72 bann a možu meniť menotak nechápem. :-( mam dat to id čislo?
     
  4. -51319- například pokud jsi dostal ban na chat za nevhodné jméno, může ti být možnost změny jména odebrána. Každopádně ID a server na kterém hraješ sem vlož.
     
  5. -51319-

    -51319- User

    na chat som mal za nadávku a raz kick. server je teda Ge3 a Id 56649983 ak to vyriešiťe , tak ďakujem , ak nie, tak by som rád aspoň vedel, že prečo to nejde :-(
     
  6. Korben

    Korben User

    -51319- Prečo nepíšeš z účtu na GE 3 ?
     
  7. -51319-

    -51319- User

    píšem z neho , toto je moja prihlasovačka na ten účet :D vyhodilo mio toto meno ako pve a keďže ho mam ako prihlasovacie meno, tak som to neriešil , prepáčte ak to je problém.
     
  8. Korben

    Korben User

    Nieje to problém, problém skôr je , že na účte bolo min. 2x porušené VOP a bol tam aj nevhodný nick.
     
  9. -51319-

    -51319- User

    Takže to je dôvod , prečo nemožem už zmeniť meno?? Nieje to nejak časovo obmedzené??
     
  10. -51319- Nevhodný nick bude pravděpodobně ten důvod. A ne, časově omezené to není.
     
  11. -51319-

    -51319- User

    Aha , takže už je to na trvalo :-( Ja som si chcel dať teraz mám vybraté peckové meno a nemôžem si ho dať :-(
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -51319- - ak si mal nevhodne meno na svojom ucte,tak musis za to teraz niest zodpovednost,ze si ho viac nemozes zmenit.Sancu si dostal,ale nakolko si zas mal nevhodny nick,tak ti bola moznost na zmenu nicku odobrata.
     
  13. -51319-

    -51319- User

    No dobre teda tak ďakujem za snahu.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.