Nefungující odkaz na změnu hesla v mailu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sharik95, 17/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sharik95

    Sharik95 User

    Zdravím,
    zapomněl jsem heslo ke svému velmi starému účtu (szarik95), někdy od roku 2012/2013. Třikrát jsem zažádal o změnu hesla, první dva pokusy mi přišli až po několika dnech a o třetí pokus jsem žádal včera ve večerních hodinách a mail přišel dnes okolo desáté hodiny dopoledne. Ať jsem klikl na odkaz na všech třech mailech, tak mi na první kliknutí zobrazil úvodní stránku DO a po druhém se objevila bílá stránka.
    Chápu vývojáře, že jsou zaneprázdnění a beru na vědomí, že můj starý účet je na blacklistu.

    Děkuji předem za odpověď
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Zkus si to poslat ještě jednou teď během dne, zda ti to přijde rychleji. Tuším že po těch pár dnech vyprší platnost odkazu, proto tě to nejspíš hodilo na hlavní stránku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sharik95

    Sharik95 User

    Děkuji za radu, teď mi email přišel okamžitě a už vše funguje.
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    Já děkuji za potvrzení že to pomohlo. :) Je to tedy vše a můžeme téma uzavřít?
     
  5. Sharik95

    Sharik95 User

    Je tu ještě jedna věc a všiml jsem si že jí tu řešili 2 hráči. Hází mě to na cz3 s chybou 403 Forbidden. Šlo by s tím něco udělat?
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Víš ID toho účtu na kterém ti to píše?
     
  7. Sharik95

    Sharik95 User

    ID svého účtu bohužel neznám
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bohužel potřebujeme nějaký údaj aby tvůj účet šel najít, předpokládám že to není ten ze kterého teď píšeš. Potřebujeme nejlépe ID nebo aktuální herní nick.
     
  9. Sharik95

    Sharik95 User

    Ano píšu z nového nedávno vytvořeného účtu. Dokážu uvést název účtu, který je samosebou i součástí herního nicku: szarik95 zkouším různé kombinace speciálních znaků na nalezení profilu, zatím bez úspěchu
     
  10. Korben

    Korben User

    Neposielal si v minulosti platbu cez SMS, ak áno, tak by si tam mal mať BIG číslo, prípadne nepísal si na podporu? Tam by si mal mať ID číslo účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Sharik95

    Sharik95 User

    Přes SMS jsem si nikdy nic nekupoval. Zřejmě mi není souzeno navrátit svůj starý účet :) Děkuji vám za snahu, toto téma můžete uzavřít.
     
  12. Korben

    Korben User

    Písal si na fórum? Aký si tu mal nick?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Sharik95

    Sharik95 User

    Zde na fóru jsem pod nickem szarik95, sice jsem nepsal žádné příspěvky, ale svůj účet jsem zde vyhledal.
     
  14. Korben

    Korben User

    Tak účet na fóre som našiel, avšak herný účet mi nenašlo, tak bude pravdepodobne zrušený.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sharik95

    Sharik95 User

    Je to dost možné, nedivil bych se po několika letech. Avšak oceňuji vaší snahu mi pomoci :)
     
  16. Korben

    Korben User

    Na to tu sme, aby sme pomohli, ak je to možné. No je možné, že účet bude niekde mimo možnosti vyhľadania, pre spájanie serverov. Časom by mali byť presúvané aj neaktívne účty. Skús sa ozvať neskôr a skúsime sa znova na to pozrieť.
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  17. Sharik95

    Sharik95 User

    Děkuji mockrát
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.