Nefunguju mi klavesove skratky na listu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Zippy, 24/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zippy

    Zippy User

    Nefunguju mi klavesove skratky na listu.
    Je to bug alebo robim nieco ja zle?
     
  2. Korben

    Korben User

    Zle robíš asi to, že ich nemáš dobre nastavené.
     
    -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  3. Korben něco na tom možná bude - poslední dobou se mi občas stává, že musím kliknout na klávesu několikrát a ještě to potom trvá než se např. EMP spustí. U jiných věcí než u EMPu jsem to ale zatím neviděl (nepoužíval jsem ISHky ani smartbomby...)
     
  4. ►ρяοvοкατεця◄†vяц† to s tím EMPem mohu jenom potvrdit. Bohužel se to nestává jen přes klávesu, ale i když na něj klikám v liště. Prostě se nespustí, i když klikám jak zběsilá, nebo s hodně velkým zpožděním.
     
  5. Almáreon

    Almáreon User

    Ahoj.dneska se mě stalo,že mě z ničeho nic taktéž nešli.Nic jsem nenastavoval a přestali fungovat.Restart a vyčištění PC nepomohl.Tak jsem se podíval do nastavení a ejhle nastavení bylo pryč.Bylo potřeba jen nastavit 1,2....9,0 znovu a vše funguje jak má.
     
  6. Zippy

    Zippy User

    Mne to stale nejde a musim klikat na listu s misou
    -----------------
    Pozeral som sa nastavene tak isto akoaj predtym, ale napriklad petku mam nastavenu tiez na klavesovu skratku a ta funguje
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/8/15
  7. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Taky se mi dnes přes klávesu nespustila Singularita, jinak jsem jinou klávesu nepoužil, tak nevím jestli nejde celkově ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zippy přečti si Jak správně přispívat na forum a nepiš více příspěvků pod sebe, fórum není chat. Pokud na tvůj příspěvek ještě nikdo nereagoval, použij tlačítko Upravit.

    Jinak já dnes lítat docela dlouho, a ani jednou jsem problém s lištou neměl, a ani jsem od spoluhráčů žádné stížnosti na ni neslyšel. Takže globální problém to asi nebude.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.