Nefungujú mi kupóny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem palo9929, 5/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. palo9929

    palo9929 User

    Dobrý deň. Nefungujú mi žiadne kupóny. Kupón som získal na stránke lootboy.de
    Kupón som skúšal hneď po vygenerovaní použiť, ale nefunguje.
    Stále mi píše: Chyba: UNKNOWN_MODULE
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    palo9929 - nepouzil si este predtym iny kupon? Lebo len raz mozes z kupona z tej stranky ziskat odmenu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. palo9929

    palo9929 User

    No... Kamarát mi posielal jeden kupón, ale nepovedal mi, odkiaľ ho získal (asi z tej stránky).
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    palo9929 - cize predtym si uz pouzil kupon? No zrejme bol z tej stranky a preto ti uz dalsi nejde pouzit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. palo9929

    palo9929 User

    A... chcem sa ešte spýtať, je nejaký zoznam podobných stránok, cez ktoré je možné získať free prémium ?
     
  6. Warden

    Warden User

    palo9929: Žádný seznam bohužel není.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Kdyz jsem pred cca 2 tydny zkousel ziskat kupon z lootboy, tak se mi to nepodarilo, zkratka uz asi nepadaji. No a druha vec, videl jsem na FB, jak si nekdo stezoval, ze uz nefunguji kupony z lootboye. Nevim co je na tom pravdy a vyzkouset to nemohu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Sentiero

    Sentiero User

    Mě padl kupon nedávno, ale jestli funguje to netuším. Můžete ho někdo vyzkoušet a dát nám vědět. Jen poprosím aktivujte ho na účtě, na kterým lítáte. Jestli funguje, bych mohla zkusit na jiným účtu, ale to by byla škoda kupónu. Takhle ho může využít ten, na koho se štěstí neusmálo ;)

    TBY6-SPH3-W9KM-68DD


    No kupóny padají pořád, ale je fakt, že už ne tak často, jako předtím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Sentiero, ty jsi hotová Matka Tereza :D, já ho nevyužil :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Sentiero

    Sentiero User

    Cruenta†Ultionem jen se nenech zmást. Občas se musím proměnit v ďábla, abych všechny doma pěkně srovnala :D:D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tomu neverím.
    Vďaka kupónom, ktoré tu rozdávaš si až priveľmi hodná a dobrá voči užívateľom fóra.

    Jediného diabla ktorého poznám je len tento tu:
    [​IMG]
    Diabol tasmánsky (Sarcophilus harrisii) :D:D
     
    Sentiero tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.