Nefunkčná hra (nejde prihlásenie na mapu)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Goblixx™SvK, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, prišiel som po celom dni domov, cca o 19:45 som zapol DO že si vyklikam a spravím kappu, vyklikanu ju mam, no išiel som ju robiť ale ako som dal "Štart" v okne hry, tak mi vyskočila len klasická tabuľka "Prebieha pripojenie" čakal som minútu, dve, tri, 10 a nič, tak som vyčistil cache, cookies, zapol ccleaner, resetol pc a nič, skúšal som mozillu aj chrome no nefungovalo, stále rovnaký problém. Čo je však zaujímavé, cez mobil ma to do hry pustí- cez Puffin browser s flashom. Kamarát mi písal, že má rovnaký problém a aj na inej hre od vás.. rád by som si kappu spravil, tak neviem.
    Ďakujem za odpoveď.

    Server:cz2
    ID: 165056844
     
  2. Korben

    Korben User

    Hra ide bez problémov. Ak je niečo v internetovej sieti, tak to nikto z BP neovplyvní.
     
  3. internetom to byť nemôže keďže mi to cez mobil ide úplne v pohode
     
  4. Ako komu kolegovy dojčlanderovy ide ostaným SK/CZ čo som sa pýtal nie... problém isto nebude internetom skôr niekde inde nieje možné aby niektorým hra šla a niektorým nie keby to boli 2-3 ludia nepoviem nič ale je nás vela čo nám to nefunguje
     
  5. natiiix

    natiiix User

    @Korben, Zajímavé je, že to nejde polovině Čechoslováků. To máme teda asi všichni dost špatného ISP, co? ;)

    Samozřejmě, že to myslím ironicky, protože to není chyba na straně žádného z hráčů. Buď je to problém v některém ze slovenských DSN serverů, které DO přiřazují špatnou IP a kvůli tomu se hráči nemůžou připojit na mapu, nebo je to chyba BP.
     
  6. No už to funguje(ktovie dokedy), do brány už sa mi neoplatí ani skákať lebo double nestihnem... tak nič, ďakujem že ste mi dali vedieť, že chyba je na mojej strane a aj na polovici Slovenska ;):D
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Double odmeny sú celý víkend myslím nie len včera, preto predpokladám, že v tej bráne u ž si a považujem za vyriešené :)

    PS. Nech padne niečo dobré :p

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.