Chyby Nefunkční hra o5??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ****Lachmed24****, 20/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Je stále 20.5.2021 cca: 22:45 a zase nejde hra na ge-2?
    oprava víkendové opravy a oprava výpadku opravené opravy problému z 20.5. se zase nezdařilo a historie se opakuje....
    https://ctrlv.cz/JDfk
    Jak dlouho mám ještě čekat?
    Nějaké rady?
     
    JESSICA170811 tohle ocenil(a).
  2. ENDY1913

    ENDY1913 User

    Zas im hapruje klient to je strašne stouto hrou:mad::mad::mad::mad::mad:
     
  3. A mě se nevěří, že bude flash player v klientu končit :D.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nechápu, proč se každou noc, opakuje ten jistý scénář? Nelze nalogovat do hry.
    A jak se má hráč přihlásit do klienta po půlnoci, aby mohl přehodit dennou aukci?


    Když to ani v jedinou noc, nepojede se přihlásit do hry.
    Nechápu, proč jich tohle nezajímá?

    Hlavně že tenhle stav, trvá déle než týden.
    Proč se tohle vůbec neřeší?


    Jsem zvědav, či se to vůbec reportuje směrem nahoru. Prosil bych o odpověď.

    P. S.: Jak jsou vůbec pořešeni denní aukce: když se po půlnoci, již nedají dražit ?
    To by mě náramně zajímalo. Jako řešení bych ponoukl: přesunout do hodinových.

    Když je v noci nefunkční hra.
     
  5. -baghira2- co vím problém už byl o víkendu a hlášen,v pondělí nějaké to oznámení,v úterý synchronizace protože nešla opět montáž jejich opravou no a od středy každý den v čase cca po 22h hláška BAD GATEWAY 502,503,504 atd.....
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    JESSICA170811 Ano to vím, jenže tenhle stav se nedá dlouhodobě snášet.
    Donekonečna. I hráči majú své nervy.

    Proč se na to samotní vývojári nepodívají na to, co se deje v noci po 22:00 ?
    Mě to normální nepríde. Chápu, že se to na fóru, vícekrát omílá. Ale proč?
    Hráčům to leze na nervy. Jedni jsou klidní. Jiní jako Martin24 vulgární.

    Proč asi. BP chrlí více akcí DO najednou, pak se to večer přetíží a v 22:00 spadne.
    Co je hráčům k zlosti. Nebylo by lepší všichni tyto akce vypnout a chyby opravit?

    Protegitské peklo, Průlom agatusů, do toho MHH, nebo Helix v pátek a podobně.

    Osobně to vnímám na ohlášení technické chyby v samotné hře.
    Ale je jasně vidět, jak si provozovatel hry chrání svůj biznis.:rolleyes:

    P. S.: Jdu si raději přihlašovat se, abychom sem to za dnešek stíhal.
     
  7. Marfusa27

    Marfusa27 User

    Hrajete hru tak si nestěžujte a buďte rádi že ji na noc vypínají, stěžovat si mohou akorát botky a jiná havěť, jinak hráč Martin24 byl předán na podporu, urážky typu božího daru života tu opravdu trpět nechci, ať si chlapeček boha uráží jinde !!
     
  8. Nejsem pesimista, ale pokud už brzy nebude pro hru platforma, stejně skončí. Zájem BP o rukou hrající hráče je minimální. Osobně jsem v klidu, službu budu využívat až do konce, a platit drobné, slevák , prémium, a tak. no až to skončí uvidím, co dál.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nechápu, ale proč se objevilo tohle dnes dopoledne?
    [​IMG]
    v 11:52 před chvílí

    a v 11:47 sem zachytil tohle:
    https://i.gyazo.com/060acc1760b5bcd0dd5ee41febf51f67.png

    To již se bude dít i během dne počas víkendu?
    Jak mají hráči dělat brány v den kronos, nebo v den dvojnásobku? Ptám se.
     
  10. To jako vážně asi sekame hru 24/7 tak aby mohli hrat v klidu :p
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kvoli tomu by mala byt tato udrzba Synchronizácia 25.5. - výpadok 1 hodina, ktora to snad zlepsi. Ono odkedy dali ten novy event, tak to blbne ovela viac, mozno ked event skonci, tak to pojde konecne lepsie. Mrzi ma akurat to, ze vzdy som pisal smerom hore o nejake kompenzacie za vypadky, ale ako vidim, tak to malo efekt hadzania hrachu na stenu, kedze hra nejde ako ma uz dlhsie a hraci sa nedockali kompenzacie.
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ale dnes je sobota a BP asi možná už bude něco snad kéž by nebo jo asi dělat už v úterý?
    Super.
    P.S. mozno , pojde, snad?
    Tato hra a celé dění okolo ní už jenom vytváří na mé tváři široký úsměv.;):);)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - nalejme si cisteho vina, nebudem pisat, ze cosi 100% opravia, ked vidim, ze posledne opravili tak chybu, ze stale pretrvava.
     
  14. Největší sranda je že, my s kolegou po X letech jsme se vrátili a chceme v noci-brzy ráno dražit v aukci irisy , při kterém jsou levné. Samozřejmě se nešlo nalogovat :D..
    Takže jsme zjistili že po 5-7 letech je to ještě horší s tou hrou. :(
     
  15. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    V 10h jsem chtěl jít na chaos protegity a zas prt :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Ahoj vesmírní piloti,
    Všudypřítomní vetřelci se snaží převzít kontrolu nad naším serverem. Náš tým opravných robotů má ale vše pod kontrolou a problém bude jistě brzy vyřešen.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  17. neneman321

    neneman321 User

    Po aktualizaci klienta se mě zasekne herní okno v pozici nahrávání herní mapy a start už se neobjeví
     
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher víš mě už to nějak nebaví to sledovat, ono to ani pořádně sledovat nejde když se nedostaneš ani na hlavní stránku. Oni už ani neví kde vlastně tu údržbu dělaj... Na hře to vidět teda není .
    Dnes proběhla další aktualizace klienta - v pořadí čtvrtá, kdy začal zamrzat od hlavní stránky a pak vždy totálně zkolabuje .... beze změn.
     
    Naposledy upraveno: 25/5/21
  19. mrsasrm

    mrsasrm User

    Tak koukám že nejsem jediný komu to nejede. Mně se to načte do startu a můžu čekat do teď
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.